Jump to content

Photo
- - - - -

Akro

154 replies to this topic

#1 akro

akro
  • Forumowicz
  • 53 Postów:

Posted 30 April 2010 - 21:24

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Lista sprzetu:

• AH XONE 4D
  • Ultrasone dj1
  • Behringer truth 2030a
  • laptop acer @ 2ghz; 2,5gb ram, dualcore.

Mikser:
Maszyna "do wszystkiego", z mega 20 kanałową kartą. Chyba nie ma co się rozpisywać- każdy wie o co chodzi... Idealnie sprawuje się z traktorem od NI.

Słuchawki:
Ciepłe brzmienie, optymalnie wyizolowane, bez stresu jeżeli chodzi o złamanie pałąka. Solidne wykonanie.

Monitory:
Optymalne wraz z xonem sprzeciwo, w pelni do polecenia monitory. peace&love

Latpop:
Nie jest to sławne "jabłko", chodź też nie mogę na niego narzekać. Na warunki domowe jest jak znalazł ten "dualkorowiec". W przyszłości zmiana na coś stabilniejszego.

Podumowanie:
/Wcześniej było dns3500x2 + nuo 2.0/
Generalnie odważyłem się na (duży) krok w stronę digital-djingu.
Wcale nie żałuje. Technologia w tym zestawieniu daje prze-wielkie możliwości.
Dostęp w kilka sekund do odpowiedniego momentu kawałka, loopy, efekty, mniej kabli, pudeł, brzmienie... (*)
Nie dostrzegłem minusów, ponieważ wszystko jest świeże i mam dostęp do tego tylko co weekend.
Wszystko w fazie testów i nauki.

*Jedynie czego należy się obawiać (i jest minusem) to obławy ze strony zagorzałych ortodoksów vinylowych : }, a tymbardziej z Polski (niestety taki kraj, gdzie wszystkich wszystko boli)... Ja nie mam nic przeciwko czarnym kółkom, i chcę żeby też co poniektórzy dali sobie odrazu "mute on"- to tak z góry.//

Ocena:
9/10
Bo zawsze może być lepiej : ) ...

Ten post był edytowany przez akro: 01 May 2010 - 18:31

Mr Add
  • Mr Ad

#2 kacmil

kacmil
  • Forumowicz
  • 29 Postów:

Posted 01 May 2010 - 14:34

Super zestaw :) Sam zamierzam sprzedać swoje gramofony i zakupić jakiś kontroler do Traktora albo Abletona :)
Posted Image

#3 nanosystem

nanosystem
  • Forumowicz
  • 593 Postów:

Posted 01 May 2010 - 14:42

kolejny 4d. fak! tez chce ;]

skad jestes?

myspace.com/nanosys

#4 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 01 May 2010 - 14:45

nie masz czasem kolumn za wysoko? u mnie "odsluchy" sa na podobnej wysokosci ustawione i dzwiek laduje za moimi plecami (mimo ze mam je nachylone pod katem)

#5 akro

akro
  • Forumowicz
  • 53 Postów:

Posted 01 May 2010 - 16:41

U mnie monitory są na wysokości dokładnie: ucha. Jestem wysoki i dlatego są tam, a nie gdzie indziej : )
Można powiedzieć, że są "nie najgorzej" rozstawione, chodź pewnie mogły być lepiej

#6 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 01 May 2010 - 17:32

Mikser:
Maszyna "do wszystkiego", z mega 20 kanałową kartą. Chyba nie ma co się rozpisywać- każdy wie o co chodzi... Idealnie sprawuje się z traktorem od NI.
Latpop:
Nie jest to sławne "jabłko", chodź też nie mogę na niego narzekać. Na warunki domowe jest jak znalazł ten "dualkorowiec". W przyszłości zmiana na coś stabilniejszego.

Hm... ciekawie. A co zrobisz, jeśli będziesz miał grać w klubie? Będziesz taszczył i mikser i lapa do klubu? A jeśli nie będzie takiej możliwości to co? Będziesz wypalał płyty?

Chyba, że nie zamierzasz grywać w klubach.

Monitory:
Podstawowe paczki, jakie powinny stać u każdego szanującego się dj'a...

Beka tygodnia.

Ten post był edytowany przez pb skarpy: 01 May 2010 - 17:34

Największy muzyczny serwis informacyjny w Polsce: INFOMUSIC.PL

DJ ZONE - INFOMUSIC - ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK - NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DLA DJa I PRODUCENTA

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy
Gram z winyli na gramofonach. Gram z DVS na gramofonach. Nie mam nic do analogowych źródeł jak i do tych cyfrowych. Byle by set miał ręce i nogi, a utwory nie były piracone.

#7 akro

akro
  • Forumowicz
  • 53 Postów:

Posted 01 May 2010 - 17:43

Hmm... A co to za problem wziasc laptopa do torby na ramię, xona do case'a?... I juz można grac w klubie jezeli sie chce...

A co do monitorów...

To nie uwazasz ze Behringer seria TRUTH, lub KRK seria Rokit to jest takim standartem dla kazdego dj'a, ktory chce miec jakies brzmienie? W czym widzisz bekę? Oswiec mnie...

Ten post był edytowany przez akro: 01 May 2010 - 17:45

#8 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 01 May 2010 - 17:55

Bekę widzę w tym, że wymieniasz monitory które stawia/powinno się stawiać w studio/home studio (takie ich przeznaczenie). Gdybym chciał mega zayebiste brzmienie` w domu to kupiłbym jakieś audiofilskie gadżety albo co najmniej z półki HIFI.

Powiedz jakie brzmienie daje Tobie płaski monitor studyjny?

A co do miksera i lapa na imprezie. Ludzie kiedyś narzekali, że noszenie 30/60/90 placków jest sporym ciężarem. Postawili na CD aby byłk lżej i wygodniej, potem przyszły peny, a potem znowu większe laptopy. A teraz nie dość, ze laptopy to jeszcze na każdą bibkę (gdzie nie stoi 4d) noszą swój mikser. niice.

DJ ZONE - INFOMUSIC - ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK - NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DLA DJa I PRODUCENTA

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy
Gram z winyli na gramofonach. Gram z DVS na gramofonach. Nie mam nic do analogowych źródeł jak i do tych cyfrowych. Byle by set miał ręce i nogi, a utwory nie były piracone.

#9 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:10

skarpy - odczuwam nutkę zazdrości w tym co piszesz ;)

@akro ładny setup - widać że przemyślany ;) 3m się

Posted Image

#10 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:15

Hahahaha. Sory ziąą weź odszukaj w dziale booth mój setap i powiedz czego ja mogę mu zazdrościć. Potem wróć tu i napisz to samo zdanie jeszcze raz :)

Ten post był edytowany przez pb skarpy: 01 May 2010 - 18:16

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#11 akro

akro
  • Forumowicz
  • 53 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:15

ROFL!
Kto tu pisze o mega [beeep]istym brzmieniu?... Ja nie . Pisalem że są to podstawowe monitory, dla każdego szanującego sie dj'a (czyt. normalnego didżeja, który ma troche wiecej ambicji niż "satelitki" z media marktu). Nie rozróżniasz tego?.

Oraz: dlaczego uwazasz ze np. te beczki powinny stac w studio? Wg mnie idealnie sprawują sie do domowych warunków dla dj'a. I nie są to "płaskie" monitory, bo gdyby były, to dokupiłbym 2092a. Tylko obawiam sie, ze wtedy juz by mnie w domu nie chcieli napewno...

A czemu wpychasz w moje usta, cos czego nie powiedzialem i zaczynasz jakies dziwne wywody?
Sluchaj to ze ktos ma ciezko (nosi setki winylow, cedekow, czy cos jeszcze) i ma z tym problem, to juz jego brocha i nie zaczynaj dziwnych dywagacji i szukania dziury w calym.

Napisalem:

*Jedynie czego należy się obawiać (i jest minusem) to obławy ze strony zagorzałych ortodoksów vinylowych : }, a tymbardziej z Polski (niestety taki kraj, gdzie wszystkich wszystko boli)... Ja nie mam nic przeciwko czarnym kółkom, i chcę żeby też co poniektórzy dali sobie odrazu "mute on"- to tak z góry.//

Przeczytaj jeszcze raz ostatni swoj akapit i odnies sie do tego quote'a. Nie chce mi sie tlumaczyc setny raz czegos co juz bylo rozwiazywane w sieci...

Jezeli (a chyba tak jest) uwazasz za granie z laptopa+ mikser z kontrolą midi za "zuoo", to i tak nawet najtrafniejsze argumenty nie przemówią za tym że jest to coś wporządku.

miejmy nadzieje ze nie zbulwersowalem Ciebie doszczetnie i nie znajdziesz beki miesiąca...

adieu

Ten post był edytowany przez akro: 01 May 2010 - 18:17

#12 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:17

ja się nie szanuje bo nie mam odsłuchów żadnych... :/

a noszenie xone4d z lapkiem na granie jednego seta to mega lol

Pioneer DDJ-SX2, Pioneer DDJ-SP1, Serato SL2, Macbook Pro Retina 13, Sennheiser HD 25 II
www.facebook.com/CtiteDJ/

#13 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:25

Nie no sory jeśli dla Ciebie brzmienie dla każdego szanującego się dj'a to odsłuch z monitorów studyjnych to ok ja nie jestem szanującym się dj'em. Następnym razem gdy będę w szanującym się mega klubie gdzie grają szanujący się dj'e zaproponuję szefom aby zainstalowali tam monitory studyjne :)

Słuchaj (bo pewnie prędzej czy później się do tego przyczepisz) ja też w domu mam monitory studyjne jako główny odsłuch ale bawię się także w produkcję dlatego taki wybór.Do miksu i do odsłuchu płyt są kiepskie. Mierzi mnie po prostu text typu "podstawowy odsłuch dla każdego szanującego się dj'a" czy coś takiego.

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#14 akro

akro
  • Forumowicz
  • 53 Postów:

Posted 01 May 2010 - 18:28

spoko moze i ja sie rozpedzilem troche i zle wyrazilem sie...

Nie szukam klotni i nie chcialem jej szukac.
Nie uwazam sie za "nie wiadomo co", chcialem poprostu trzymac sie pewnej swojej racji
peace ' ]

Ten post był edytowany przez akro: 01 May 2010 - 18:36

#15 J-23

J-23
  • Forumowicz
  • 507 Postów:

Posted 02 May 2010 - 11:56

a noszenie xone4d z lapkiem na granie jednego seta to mega lol

no na pewno mega lol...
czyli targanie sprzetu (gitarki perkusje i inne duperele) przez muzyków na zagranie koncertu 2 godzinnego to tez mega lol
najlepiej zeby w kazdym miescie była wypożyczalnia wszelkiego badziewia muzycznego, co nie?
zaden muzyk i dj nie miałby kłopotu z wozeniem własnego sprzetu bo to mega lol
lavatekk... rozstawienie lapa i xone to moment i trwa krocej niz ci sie wydaje a wagowo jest lzej niz targanie walizy płyt z czarnuchami i cd plackami.

#16 Negative

Negative
  • Forumowicz
  • 304 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:10

Co do tych monitorow to padlem ^^ Ja tam wcale nie mam wiec sie nie szanuje :D

#17 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:24

bez jaj, nie porównuj muzyków z DJami, instrumenty to bardzo indywidualna sprawa...
jak ktoś targa specjalnie lapka i xone 4D w miejsce gdzie jest normalny mikser plus cdki (czy plus jeszcze gramofony) żeby zagrać najzwyklejszego seta to najprawdopodniej tylko dlatego że bez autosynca się gubi...
wiem że wszyscy laptopowcy i tak bedą się zapierać że autosynca i innych wspomagaczy nie trzeba używać itp. ale powiedzmy sobie prawde w oczy, na sofcie gra się banalnie prosto i nie potrzeba do tego żadnych umiejętności i to jest główną przyczyną popularności DVSów itp. (a nie że bolą mnie plecy od dźwigania case z 50 vinyliam, ale laptopa i mikser już dźwigać moge)

Pioneer DDJ-SX2, Pioneer DDJ-SP1, Serato SL2, Macbook Pro Retina 13, Sennheiser HD 25 II

#18 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:24

no na pewno mega lol...
czyli targanie sprzetu (gitarki perkusje i inne duperele) przez muzyków na zagranie koncertu 2 godzinnego to tez mega lol
najlepiej zeby w kazdym miescie była wypożyczalnia wszelkiego badziewia muzycznego, co nie?
zaden muzyk i dj nie miałby kłopotu z wozeniem własnego sprzetu bo to mega lol
lavatekk... rozstawienie lapa i xone to moment i trwa krocej niz ci sie wydaje a wagowo jest lzej niz targanie walizy płyt z czarnuchami i cd plackami.

Złe porównanie. Przypomnij sobie jak wygląda koncert rockowy typu: kapela po kapeli, a jak wygląda impreza z muzyką elektroniczną typu dj po dju. Jeśli nie widzisz różnic to zastanów się jeszcze raz.

Ten post był edytowany przez pb skarpy: 02 May 2010 - 12:25

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#19 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:28

mi się nic nie wydaje, tylko ja po prostu gram w róznych miejscach i wiem jak to wygląda, wiem jak wqrwiają mnie kolesie którzy się kręcą żyby podłączyć lapka i inne badziewia a potem grają tak przeciętnego seta że ręce odpadają, wiem jak czasem jest ciężko zmieścić jeszcze jakiś dodatkowy sprzęt jak DJka jest mała, ale DJe muszą przytargać swoje jabłka...

i jeżeli wszystko niby się rozchodzi o wagę to po co w ogóle mikser bierzesz przecież wystarczy lapotop z softem, zewnętrzna karta dźwiękowa i masz to samo...

#20 J-23

J-23
  • Forumowicz
  • 507 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:38

jeden targa vinyle/cd inny cały setup (cd maszyny + mikser).
Ja do grania zawsze uzywam xone i zawsze go zabieram, nawet jak nie gram z uzyciem laptopa. Jak widze pionka w knajpie to go wypinam i tyle.
Moj xone to własnie taki instrument jak u muzyka gitara czy saksofon

#21 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:42

na sofcie gra się banalnie prosto i nie potrzeba do tego żadnych umiejętności i to jest główną przyczyną popularności DVSów

kto normalny majac dvsa podpietego do gramcow czy cdkow uzywa syncu? szczyt glupoty :blink: moim zdaniem przyczyna popularnosci dvsow jest raczej to, ze: po 1 - nie trzeba tachac plackow, po 2 - na normalnym vinylu loopa nie zarzucisz(...), po 3 - od groma walkow wychodzi tylko w postaci mp3

#22 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:44

mi się nic nie wydaje, tylko ja po prostu gram w róznych miejscach i wiem jak to wygląda, wiem jak wqrwiają mnie kolesie którzy się kręcą żyby podłączyć lapka i inne badziewia a potem grają tak przeciętnego seta że ręce odpadają, wiem jak czasem jest ciężko zmieścić jeszcze jakiś dodatkowy sprzęt jak DJka jest mała, ale DJe muszą przytargać swoje jabłka...

i jeżeli wszystko niby się rozchodzi o wagę to po co w ogóle mikser bierzesz przecież wystarczy lapotop z softem, zewnętrzna karta dźwiękowa i masz to samo...

Dokładnie dokładnie.

Zastanawiałem się kiedy przyjdzie pora aby opisać moją przedostatnią imprezę. Otóż ze względu na brak wystarczającej (nadal) liczby placków na imprezę wziąłem lapa z Traktorem + 10 czarnych, których nie będę drugi raz kupował na bitporcie. Wziąłem to ponieważ na tym gram najczęściej (zaraz po plackach) i na tym gra mi się najwygodniej. Fakt, jeśli wszystko gra to biorę lapa, dwie płyty z kodem i audio8dj - lekko. Jeśli wszystko dobrze gra. Ostatnio jak grałem wiedziałem, że mogą być problemy (ostatnio w tym klubie były problemy z gramofonami). Więc aby nie z[beeep]ać imprezy MUSIAŁEM NAGRAĆ CD :blink: , na których nie gram już grruubo rok. Już w domu wiedziałem, ze robienie czegoś takiego to porażka, zwłaszcza, ze jak wspomniałem wcześniej cd'ków nie dotykałem rok. Na imprezie MUSIAŁEM wkurwiać dj'a przede mną grającego bo jakoś tego traktora do denona 1500 podpiąć musiałem (matrixy i te sprawy). Latałem koło miksera jak [beeep]nięty bo coś cały czas nie trybiło. Okazało się, ze musiałem jechać z CD, no a że lubię do parę wałków poleciałem z czarnych. Potem okazało się że jeden kabel od gramofonu był z[beeep]any i ciągnęła tylko jedna żyła. Piszę o tym bo wiem, że to była totalna porażka. Musiałem wziąć aż 3 ŹRÓDŁA by móc spokojnie zagrać imprezę. Jak jedno nie wypali to drugie może wypali. Nie znam się na softach i traktorach. Na pewno nie tak dobrze, żeby podczas imprezy kontemplować co się zyebało. Dziś poważnie zastanawiam się nad sprzedażą TSPRO bo jeśli nie gram ze swoimi znajomkami lub jeśli nie gram pierwszy (gdy mogę sobie przed bibką wszystko podłączyć) to martwienie się "CZY ZADZIAŁA?" mam w piździe. Nie będę gwiazdą światowego formatu i gram tylko w Polsce. Wiem co stoi na dj'ce najczęściej i wiem jak mało jest tam miejsca. Przepinanie podłączanie sranie itd mija się z celem.

Sam też kiedyś doświadczyłem sytuacji gdy ziomek plątał mi się koło miksera, bo chciał coś podłączyć i tylko mnie wkurwiał bo nie dawał rady.

Ten post był edytowany przez pb skarpy: 02 May 2010 - 12:47

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#23 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 02 May 2010 - 12:52

jeden targa vinyle/cd inny cały setup (cd maszyny + mikser).
Ja do grania zawsze uzywam xone i zawsze go zabieram, nawet jak nie gram z uzyciem laptopa. Jak widze pionka w knajpie to go wypinam i tyle.
Moj xone to własnie taki instrument jak u muzyka gitara czy saksofon

widzisz, ja ciągle pisze o imprezach klubowych, gdzie gra kilku DJs i nie ma opcji na przełączanie o 12 w nocy miksera, bo jakiś DJ chce sobie z innego miksera zagrać...
i szczerze, nie mam pojęcia po co zamieniać Piona na Xone, albo Xone na Piona, i inne podobne konfiguracje, ja odkąd praktycznie zacząłem grać mam miksery Piona, ale nie mam żadnego problemu jak na Djce stoi Xone, Vest czy jakikolwiek inny mikser...
jestem DJem, nie muzykiem, nie gram nic na żywo, nie tworze nowych aranżacji itp. ja tylko i wyłącznie miksuje cudzą twórczość

kto normalny majac dvsa podpietego do gramcow czy cdkow uzywa syncu? szczyt glupoty :blink: moim zdaniem przyczyna popularnosci dvsow jest raczej to, ze: po 1 - nie trzeba tachac plackow, po 2 - na normalnym vinylu loopa nie zarzucisz(...), po 3 - od groma walkow wychodzi tylko w postaci mp3

nie wiem czy normalny czy nie, ale ma A. dokładne liczniki BMP B. dokładne waveformy... i to wystarczy... jest dużo prościej i tyle
co do wałków wychodzących tylko na mp3, już o tym pisałem, non stop wychodzi pełno winyli z wszystkich gatunków i spokojnie z tego się numery wybierze, jak ktoś chce grać z vinyli to będzie grał i tyle, a nie wykręcał się głupimi wymówkami

nie wiem dlaczego jest taka straszna hipokryzja wśród cyfrowych DJ, miksuje się dużo prościej i tyle, na prawdę są dużo ciekawsze argumenty za DVSami niż bo nie ma wałków na vinylach, albo że jest mi za ciężko i boli mnie kręgosłup, chociażby idealne auto-loopy których nie da się osiągnąć na żadnym CD (z uwagi na dzielenie przez playery sekundy na 75 klatek), dokładne trzymające tempo beat-countery do idealnej synchronizacji efektów, łatwość i szybkość wrzucania kawałków/sampli na layer itp.

#24 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 02 May 2010 - 13:24

chociażby idealne auto-loopy których nie da się osiągnąć na żadnym CD (z uwagi na dzielenie przez playery sekundy na 75 klatek), dokładne trzymające tempo beat-countery do idealnej synchronizacji efektów, łatwość i szybkość wrzucania kawałków/sampli na layer itp.

ale chyba przeciez o to chodzi? wszystko jest ciagle udoskonalane, a jesli ktos nie idzie do przodu to sie cofa. Jaki bedzie nastepca cdj2000, jak go nazwiemy? cd playerem czy juz digitalem? ta granica sie juz powoli zaciera. Przeciez w cdj2000 tez masz dokladny waveform, bpmy i synchro efektow, no i full support mp3, w nastepnym modelu technologii i ulatwiaczy bedzie na pewno jeszcze wiecej.

nie wiem dlaczego jest taka straszna hipokryzja wśród cyfrowych DJ, miksuje się dużo prościej i tyle,

wcale nie uwazam ze tak nie jest, bo tak jest... Jak widze co Ty robisz na cdkach i z jaka latwoscia Ci to przychodzi, to zastanawiam sie po co nam te wszystkie nowe ulatwiajace zycie bajery :D

#25 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 02 May 2010 - 13:48

ale chyba przeciez o to chodzi? wszystko jest ciagle udoskonalane, a jesli ktos nie idzie do przodu to sie cofa. Jaki bedzie nastepca cdj2000, jak go nazwiemy? cd playerem czy juz digitalem? ta granica sie juz powoli zaciera. Przeciez w cdj2000 tez masz dokladny waveform, bpmy i synchro efektow, no i full support mp3, w nastepnym modelu technologii i ulatwiaczy bedzie na pewno jeszcze wiecej.

właśnie o to mi chodzi że DVSy mają wiele mozliwości niedostępnych dla standardowych CDków (tym bardziej gramofonów) i z tego należy się cieszyć i to należy akcentować
a nie że mam ciężko nosić gramofony itp. bo przy takiej argumentacji od razu wydaje mi się że ktoś po prostu nie radził sobie na plackach czy cdkach, za to nagle na dvsie już mu się dobrze gra bo dostał synca i wspomagacze :]

#26 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:
  • Interests:Muzyka,Produkcja,Sprzęt Dj,ski

Posted 02 May 2010 - 14:30

polecam abletona CD-ki to przeżytek

Soundcloud

mixcloud.com

Setup DJ : Pioneer DJM2500mk2  & 2x technics m3d & Rekordbox DVS & Pioneer DDJ XP1 & KRK 6 G2 & Shure 750DJ

rec-IBM T61 & Audigy 2 ZS PCMCIA /Onkyo MD-2511 MD MiniDisc Recorder

Setup Live : PC &  Ableton Live 9 & Audient iD22 & Behringer ADA8200 & Tannoy Reveal 601a

Korg electribe EMX-1 & Korg electribe Sampler & Korg volca fm & Korg Volca Bass & Novation  LoUnchControl XL &Auturia KEYSTEP &

Novation LoUnch PAD & Tc electronic hall of fame & RNC 1773 & Dbx 166XL & Midi Thru 4 &  Beyerdynamic dt 770 pro & Pioneer EFX 1000 & PV 215 EQ

#27 Raptorecki

Raptorecki

Music Addict

• Forumowicz
  • 2,458 Postów:
  • Interests:Doing my own thing

Posted 02 May 2010 - 14:36

a jesli ktos nie idzie do przodu to sie cofa

Czyli jak malarz się nie przesiada na Photoshopa i Illustratora tylko ciapie dalej pędzlem po płótnie to jest po prostu "cofnięty"? Boska logika. Niestety, ale ukute przez społeczeństwo powiedzonka jak wyżej to często po prostu puste frazesy, które powtarzane bez refleksji brzmią po prostu absurdalnie.

Pozdrawiam, (cofnięty) Marek.

#28 Nowik_

Nowik_

Naziemiesprowadzacz

• Forumowicz
  • 524 Postów:
  • Interests:Dziwki, wóda i koks

Posted 02 May 2010 - 14:38

Hahahaha. Sory ziąą weź odszukaj w dziale booth mój setap i powiedz czego ja mogę mu zazdrościć. Potem wróć tu i napisz to samo zdanie jeszcze raz :)

jestes zaje.biscie skromny
facebook.com/erdalmauffmusic
soundcloud.com/erdalmauff
setup:
-laptop: MacBook White 13,3" (1,83, 3gb, 250gb, Intel GMA 950);
-hardware: Fostex PM-0,4 MK II; E-MU Xboard 49; KORG nanoKONTROL; E-MU 0202 USB; Sennheiser HD215; KORG monotron; Reloop Contour IE; Roland SH-201; Reloop RMX-20; Reloop RP 6000 MK6 Ltd; Shure Whitelabel; Reloop RP 6000 MK6 Ltd; Ortofon Digitrack;
-software: FL Studio 7XXL Producer Edition; Ableton Live 8;

#29 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 02 May 2010 - 14:55

Czyli jak malarz się nie przesiada na Photoshopa i Illustratora tylko ciapie dalej pędzlem po płótnie to jest po prostu "cofnięty"? Boska logika.

sry ale ten przyklad kompletnie nie pasuje do tej sytuacji. Ja bym raczej porownal to do przesiadki fotografow z ciemni do photoshopow :)

Ten post był edytowany przez CarlRag: 02 May 2010 - 14:58

#30 Pasior

Pasior

aka b3k2b3j6

• Forumowicz
  • 1,358 Postów:

Posted 02 May 2010 - 15:10

a ja z domino na pasjansa

nie spinajcie się tak

Reply to this topic

2 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkownikow