Jump to content

Photo
* * * * * 2 Głosów

Coach Aka Dj.miffy

57 replies to this topic

#31 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 14 June 2012 - 15:26

Imo moge tylko sie domyslac ,ale mysle ze problemem nie byla cena ale brak miejsca. Jestem wlasnie w trakcie zamawiania djr 400od E&S (firma robiaca customy rotary), istnieje tam mozliwosc skonfigurowania sprzetu pod siebie , pytalem czy da sie dolozyc dodatkowe wysterowanie + potencjometr cue/mix to odpisali ze najwiekszym problemem z dolozeniem jest wlasnie brak miejsca.

Sorry że nie na temat Jah'u ile Cie wyniesie z przesyłka ?

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

Mr Add
  • Mr Ad

#32 SpecialSound

SpecialSound

I Love Czosnek

• Moderator
  • 251 Postów:

Posted 14 June 2012 - 15:38

a to zdjecie rekawiczek i pedzla co ma znaczyc? :D

DJ-CDJ200-DJM600-CDJ200-PRDJ1210| NI Kontrol X1 UDG Gear
Studio-KRK Rokit 8 Gp 2| Behringer BCR 2000 & BCF 2000| Emu Xboard 49| Emu 0404 USB| KORG padKontrol

Posted Image Posted Image

Posted Image

#33 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:
  • Interests:AAAAAAAAAAAACID

Posted 14 June 2012 - 16:08

[/quote]
Sorry że nie na temat Jah'u ile Cie wyniesie z przesyłka ?
[/quote]

info od Jerome'a

All DJR 400 have peak meter ( website photos are not all recent )

DJR400 with master effect insert : 1650 Euros
DJR400 effect send / individual channel : 1850 Euros
Wood sides optionnal 60 euros
free option : channel 2 line for use with computer (Serato etc...)

Shiping UPS : 85 €

+ w moim przypadku jeszcze pare euro na mody (potencjometr cue/mix + jeszce jeden peak)

#34 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:
  • Interests:mixing,graffiting,drifting

Posted 14 June 2012 - 16:52

Imo moge tylko sie domyslac ,ale mysle ze problemem nie byla cena ale brak miejsca. Jestem wlasnie w trakcie zamawiania djr 400od E&S (firma robiaca customy rotary), istnieje tam mozliwosc skonfigurowania sprzetu pod siebie , pytalem czy da sie dolozyc dodatkowe wysterowanie + potencjometr cue/mix to odpisali ze najwiekszym problemem z dolozeniem jest wlasnie brak miejsca.

miejsca mam dostatek zrezygnowałem z konsoli i telewizora dla muzyki ale już niedługo mam nadzieje jak skończę mieszkanie i się przeniosę to jeszcze lepiej to będzie wyglądało,no to czekam aż zademonstrujesz ten mikser ciekawy jestem:)

a to zdjecie rekawiczek i pedzla co ma znaczyc? :D

rękawiczki antystatyczne jak czyszczę sprzet i płytki to używam a pędzelek do wymiatania kurzu jest bardzo miękki i nie rysuje powierzchni ale jeszcze lepsze byłyby takie pióra tęczowe jakby do wymiatania kurzu no i nawilżacz powietrza w pokoju.

#35 SpecialSound

SpecialSound

I Love Czosnek

• Moderator
  • 251 Postów:

Posted 14 June 2012 - 16:59

Kurde ja mam ten sam problem kuzu w pokoju... sprzęt codziennie musiałbym odkurzać...

Studio-KRK Rokit 8 Gp 2| Behringer BCR 2000 & BCF 2000| Emu Xboard 49| Emu 0404 USB| KORG padKontrol

Posted Image

#36 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 14 June 2012 - 17:06

Grzesiek polki na winyle i pod sprzęt to te z IKEA ? Musze coś kupić bo płyty stoją na podłodze

Tak to te półki z ikei niestety jeszcze Lublin nie dorobił się ikei ale już niedługo i zamawiałem z popularnego serwisu aukcyjnego:)no i dwie rzeczy odrazu przy kurierze sprawdzajcie kolor płyt czy się ktoś nie pomylił i czy blaty są całe bo jak to w transporcie kurierskim aby szybciej i rzut paczkami w dal do paki,standardowo półeczka ma 80 cm dla mnie trochę za nisko i dorabiałem nóżki co mogę polecać to te aluminiowe są bardziej stabilne no i ważne żeby miały minimum 4 wkręty otwory na nie, plastikowe nóżki moga się wyłamać nie polecam co jest jeszcze ważne jeżeli ktoś ma panele w domu lub parkiet to żeby nie porysować podłogi należy dokleić filc ale jak zamawiacie meble to w zestawie dodane już są,lecimy dalej nóżki najlepiej jak są regulowane bo nie zawsze panel jest prosty więc można sobie regulować albo nóżkami w techu albo w meblu ale osobiscie ja wolę w meblu,co więcej dobrze jest załątwić gumowy młotek żeby lekko dobijać ja trochę łapy pozbijałem ale czego nie robi się dla muzyki:)no i na koniec omijać człeni co mają mało komentów pozytywnych albo dużo negatywów także miłej pracy Tomaszu.

ps.życie nauczyło mnie że lepiej płyty trzymać w szafkach nie na podłodze wyobraźcie sobie że nagle wąż od pralki ma wyciek i macie piękne okładki od płyt ja uratowałem się jakoś w porę ale powiedziałem sobie że od tamtej pory meble i sprzęt na nóżkach:)
pozdrawiam

Kurde ja mam ten sam problem kuzu w pokoju... sprzęt codziennie musiałbym odkurzać...

Przeżywam to samo jak nie kaloryfer to zawsze coś tam jest to coś z okna wleci ale naprawdę nawilżacz i świeczki pomagają no i jest magia jak dodasz do tego dziewczynę wieczorem wino i dobry lp:)

#37 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 14 June 2012 - 17:22

Dzięki Jah'u jak na E&S to nie jest tak źle przymierzam sie do kupna na 30 urodziny :) zastanawiałem sie jeszcze nad a&h 92 rotary Sorry za off top :D

Ten post był edytowany przez Rosert: 14 June 2012 - 17:35

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#38 SpecialSound

SpecialSound

I Love Czosnek

• Moderator
  • 251 Postów:

Posted 14 June 2012 - 17:32

świeczki ? a to nowosc :D:D

No ale nie oftopujac sprzet marzenie !!

Posted Image

#39 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 14 June 2012 - 18:03

Dzięki Jah'u jak na E&S to nie jest tak źle przymierzam sie do kupna na 30 urodziny :) zastanawiałem sie jeszcze nad a&h 92 rotary Sorry za off top :D

Sorry Coach'u za offa;).

Tez myslalem nad A&H , ale co mnie zniechecilo to logarytmiczna charakterystyka fejdow,a w przypadku wersji rotary ginie precyzja dla ktorej kupujesz mikser z potencjometrami obrotowymi.
Ihmo warto dodac pare zlotych i miec sprzet ktory ma w sobie najlepsze dostepne bebechy co przeklada sie na brzmienie, problemem mozy byc tylko ew.serwis bo musisz sprzet wysylac do Francji.
Dla mnie istotne sa tez rozmiary, Djr wkladam do trolley'a i smigam , z a&h to juz wieksza logistyka;)

Ten post był edytowany przez JAH: 14 June 2012 - 18:03

#40 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 14 June 2012 - 18:20

Sorry Coach'u za offa;).

Tez myslalem nad A&H , ale co mnie zniechecilo to logarytmiczna charakterystyka fejdow,a w przypadku wersji rotary ginie precyzja dla ktorej kupujesz mikser z potencjometrami obrotowymi.

Jah'u dzieki za takie informacje rozjaśniłeś mi temat więc pozostane przy pierwszej opcji , dziekuje :D

#41 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 14 June 2012 - 19:55

Prosze bardzo;D

#42 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 14 June 2012 - 23:11

Dzięki za dobre słowa z rotary jest jak z retro samochodem każdy się ogląda za Tobą ale jak coś ci [beeep]nie to szukasz potem zamiennika i łącznik stabilizatora na opaskę uciskową podwiązujesz,ale to żadkie przypadki niech każdy kupuje co chce i niech każdy gra na czym chce ja kupiłem to co mi pasowało zbierałem sporo pracowałem na to nieraz po 16 godzin gdzie inni bawili się w lokalach i pili piwo a potem dziwią się dlaczego oni tego nie mają przeciez mieli równy start,mi odpowiadał zawsze stary sprzęt elektroniczny kiedyś zaniosłem do elektronika drugi wzmacniacz też wskazówkowy bo żaróweczka się wypaliła a on aż na baczność z fotela wstał i tekst "takie sprzęty hi endowe aż chce się robić to było coś nie to co teraz te nowoczesne gówna"...

#43 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 14 June 2012 - 23:21

Generalnie jak kupujesz sprzeta z dystrybucji w Polsce ( empath rotary ,A&h) to problemu z serwisem nie ma.
Inna sprawa w przypadku customa ,tutaj moze byc problem.
Widze ze podobnie jak ja masz zamilowanie do oldschool'owego sprzetu, kocham wszystko co ma lampy i analogowe wskazniki. ;)

Ten post był edytowany przez JAH: 14 June 2012 - 23:38

#44 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 14 June 2012 - 23:28

Śląsk, wiadomo :D Ja pomimo tego, że mam covery UDG na sprzęcie to i tak kurz raz na tydzień ścieram. A sprzęt ogarniam pianką antystatyczną + ściereczką z mikrofibry.

#45 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 15 June 2012 - 02:32

No a już myslałem że nikt nie przykrywa sprzętu ale polecam pokrowce glorious-a na gramce rewelka poprostu i do tego białe nie widać kurzu ale i tak zmiatać trzeba no wiadomo pianka robi robotę i jeszcze niektóre mają fajny zapach:)a mikrofibra też fajna polecam tzw.łapy do mycia auta drogie ale dobre w chu..steczkę.Myślałem nad lampowcem kwestia czasu;)jak coś muszę najpierw sprzedać mikser reloopa 40 rmx usb nowa cena 700 zeta i ja pokrywam koszty wysyłki,co do customów to po zrobieniu słuchaweczki z latarką zrobię jej jakieś posłanie czyli łóżko fotki dodam bez obaw:)

Ten post był edytowany przez coach: 15 June 2012 - 02:39

#46 SpecialSound

SpecialSound

I Love Czosnek

• Moderator
  • 251 Postów:

Posted 15 June 2012 - 11:02

Ja tam nie przykrywam sprzetu czego widac efekty np w emu o404 usb trzeszczascy potencjometr Volume...popsikany "kontaktem" pol roku nie trzeszczal ale znow zaczyna..

Posted Image

#47 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 16 June 2012 - 00:15

A Glorious nie robi takich samych pokrowców jak UDG? Bo na wizualkach tak to właśnie wygląda. Ja pokrowcom UDG nie mam nic do zarzucenia. Mogę je przetrzeć szmatką, mogę je ręcznie wyprać, rolę swoją spełniają ;)

Ten post był edytowany przez Michalko: 16 June 2012 - 00:15

#48 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 16 June 2012 - 01:29

Ja tam nie przykrywam sprzetu czego widac efekty np w emu o404 usb trzeszczascy potencjometr Volume...popsikany "kontaktem" pol roku nie trzeszczal ale znow zaczyna..

No własnie dlaczego tak mało pokrowców wymyśla się na sprzęty tylko gramce i tyle trzeba Pani krawcowej chyba dać zarobić:)

A Glorious nie robi takich samych pokrowców jak UDG? Bo na wizualkach tak to właśnie wygląda. Ja pokrowcom UDG nie mam nic do zarzucenia. Mogę je przetrzeć szmatką, mogę je ręcznie wyprać, rolę swoją spełniają ;)

A jak się ma do tego napis UDG nie ściera się czasem? co do ich wspólnej produkcji nie mam pojęcia wiem że Glorious jest z Niemiec przynajmniej tak pisze w rogach tych pokrowców www.glorious.de chyba samo mówi za siebie.
Generalnie o samochody i sprzet trzeba dbać:)

#49 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 20 June 2012 - 11:50

Posted Image

Podpatrzylem od Ciebie motyw z tymi foliami na okladki i ostatnio zamowilem sobie 100 sztuk (za 55zł) na alle. Swietna sprawa, +10 do ochrony i +10 do wygladu - okladki sprawiaja wrazenie nowek ze sklepu :)

Ten post był edytowany przez Carl Rag: 20 June 2012 - 11:55

#50 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:
  • Interests:Muzyka,Produkcja,Sprzęt Dj,ski

Posted 20 June 2012 - 14:48

folie to podstawa :)

Soundcloud

mixcloud.com

Setup DJ : DJM2500mk2  & 2x technics m3d & Rekordbox DVS & KRK 6 G2 & Shure 750DJ

rec-IBM T61 & Audigy 2 ZS PCMCIA /Onkyo MD-2511 MD MiniDisc Recorder

Setup Live : PC &  Ableton Live 9 & Audient iD22 & Behringer ADA8200 & Tannoy Reveal 601a

Korg electribe EMX-1 & Korg volca fm & Korg Volca Bass & Novation  LoUnchControl XL & Novation LoUnch PAD & 

Tc electronic hall of fame & RNC 1773 & Dbx 166XL & Midi Thru 4 &  Beyerdynamic dt 770 pro & Pioneer EFX 1000

#51 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 22 June 2012 - 13:25

No szkoda trochę okładek matowieją szybciej jak nie ma na nich foli,jest jednak pewien szkopuł przy większej ilości płyt moga się wyślizgiwać czy to w dużym casie czy to w domu na półce,albo czasem zlepiać także o szybkim przewracaniu gdzieś tam na imprezie można zapomnieć dlatego niektóre używane winyle są takie ponaddzierane:)mimo tego wszystkie lp zawsze w foliach mam niech się uchowają do następnych pokoleń:)

#52 g00fy

g00fy
  • Zaufany
  • 1,023 Postów:

Posted 22 June 2012 - 14:06

Macie sprawdzone które folie są najlepsze? Bo trafiłem już kiedyś na maksymalnie ...ujowe :f

#53 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:
  • Interests:Muzyka,Produkcja,Sprzęt Dj,ski

Posted 22 June 2012 - 14:11

mam mogę ci podesłać linka

Ten post był edytowany przez Zakrza: 22 June 2012 - 17:47

Soundcloud

mixcloud.com

Setup DJ : DJM2500mk2  & 2x technics m3d & Rekordbox DVS & KRK 6 G2 & Shure 750DJ

rec-IBM T61 & Audigy 2 ZS PCMCIA /Onkyo MD-2511 MD MiniDisc Recorder

Setup Live : PC &  Ableton Live 9 & Audient iD22 & Behringer ADA8200 & Tannoy Reveal 601a

Korg electribe EMX-1 & Korg volca fm & Korg Volca Bass & Novation  LoUnchControl XL & Novation LoUnch PAD & 

Tc electronic hall of fame & RNC 1773 & Dbx 166XL & Midi Thru 4 &  Beyerdynamic dt 770 pro & Pioneer EFX 1000

#54 g00fy

g00fy
  • Zaufany
  • 1,023 Postów:

Posted 23 June 2012 - 09:09

W takim razie poproszę, potrzeba mi też folii na 10" i 7" (choć z reguły sprzedawcy mają je też w ofercie)

#55 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 23 June 2012 - 10:13

A jak się ma do tego napis UDG nie ściera się czasem? co do ich wspólnej produkcji nie mam pojęcia wiem że Glorious jest z Niemiec przynajmniej tak pisze w rogach tych pokrowców www.glorious.de chyba samo mówi za siebie.
Generalnie o samochody i sprzet trzeba dbać :)

Mam je rok i gdzieś raz na miesiąc je przepieram ręcznie na szybko ale zaś bez oszczędzania :D Na 1 z 3 są lekkie ubytki w dużych literach 'D' i 'G', ale to je zauważyłem dopiero jak przeczytałem Twojego posta. Może to fabryczne ubytki. Najbardziej narażone na zdzieranie są najmniejsze elementy, a tutaj te najmniejsze napisy są nietknięte. Trzymajś się ładnie. Nie wiem co to za materiał, ale z zewnątrz jest takiś śliski, pięknie zatrzymuje kurze no i można je zwilżoną szmatką przecierać.

Ja też poproszę linka do sprawdzonych folii :)

Ten post był edytowany przez Michalko: 23 June 2012 - 12:34

#56 Carl Rag

Carl Rag
  • Forumowicz
  • 1,227 Postów:

Posted 24 June 2012 - 17:41

2404413333 <- tutaj kupowalem folie. Nie sa to moze najgrubsze jakie mozna kupic, ale dla mnie jest to idealna grubosc (i do tego sa tanie). Mam kilka naprawde grubych folii (takich do wysylania vinyli) i sa az za grube i za duze na okladke z pojednyczna plyta - lubia sie zeslizgiwac

Ten post był edytowany przez Carl Rag: 24 June 2012 - 17:44

#57 dejw

dejw
  • Forumowicz
  • 263 Postów:

Posted 24 June 2012 - 18:07

A co powiecie o foliach na płyty a nie okładki, kiedyś takie znalazłem całkiem niedrogo (ok. 20-30zł za 50szt.), miałem zamówić 200 szt. ale jakoś zaniechałem. Wydaje mi się to fajną sprawą, bo papier nieco rysuje placuszki i zostawia na nich "paprochy", a z foli też szybciej się wyciąga.

#58 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 25 June 2012 - 11:43

Mam różne folie i tak jak piszecie niektóre grube są na nic bo wylatują z nich płyty ale są za to idealne do 2xlp,najlepsze folie jakie mam to takie bardzo cienkie mam w nich stare płyty używki z lat 80-90i gratis na nich były te folie ale co tu porównywać jak teraz wszystko z chin.

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow