Jump to content

Photo
* * * * * 2 Głosów

Big D

103 replies to this topic

#1 lukasbiggie

lukasbiggie

Jedyny Imperator Władca Porcji Lodów

• Forumowicz
  • 693 Postów:
  • Interests:modelarstwo:D

Posted 06 November 2007 - 12:01

Tak jest teraz:

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Kolumny i to co je napędza ;):
Posted ImagePosted ImagePosted Image

Lista Sprzętu
  • 2x Stanton T80
  • 1x Stanton c324
  • Numark DXM09
  • 2x Denon S1000
  • Stanton STR8-100
  • Stanton ST8-100
  • Stanton m202
  • Stanton Dj Pro 2000
  • wieża Diora
  • kolumny Jamo Studio 180

Gramofony:
Bardzo fajne i dają sobie radę nawet ze skreczem ;) Ogólnie nie mam do nich zastrzeżeń, wcześniej posiadałem T80tki i w porównaniu z tymi to jak niebo a ziemia ;) ciąg silnika to 2,2kg/cm3 (czy jak to się pisze). Naprawdę warte polecenia (ale trudno je dostać) Jeśli miałbym je na coś innego wymienić to pewnie na Technicsy albo Stantony STR150 ;)

Mikser
Kupiłem go od Lesia co niektórzy chyba go kojarzą z forum, powiem tak mikser prosty bardzo prosty i o takie coś mi chodziło. Fajny i za małe pieniądze, jednak najwyższy czas go zmienić ;) bo czasem wydaje mi się, ze czegoś mu brakuje (nie ma odsłuchu master)

Wieża Diora:
Wiem... przeżytek ale wole ten sprzęt niż jakieś super mikro wieże na których nie ma nawet Equalizera. Oprócz standardowej EQ możemy podkręcić Basy i Soprany, wcześniej też miałem wieże Diory i jakoś tak się przekonałem do tej firmy. Wieża o mocy bodajże 2x40W (wiem mało, ale przy kolumnach Jamo daje rady). Fajny sprzęcik do domu. Na zdjęciu jest nawet wzmacniacz od tej starej wieży, to takie małe pudełko, nad tymi dwoma większymi pudełkami ;)

Kolumny Jamo:
A więc tak kolumny są u mnie w domu już od kilku dobrych lat (8-9), ale do dnia dzisiejszego nieźle można na nich pograć, czysty sopran, głęboki bass, piwo do reki i słuchamy muzyki, a teraz na poważnie, sprzęt robi swoje, na wielu forach piszą ze te kolumny są do niczego ale ja wiem swoje, sprzęcicho po prostu wypasione, wcześniej miałem kolumny Tonsila, ale one się umywają do tych Jamo, brat ostatnio kupił sprzęt Sony i nie ma porównania, każdy wie że kolumny kupione osobno lepiej zagrają niż kupione razem z wieżą.

Słuchawki:
Stanton Dj Pro 2000 - Spoko słuchawki, ktoś na forum napisał ze mają pudełkowaty dźwięk czy jakoś tak, dla mnie jednak dźwięk jest wystarczający jak do klubu. Noszę okulary a co za tym idzie słuchawki nie mogą mnie ściskać bo mnie uszy bolą, tak miałem na Sony V700 mojego kolegi, gąbki były tak chamskie ze dociskały mi uszy a co za tym idzie bolały mnie po 3 godzinach grania.

Opis sprzętu:
Dobry sprzęt za małe pieniądze ;) wszystko oprócz słuchawek jest używane...

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany przez lukasbiggie: 01 August 2009 - 12:29

Mr Add
  • Mr Ad

#2 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 06 November 2007 - 14:00

fajny sprzęcik ;) Gramce takie jak moje, wzmacniacz i korektor też :P

PzdR

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#3 Sharky

Sharky
  • Forumowicz
  • 389 Postów:

Posted 06 November 2007 - 15:33

Fajny sprzęcik :rolleyes: Dobrze widze zboku miksra MP3 ? czyżbyś grał czasem Vinyl/MP3 ?:P

#4 Szati

Szati
  • Forumowicz
  • 17 Postów:

Posted 06 November 2007 - 15:49

Czmu piszesz, że T.80 nie nadaje sie do scratchu? Proste ramię jak najbardziej pomaga w tej sztuce. Ogólnie skoro setup Ci odpowiada to spox :) Ja pozostałem chwilowo z samym mixerem i myślę, w którą stronę iść.

Pozdrawiam!

#5 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 06 November 2007 - 15:54

Fajny sprzęcik :rolleyes: Dobrze widze zboku miksra MP3 ? czyżbyś grał czasem Vinyl/MP3 ?:P

Próbowałem, ale z mp3 i vinyl to złe rozwiazanie bo na gramku jeszcze tempo sie zgra ale na mp3 nie mam pitcha

Czmu piszesz, że T.80 nie nadaje sie do scratchu?

Próbowałem, ale jakby sie uparł to nawet na paskowcu poskreczujesz. T80 ma za słaby silnik a to proste ramie to nie wiem po co mu dali

#6 Barteck B

Barteck B
  • Forumowicz
  • 2,975 Postów:
  • Interests:Bacardi 151 (75,5%) + Cola :)

Posted 06 November 2007 - 16:12

na gramofonach z mniejsza moca, trzeba z mniejsza moca dociskac plyte. Nie mozna sobie pozwolic tj. w vestaxie, czy gramkach z 4,5 kilowym ciagiem.

Co do ramienia, to jest juz wersja t.90 z ramieniem typu S .

Pozdrawiam, Bartek

Ten post był edytowany przez Allegrowicz: 06 November 2007 - 16:12

..:: Studio: Macbook + Wtyki + 2x Fostex 0.4::..
..:: DJ: Ultrasone DJ1 + UDG Map 24 + Zomo 260cd::..

#7 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 06 November 2007 - 16:40

a to proste ramie to nie wiem po co mu dali

a dlatego, ze proste ramie lepiej trzyma sciezke i nie wymaga zastosowania Antyskating, co zapewne tez wplynelo na koszty produkcji.

Posted Image

#8 Addy-Z

Addy-Z
  • Forumowicz
  • 800 Postów:

Posted 06 November 2007 - 16:54

[Offtopic mode on:]

a dlatego, ze proste ramie lepiej trzyma sciezke i nie wymaga zastosowania Antyskating, co zapewne tez wplynelo na koszty produkcji.

zawsze można było by zrobić tak jak w reloop'ach z niższej i średniej półki - dołożyć pokrętło, które nic nie zmienia

[Offtopic mode off:]
[ myspace.com/addyzpl ]
[ WeLoveHouseMusic.pl ]
Myślałeś, że kaseta to już historia? To się bardzo myliłeś!

#9 lucek

lucek
  • Forumowicz
  • 343 Postów:

Posted 06 November 2007 - 17:06

Pozdrawiam, Bartek

ja też Cie pozdrawiam.

stół pod sprzęt chyba taki sam jak ma lunsive, dobrze mówie?

Pozdrawiam, Lucek

Ortofon Concorde Nightclub mk2 / BST pr 106 / Numark ICDX / KORG KM 402 / BST PR 106 / TECHNICS RP DJ-1200 / Ortofon Concorde Nightclub mk2 / M-Audio Torq Conectiv Vinyl/CD Pack / Technics Matrix

#10 Eric Trax

Eric Trax
  • Forumowicz
  • 3,307 Postów:

Posted 06 November 2007 - 17:07

pytanie odemnie: wygodnie Ci się gra gdy te kolumny stoją na ziemi? znaczy czy masz dobry odsłuch :)

...gdy wszyscy mówią ze coś jest niemożliwe, to wtedy przychodzi Polak, który nie wie ze to jest niemożliwe i to robi...

#11 Kapsel

Kapsel
  • Forumowicz
  • 401 Postów:

Posted 06 November 2007 - 18:09

Z akustycznego punktu widzenia dźwięk traci swoje walory w wyższym paśmie, zwłaszcza jeżeli kolumny stoją blisko dj-ki. Z basem jest łatwiej ponieważ, jego też czujesz, a nie tylko słyszysz.

#12 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 06 November 2007 - 20:25

pytanie odemnie: wygodnie Ci się gra gdy te kolumny stoją na ziemi? znaczy czy masz dobry odsłuch :)

To jest stare zdjęcie, teraz kolumna jest jakies 2 metry od stołu

#13 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 06 November 2007 - 20:39

stół pod sprzęt chyba taki sam jak ma lunsive, dobrze mówie?
Pozdrawiam, Lucek

zle, ja mam ładniejszy (bez obrazy Pik Pok, ale mój wiesz... własnoręcznie robiony przez wujka stolarza :D
aaa i to nie stół tylko ława :lol:
ta ława chyba podnoszona w góre w dół, wiec duży + za to, moja nie, bo moja jest na kawe i herbate, a ze jestem tak głupi i postawiłem na nim swój sprzet to juz nie moja wina :lol:

To jest stare zdjęcie, teraz kolumna jest jakies 2 metry od stołu

2m od stołu w któą strone, do góry w dół, w zakręt (który?) :D

PzdR

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

#14 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 06 November 2007 - 22:29

2m od stołu w któą strone, do góry w dół, w zakręt (który?) :D

yy jakby to powiedzieć stoi 2m na lewo... dokładnie koło wmojego wyrka ale czy to ma znaczenie? ;)

#15 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 06 November 2007 - 22:56

ja bym se głosniki je*n*ł gdzies tak zeby skerowane były na moja głowe, dokładnie na uchy :P

Ten post był edytowany przez lunsive: 06 November 2007 - 22:56

Macbook Pro

#16 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 06 November 2007 - 23:15

mam tak jedna kolumne dokładnie na wysokości głowy, leży sobie spokojnie na szafie... no może pare centów wyżej niz głowa ale słychać bardzo dobrze, jak dorwe aparat brata to porobie nowe fotki.

#17 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 06 November 2007 - 23:19

mam tak jedna kolumne dokładnie na wysokości głowy, leży sobie spokojnie na szafie... no może pare centów wyżej niz głowa ale słychać bardzo dobrze, jak dorwe aparat brata to porobie nowe fotki.

ok, ok ;) to ci ma byc wygodnie grac a nie ma byc ustawione tak jak "powinno" :P

a jeszcze takie pytanko:
ta szafka co wisi, wzasadzie to kilka, to one wiszą centralnie nad ławą ze sprzętem czy za ławą ;>

Macbook Pro

#18 MerLin

MerLin
  • Forumowicz
  • 52 Postów:

Posted 07 November 2007 - 11:51

Nie no, fajny zestawik, kolumny takie same jak moje, naprawde daja rade! Wzmacniacz troszke inny, ja mam diore z serii 502 :D A korektor taki sam, niezly zestawik! :) Pozdro!

My setup:
Denon DN-S 3500 --- Denon DN-S 3500
|
Niedlugo Korg KM 402 :)

#19 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 07 November 2007 - 12:18

ta szafka co wisi, wzasadzie to kilka, to one wiszą centralnie nad ławą ze sprzętem czy za ławą ;>

Wisi za ławą ok ide pograć na gramkach... Lunsive co Ty piłeś? pytasz o takie nieistotne sprawy o szafki o rozmieszczenie kolumn heheh, ładne żes powalcował ;)

#20 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 07 November 2007 - 12:51

Wisi za ławą ok ide pograć na gramkach... Lunsive co Ty piłeś? pytasz o takie nieistotne sprawy o szafki o rozmieszczenie kolumn heheh, ładne żes powalcował ;)

Oj tam :P pytałem sie z troski o twój sprzet, bo myslałem ze szfka wisi centralnie nad ława (tzn ława dosuniena jest do sciany) i chciałem ci powiedziec zebys udsunał ławe troche zeby przypadkiem ci nie spadła szafka :P

Macbook Pro

#21 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 07 November 2007 - 22:44

hehe nie ma problemu, dbam o gramki jak o nic na swiecie, a o placuszki tym bardziej

#22 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 07 November 2007 - 22:47

hehe nie ma problemu, dbam o gramki jak o nic na swiecie, a o placuszki tym bardziej

cieszy mnie to :) tak powinno byc! :P

Macbook Pro

#23 Dj_Dual

Dj_Dual
  • Forumowicz
  • 15 Postów:

Posted 27 January 2008 - 14:28

[

Kolumny Jamo:
A więc tak kolumny są u mnie w domu już od kilku dobrych lat (8-9), ale do dnia dzisiejszego niezle mozna na nich pograć, czysty sopran, głęboki bass, piwo do reki i słuchamy muzyki, a teraz na poważnie, sprzęt robi swoje, na wielu forach piszą ze te kolumny są do niczego ale ja wiem swoje, sprzecicho poprostu wypasione, wczesniej miałem kolumny Tonsila, ale one sie umywają do tych Jamo, brat ostatnio kupił sprzęt Sonego i nie ma porównania, Każdy wie że kolumny kupione osobno lepiej zagrają niż kupione razem z wieżą. Kolumny posiadają z tyłu tzw. Bass Reflex (subwoofer). Nieźle sie sprawdzaja przy Rapie :D aż wszystko drży w moim pokoju.

Z tym Jamo nie ma tragedi, no ale Twoje stwierdzenie, że tonsil się umywa hm... Jestem innego zdania. Po pierwsze to delikatna kolumna(jamo) Po drugie gra strasznie płasko. Po trzecie przy jamo drzy, a przy altusach szyby pękają.

#24 lukasbiggie

lukasbiggie

• Forumowicz
  • 693 Postów:

Posted 06 February 2008 - 20:07

Z tym Jamo nie ma tragedi, no ale Twoje stwierdzenie, że tonsil się umywa hm... Jestem innego zdania. Po pierwsze to delikatna kolumna(jamo) Po drugie gra strasznie płasko. Po trzecie przy jamo drzy, a przy altusach szyby pękają.

Sorry ziomek ale mi nie chodziło o Altusy ;) tylko o moje wczesniejsze kolumny tonsila juz nie pamietam jaki to był model jutro sprawdze i Ci napisze... a Altusy słyszałem raz u kumpla i wiem ze Tonsil zrobił dobrą robote ale te co ja miałem umywają się do tych jamo co teraz mam ;)

a delikatna w jakim sensie? jesli o to ze gra starsznie płasko to nie powiedziałbym ale wiesz kłucic sie możemy bo widzisz miałem do porównania moje stare kolumny Tonsila (naprawde nie pamiętam modelu ale jutro zlukam) i porównując je Tonsil wypadł słabo chcociaż jest solidną firmą (czyt. był) i jeszcze jedno przy Jamo drzy a przy altusach szyby pękają to takze zalezy w duzej mierze od wzmacniacza ;) bo kolumny mógłbys mies 10k wat a wzmacniacz 2x10w i wiesz grać bedą grały ale nie 10k ;) wiesz kłucic się możemy przyznam się Jamo to nie jest znowu niewiadomo jaka firma ale mi one wystarczają ;) a wiec wiesz sprawdz obydwie kolumny na tym samym wzmacniaczu ;) a potem pogadamy dalej ;)

P.S: jeszcze raz mówię ze nie porównywałem swoich jamo do altusów ;)

#25 jaczylibodzio

jaczylibodzio

Addicted to house...

• Forumowicz
  • 6,116 Postów:

Posted 06 February 2008 - 20:24

Pfffff....

Zobaczcie jaki magnes i jaka konstrukcja jest JAMO a jaka Tonsila. Zadna kolumna ani tonsil, ani unitra, ani altus nie da basu do przodu! Ani jedna kompletnie!

Nie macie co porownywac, a juz napewno Jamo do polskich wynalazkow. A stwierdzenie ze jamo gra plasko to z dupy wziete. Musialy byc podpiete pod soniaka jakiegos albo technicsa. Dajcie dobry wzmacniacz, jakas integre onkyo i zbadajcie sobie kolumienki.

PS. Kolumienki ktore ma lukasbiggie sa swietne jesli chodzi o stosunek jakosc/cena. Brzmienie maja przyzwoite, a napewno lepsze niz konkurencyjne konstrukcje z naszego kraju.
Wóda, dziwki, koks i zapiekanki...
Posted Image

#26 Dj_Dual

Dj_Dual
  • Forumowicz
  • 15 Postów:

Posted 15 March 2008 - 12:14

Pfffff....

Zobaczcie jaki magnes i jaka konstrukcja jest JAMO a jaka Tonsila. Zadna kolumna ani tonsil, ani unitra, ani altus nie da basu do przodu! Ani jedna kompletnie!

Nie macie co porownywac, a juz napewno Jamo do polskich wynalazkow. A stwierdzenie ze jamo gra plasko to z dupy wziete. Musialy byc podpiete pod soniaka jakiegos albo technicsa. Dajcie dobry wzmacniacz, jakas integre onkyo i zbadajcie sobie kolumienki.

PS. Kolumienki ktore ma lukasbiggie sa swietne jesli chodzi o stosunek jakosc/cena. Brzmienie maja przyzwoite, a napewno lepsze niz konkurencyjne konstrukcje z naszego kraju.

Pfff... przestancie już się buczyć, moja sugestia, ocena itp.
No własnie kolego zobacz - jaką konstrukcje ma Jamo, a jaką Altus, nie mówiać już o magnesach. Basu do przodu? no zazwyczaj głosniki podłączam + do +, - do -, co w rezultacie daje mi poruszanie membrana do przodu.
Polskie wynalazki? Kiedyś kolumny jedyne w swoim rodzaju, nic im nie mogło dorównać, również z powodów braku dobrego sprzętu. A dziś nawet JAMO daleko do Altusów.
Gra płaska, chociaż masz racje podlączone pod wysokiej klasy technicsa, ale zaraz zaraz, po co pod takie "gówna" Altus czy Jamo podlączać Onkyo? Oby dwie kolumny dobrze nie zagraja.

Czy ja powiedziałem, że są złe? Na pewno kolego, to jamo nie gra lepiej niż altus. Chciałem zaznaczyć, że nie piszę tego dlatego, że mam Altusy, mam Jamo i Altusy, więc słucham i porównuje. Altus to kawał historii i chyba najlepsza pamiątka z PRL. Ja z zestawów Altus110, 200 i 300 wybrałem Altus 200 do porównania z Jamo. (altus110 już dudni, podobnie jak Jamo)

Jasne, że Jamo wystarczy, tyko wiesz jakbyś polizał czegoś innego (dobrych monitorow) to do jamo byś nie wrócił, jak i do altusów.

#27 jaczylibodzio

jaczylibodzio

Addicted to house...

• Forumowicz
  • 6,116 Postów:

Posted 15 March 2008 - 13:18

Pfff... przestancie już się buczyć, moja sugestia, ocena itp.
No własnie kolego zobacz - jaką konstrukcje ma Jamo, a jaką Altus, nie mówiać już o magnesach. Basu do przodu? no zazwyczaj głosniki podłączam + do +, - do -, co w rezultacie daje mi poruszanie membrana do przodu.

Ty wiesz co piszesz? Chodzi mi o falowe rozchodzenie sie dzwieku!

Polskie wynalazki? Kiedyś kolumny jedyne w swoim rodzaju, nic im nie mogło dorównać, również z powodów braku dobrego sprzętu. A dziś nawet JAMO daleko do Altusów

Kiedys... W tej chwili nawet KODA kladzie altusy na lopatki. A wszystkim wiadomo ze to budzetowka.

Gra płaska, chociaż masz racje podlączone pod wysokiej klasy technicsa, ale zaraz zaraz, po co pod takie "gówna" Altus czy Jamo podlączać Onkyo? Oby dwie kolumny dobrze nie zagraja.

Kolego to nie same glosniki graja i nie sam wzmacniacz.

Czy ja powiedziałem, że są złe? Na pewno kolego, to jamo nie gra lepiej niż altus.

I tu mnie rozbawiles :)

Chciałem zaznaczyć, że nie piszę tego dlatego, że mam Altusy, mam Jamo i Altusy, więc słucham i porównuje.

Model poprosze...

Altus to kawał historii i chyba najlepsza pamiątka z PRL. Ja z zestawów Altus110, 200 i 300 wybrałem Altus 200 do porównania z Jamo. (altus110 już dudni, podobnie jak Jamo)

Altus dudni, Jamo gra. Te kolumny byly tak rozreklamowane bo na naszym rynku byly to jedne z ladniejszych (wtedy) stylistycznie kolumn.

Jasne, że Jamo wystarczy, tyko wiesz jakbyś polizał czegoś innego (dobrych monitorow) to do jamo byś nie wrócił, jak i do altusów.

Kolego do kompa mam quardale(!), a na odsluch stoja Canton Karat 300 (kopulka tekstylna na srednim(!) i wysokim tonie), a wzmacniacz Cyrus, wiec nie mow mi zebym liznal czegos dobrego...

Ogolem moje zdanie na temat altusa wszyscy tutaj znaja i potwierdzilo sie to w wielu wypadkach. Bas te kolumny daja jesli sa postawione przy scianie, badz w rogu pokoju i daja jeden wielki odbity lomot a nie dzwiek... Nie mowiac o trzepiacych po uszach wysokich tonach (jesli mozna je nazwac wysokimi tonami) i jazgoczacych srednich. Jedyne dobre klumny to byly unitry. Altus - masowka robiona pod publike.

EDIT: Widze Jamo Studio 180 bodajze. Tak, te kolumny sa lepsze od Altusa w 100%.
Posted Image

#28 Dj_Dual

Dj_Dual
  • Forumowicz
  • 15 Postów:

Posted 15 March 2008 - 15:17

Poczytaj co nieco na elektrodzie, może Cię oświeci. Wiesz nasłuchałem się jamo studio 180 i altus 200 (w moim pokoju) i nie pleć mi głupot, że to jamo to jakaś super, ekstra, budżetowa konstrukcja (budzetowa na pewno ze względu na te 'głośniczki").
Altus? przy jakiej scianie? odnosze wrażenie, iż w ogole ich nie słuchałes, albo podłaczyłes je pod wzmacniacz 2x25 8ohm. Altusy seri 200 i 300 mają estradową charakterystyke, nie nadaja sie do słodkiego grania tylko do robienia hałasu. Rezonans pudła robi wrażenie w pokoju, powalając przy tym dynamika. Każdy słucha czego chce i jak chce, nie mam zamiaru zaśmiecać tematu użytkownika, więc w razie jakichkolwiek pytań napisz na prv, możemy pogadać oczywiscie w sposób kulturalny.

#29 jaczylibodzio

jaczylibodzio

Addicted to house...

• Forumowicz
  • 6,116 Postów:

Posted 15 March 2008 - 16:33

Poczytaj co nieco na elektrodzie, może Cię oświeci. Wiesz nasłuchałem się jamo studio 180 i altus 200 (w moim pokoju) i nie pleć mi głupot, że to jamo to jakaś super, ekstra, budżetowa konstrukcja (budzetowa na pewno ze względu na te 'głośniczki").

Co maja wspolnego czysto techniczne teksty na elektrodzie do subiektywnego odsluchu? A gdzie napisalem ze Jamo to super ekstra budzetowa konstrukcja? Nie spinaj sie tak tylko czekam na racjonalne argumenty.

Altus? przy jakiej scianie? odnosze wrażenie, iż w ogole ich nie słuchałes, albo podłaczyłes je pod wzmacniacz 2x25 8ohm. Altusy seri 200 i 300 mają estradową charakterystyke, nie nadaja sie do słodkiego grania tylko do robienia hałasu. Rezonans pudła robi wrażenie w pokoju, powalając przy tym dynamika.

Cala seria altusa ma dynamike splaszczona, potwierdzona pomiarami a co za tym idzie wykresami. Estradowa charakterystyke? Nawet eltron 50W estradowka zagra glosniej na sali. Altus NIE JEST ani NIE MA estradowej charakterystyki.

Każdy słucha czego chce i jak chce, nie mam zamiaru zaśmiecać tematu użytkownika, więc w razie jakichkolwiek pytań napisz na prv, możemy pogadać oczywiscie w sposób kulturalny.

Wal smialo tu, ja temat oczyszcze. Tylko dlatego pozostawiam temat tutaj zeby wlaczyly sie te osoby ktore maja conieco do powiedzenia.

Wiec sprawdzmy poziom Twojej wiedzy na ten temat. Opisz mi dzwiek kolumn altusa i opisz mi dzwiek kolumn Jamo. Bede wiedzial jakim jezykiem sie poslugujesz ui czy napewno wiesz co slyszysz, czy jestes gluchy. Pozniej smialo Ty mozesz zadac pytanie.
Posted Image

#30 lucek

lucek
  • Forumowicz
  • 343 Postów:

Posted 15 March 2008 - 23:48

http://video.google....7...h&plindex=5

mi sie podobało

Ortofon Concorde Nightclub mk2 / BST pr 106 / Numark ICDX / KORG KM 402 / BST PR 106 / TECHNICS RP DJ-1200 / Ortofon Concorde Nightclub mk2 / M-Audio Torq Conectiv Vinyl/CD Pack / Technics Matrix

Reply to this topic

2 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkownikow