Jump to content

Photo
* * * * * 2 Głosów

Danny The Raven

32 replies to this topic

#31 kruku

kruku
  • Forumowicz
  • 342 Postów:

Posted 02 July 2009 - 18:51

dokładnie no i spokojnie moge wystawiać na imprezy organizowane przeze mnie gdy poszczególny dj ma wymagania riderowe co już wpsominałem :) na chwile obecną jestem w fazie testowania upgrade'a programowego do traktor scratcha pro bo tylko samym programem różni się ta wersja i zdecyduje czy zakupie ją tymbardziej, że można grać z 4 źródeł nie posiadając kabli multicore :) co potem ciągle myśle o zmianie mixera na 4d albo dokupienia jakiegoś kontrolera midi :)
::: djm800 ::: 2 x technics sl 1210 mk2 ::: rpdj 1210 ::: laptop samsung r60 plus (c2d 1,66;2gb;160gb;ati radeon 128mb ddr3) + native instruments traktor scratch ::: 2 x ortofon concorde digitrack set ::: reloop mixer & media trolley bag ...

www.myspace.com/officialdtr
www.soundcloud.com/officialdtr

Mr Add
  • Mr Ad

#32 Armando

Armando

Bloodislove

• Forumowicz
  • 3,763 Postów:
  • Interests:www.wojciechowsky.com

Posted 02 July 2009 - 19:04

sprzedaj djm 800, kup korga zero 4 i xone1d ;)

#33 kruku

kruku
  • Forumowicz
  • 342 Postów:

Posted 02 July 2009 - 19:21

grałem na korgu wiem, że karty bym nie musiał nosić etc, ale problem, że nie podchodzi mi i prawdą jest, że postokroć wolałbym allena, efektora nie potrzebuje ,a bez fitrów odrazu pod ręką żyć nie moge ;) no wiadomo dwa kontrolery po bokach póki co jedyne co mnie z mixerów, a raczej kombajnów kręci to właśnie 4d.
::: djm800 ::: 2 x technics sl 1210 mk2 ::: rpdj 1210 ::: laptop samsung r60 plus (c2d 1,66;2gb;160gb;ati radeon 128mb ddr3) + native instruments traktor scratch ::: 2 x ortofon concorde digitrack set ::: reloop mixer & media trolley bag ...

www.myspace.com/officialdtr
www.soundcloud.com/officialdtr

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow