Jump to content

Photo
* * * * * 2 Głosów

Coach Aka Dj.miffy

57 replies to this topic

#1 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:
  • Interests:mixing,graffiting,drifting

Posted 20 July 2008 - 00:41

Posted Image Posted Image Posted Image

Posted Image

Lista sprzętu:
[*]2xTechnics SL-1200 mk5
[*]Reloop RMX 40 USB
[*]Reloop clubcase 50/50 slanted biała
[*]Denon DN HP1000
[*]systemy:2xOrtofon Concorde Nightclub MKII
[*]sempron2,6 1giga ram

Gramofon:
Jeżeli chodzi o perfekcyjność i niezawodność tech wygrywa z konkurencją nie jest to gramofon który nosi się po naprawach na nim się gra latami dla mnie to najlepszy gramiec i tyle nie ma lepszych chociaz nie ukrywam jakby nie było techów pewnie kupiłbym Reloop 6000 mk5b nawet przed zakupem przymierzałem się do tego ale jednak wolalem dozbierać do techów i nie zawiodłem się polecam technicsa wszystkim których jarają czarne krażki:)

Mikser:
gra się na nim niezle chociaż wiele osób narzeka nie wiem na co mam go w sumie od wrzesnia 2007 i biały dym z niego nie poleciał używam go tylko i wyłącznie w domu w przyszłości oczywiście nuo lub a&h.

Case:
niezły wygląd skrzynia nie zbiera kurzu jest jedna wada gdy jest w niej ponad 30 płyt to leci w daną stronę alternatywą jest rozwalenie na 2 cześci

Słuchawki:
Przy zakupie kierowałem się dużymi czaszami za.... słuchawki głęboki bass totalne wygłuszenie dzwięków z zewnątrz poprostu denon

Systemy:
bardzo dobre brzmienie zero rys na plytach :lol: czystośc dzwięku w 100%

Komp:
daje radę przy nagrywkach itd nic się nie tnie.

Stolik:
Własna produkcja do zwykłego stolika dokręciłem dłuższy blat i po problemie.

Podsumowanie:
IDEALNY DO DOMU NIE GRAŁEM JESZCZE ŻADNEJ DOMOWKI NA NIM ALE ZDAJE EGZAMIN DOMOWY WSZYSTKO GRA TAK JAK POWINNO.Chciałem podziękowac za doradzenie słuchawek eric trax dzięki denki jednak lepsze od techów :rolleyes: pozdrowienia dla prawdziwych.

Ocena ogólna:
9/10

.:mod:. Poprawilem sporo rzeczy. Na przyszlosc nie wstawaj opisow z innych stron, tu maja byc twoje osobiste odczucia na temat sprzetu a nie suche parametry /djluck .:mod:.

Ten post był edytowany przez coach: 16 February 2009 - 15:53

Mr Add
  • Mr Ad

#2 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 28 July 2008 - 20:46

denki jednak lepsze od techów

no zalezy co kto woli, imo denki sa za ciezkie.

generalnie setup bardzo przyjemny, fajne systemy :-)

Posted Image

#3 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 28 July 2008 - 21:54

a tam ciężkie przynajmniej wiem że z głowy nie zlecą :rolleyes: zależało mi na dużych czaszach no i się nie zawiodłem do tego ten bass i czystość sama masa ;)

#4 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 28 July 2008 - 22:40

milo popatrzec na te vinylki w foliach, gdzie zamawiasz i hał macz?

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#5 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 28 July 2008 - 23:03

milo popatrzec na te vinylki w foliach, gdzie zamawiasz i hał macz?

no ostatnio odebrałem następna porcję 22 sztuki placków więc case juz pełny przymierzam sie do drugiego zamawiam głównie ze skylarka,vinylstore róznie za nowości 29 zeta za starsze od 14.99 w górę moje miasto to ogólnie tandeta jeżeli chodzi o sprzet i vinyle więc tylko net zostaje a jak jestem w wawie to odwiedzam side one na chmielnej polecam sklepik ;)a Ty skad zamawiasz czy u siebie sklepik? pozdrawiam;)

Ten post był edytowany przez coach: 28 July 2008 - 23:14

#6 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 28 July 2008 - 23:14

no ostatnio odebrałem następna porcję 22 sztuki placków więc case juz pełny przymierzam sie do drugiego zamawiam głównie ze skylarka,vinylstore róznie za nowości 29 zeta za starsze od 14.99 w górę moje miasto to ogólnie tandeta jeżeli chodzi o sprzet i vinyle więc tylko net zostaje a jak jestem w wawie to odwiedzam side one na chmielnej polecam sklepik ;)a Ty skad zamawiasz czy u siebie sklepik? pozdrawiam;)

w sumie to w wwa brakuje dobrego duzego viynlsklepu :/

Posted Image

#7 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 28 July 2008 - 23:17

taa gdzie tam u siebie, ja z vinyle.pl i vinylnews. ale chodziło mi o folie gdzie zamawiasz, na alledrogo czy w sklepie z vinylami od razu i ile placisz za te folijki, bo tak sie zastanawiam sie czy sobie nie walnac tych folijek na vinylki, bo na niektorych mam a na niektorych nie...

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#8 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 28 July 2008 - 23:19

Ale lepszy rydz jak nic :lol: mozesz sobie wejść powybierać na spokojnie przesłuchac placki a nie tylko sample i to lipne nie kupujesz kota jakby w worku :blink: a jak tam sklepik na Koszykowej49 warto odwiedzić?

taa gdzie tam u siebie, ja z vinyle.pl i vinylnews. ale chodziło mi o folie gdzie zamawiasz, na alledrogo czy w sklepie z vinylami od razu i ile placisz za te folijki, bo tak sie zastanawiam sie czy sobie nie walnac tych folijek na vinylki, bo na niektorych mam a na niektorych nie...

ha widze ze masz tak samo jak ja u mnie to musowo folia zamawiam głównie z dj.shopu oczywiście peel ale np ostatnio w side one dogadałem się ze sprzedawca i za 20 koszulek zapłaciłem 16 zeta

#9 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:
  • Interests:Muzyka,Produkcja,Sprzęt Dj,ski

Posted 04 December 2008 - 10:08

Fajny setup a w szczególności to techy bardzo mi się podobają. Życzę miłego klejenia bitów.Pozdrawiam Tomek

Soundcloud

mixcloud.com

Setup DJ : Pioneer DJM2500mk2  & 2x technics m3d & Rekordbox DVS & Pioneer DDJ XP1 & KRK 6 G2 & Shure 750DJ

rec-IBM T61 & Audigy 2 ZS PCMCIA /Onkyo MD-2511 MD MiniDisc Recorder

Setup Live : PC &  Ableton Live 9 & Audient iD22 & Behringer ADA8200 & Tannoy Reveal 601a

Korg electribe EMX-1 & Korg electribe Sampler & Korg volca fm & Korg Volca Bass & Novation  LoUnchControl XL &Auturia KEYSTEP &

Novation LoUnch PAD & Tc electronic hall of fame & RNC 1773 & Dbx 166XL & Midi Thru 4 &  Beyerdynamic dt 770 pro & Pioneer EFX 1000 & PV 215 EQ

#10 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 08 June 2012 - 01:40

Dziekuję no techy to klasyka chociaz nie kazdego niestety ta klasyka pociąga.pozdro

update

-wymieniony mikser z reloop 40 rmx 40 usb(przy okazji jest na sprzedaż finalna cena 700 wraz z przesyłką) na xone:42
Mogę napisać tylko tyle bardzo dobry mikser posiada te prawdziwe kille nie oddzielnie wycinka do zera zero syczenia czy pykania do tego sekcja odsłuchowa na wysokim poziomie, filtry,można ustawiać dowolną czułość crossa i odcinać poszczególne kanały albo całkowicie go wyłączyć trochę źle że nie ma wejsć phono na 4 kanały tylko dwa więc jak ktoś planuje grać z 3 gramców to radzę zakupić przedwzmacniacz,do nastepnych minusów można zaliczyć brak uziemienia pod tymi dwoma kanałami oddzielnie wszystko pod jedno uziemienie w dodatku wychylone maksymalnie po lewej stronie w rogu i gdy chcesz podłączyć 3 gramiec kabel od uziemienia wydaje się za krótki ale od czego jest lutownica więcej minusów raczej nie ma podsumowanie bardzo fajny mikser nie widzę innego dla moich wymagań jest spoko.Jeżeli znajdę jakaś wadę lub zaletę to dopisze narazie jest spox.

-Dokupiłem 3 gramca technics 1200mk2 custom red devil ciężko było odszukać teraz technicsa w dobrym stanie już nie mówiac o bardzo dobrym chodziło mi o używkę bo dawać za nowy 12 tysi się raczej nie opłaca:) szukałem rok postawiłem sobie pewne kryteria co do koloru stanu i to żeby nie był anglikiem:)no i kto szuka ten znajduje czy jakoś tak z tym że rok musiałem prawie czekać ale opłacało się jest gra żyje narazie ok.z tym że nie mk5 a mk2 czyli zapadka na pitchu ale mi to nie przeszkadza a mieć teraz taką perełkę to w tych czasach zaszczyt:)

-system ortofon dj-s zależało mi na systemie do delikatnego skreczu ale naprawdę delikatnego no i żeby igła nie przeskakiwała tak bardzo jak to jest w innych systemach padło na dj-s uniwersalny system do miksu i skreczu no i ma nacisk igły aż 5 gram więc nic nie przeskakuje jakość dźwięku między nightclubami mk2 a dj-s nie widze różnicy.

-słuchawka tzw. samoróbka sam zrobiłem sobie słuchawkę podjarałem się gdy ją zobaczyłem na imprezie jak pewien dejot grał nie jest łatwo takie coś dostać można sobie pomarzyć bo to nie jest zwykła słuchawka pojedyncza a z latarką :) a jak się na niej gra- dobrze ale trzeba ją mocno podgłośnić ale zgrywa się bardzo fajnie przyjemnie i nic nie uwiera w skronie czy w uszy pełny relaks.

-wzmacniacz kenwood ka8011 lub też ka-801 co tu dużo pisać szukałem kloca ze wskazówkami pomógł mi w tym peter5on za co dzięki ale trzeba było w niego wpakować jeszcze trochę kasy na stan obecny jest idealny żadnych rysek nic

-odsłuch kolumny yamaha ns-7171 świetne kolumny do tego możliwość wyłapania najdrobniejszych smaczków z muzyki każdy szelest itp.sama przyjemność możliwośc ustawienia 3 opcji odsłuchu.

-doszły tam jeszcze jakieś casy itp.trolley reloopa czy też na gramofon ale nie chcę mi sie tego recenzować bo każdy wie po co się takie rzeczy kupuje i do jakich celów jak narazie w trolleyu moro reloop wyłamał się 1 zamek ale to z mojej winy bo torba była przeładowana i źle ją zamykałem.

ps-zapomniałbym o pokrowcach glorious na gramce są eleganckie kurz się nie gromadzi nawet na nóżkach w gramofonie bo są tak długie a te udg mogą im buty polerować.

-podsumowanie zbierałem na to sam przez parę lat nikt mi nie zasponsorował tego nie mam parcia na granie w klubach nie zależy mi też na lansiarstwie i manieczkowaniu czy sprężynkach kupiłem to dla siebie pod siebie i to mi odpowiada i z tego się cieszę.
pozdrawiam...
Posted Image

Posted Image

http://img844.images...69281962055.jpg

http://img560.images...33959952242.jpg

http://img4.imagesha...91615283113.jpg

http://img100.images...44840777812.jpg

Ten post był edytowany przez coach: 08 June 2012 - 01:47

#11 Nowik_

Nowik_

Naziemiesprowadzacz

• Forumowicz
  • 524 Postów:
  • Interests:Dziwki, wóda i koks

Posted 08 June 2012 - 09:32

szacun
facebook.com/erdalmauffmusic
soundcloud.com/erdalmauff
setup:
-laptop: MacBook White 13,3" (1,83, 3gb, 250gb, Intel GMA 950);
-hardware: Fostex PM-0,4 MK II; E-MU Xboard 49; KORG nanoKONTROL; E-MU 0202 USB; Sennheiser HD215; KORG monotron; Reloop Contour IE; Roland SH-201; Reloop RMX-20; Reloop RP 6000 MK6 Ltd; Shure Whitelabel; Reloop RP 6000 MK6 Ltd; Ortofon Digitrack;
-software: FL Studio 7XXL Producer Edition; Ableton Live 8;

#12 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 08 June 2012 - 11:19

dzięki

#13 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 08 June 2012 - 14:22

bardzo fajny sprzęt, miłego zatracania się w mixie :D

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#14 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:
  • Interests:AAAAAAAAAAAACID

Posted 08 June 2012 - 14:31

fajny setup, co Cie tak odrzuca od anglikow ? wtyczka do wymiany i po sprawie.
btw nowy tech to koszt ok 1000e czyli circa 4500 ,cos slabo szukales;) ( chyba ze patrzyles na ceny djshop gdzie cena zakrawa na kpine)

#15 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:

Posted 08 June 2012 - 14:38

O Moj setup. :D Ogólnie to szacunek przez stosunek do muzyki w postaci winyli.
Resztę mojego zdania znasz :) Trzymaj sie!

Soundcloud

mixcloud.com

Setup DJ : Pioneer DJM2500mk2  & 2x technics m3d & Rekordbox DVS & Pioneer DDJ XP1 & KRK 6 G2 & Shure 750DJ

Setup Live : PC &  Ableton Live 9 & Audient iD22 & Behringer ADA8200 & Tannoy Reveal 601a

Korg electribe EMX-1 & Korg electribe Sampler & Korg volca fm & Korg Volca Bass & Novation  LoUnchControl XL &Auturia KEYSTEP &

Novation LoUnch PAD & Tc electronic hall of fame & RNC 1773 & Dbx 166XL & Midi Thru 4 &  Beyerdynamic dt 770 pro & Pioneer EFX 1000 & PV 215 EQ

#16 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 09 June 2012 - 01:43

fajny setup, co Cie tak odrzuca od anglikow ? wtyczka do wymiany i po sprawie.
btw nowy tech to koszt ok 1000e czyli circa 4500 ,cos slabo szukales;) ( chyba ze patrzyles na ceny djshop gdzie cena zakrawa na kpine)

Ceny za nowe techy to porażka dlatego że kilka lat temu za nowe dałem 2 tysie za sztukę stąd taki dystans no ale jak kogoś stać na nowe i przeszkadza mu używka lub brzydzi się potu itp.od innych to jego sprawa,co do anglików chodzi o sprzęt oczywiście nie przepadam w domu jak coś muszę przerabiać czy zmieniać wtyczki na inne coś zwisa ze ściany itd itd żyjemy w Polsce i niech tak zostanie.Ogólnie dziekować chłopaki za miłe zdania a juz myślałem że forum umarło.

#17 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 09 June 2012 - 13:41

Nie ma się co rozdrabniać. Piękna sprawa :)

#18 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 09 June 2012 - 15:20

byłby świetny analogowy setup gdyby nie cyfrowy mikser ;) propsy

Posted Image

#19 peter5on

peter5on
  • Forumowicz
  • 599 Postów:

Posted 09 June 2012 - 16:14

Setup kozak pozatym to ja wybierałem nagłośnienie i jest totalna petarda pod tym względem. :) Ten xone trochę dziwny niby bo tylko dwa wejscia phono i trzeba osobny przedwzmacniacz, ale naprawdę jest on cyfrą? :D Jeżeli tak to lipa.
Posted Image

#20 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 09 June 2012 - 16:26

xone 42 to analog.

#21 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 09 June 2012 - 21:52

aaa to mój błąd - byłem przekonany że jest inaczej. Cóż człowiek się uczy całe życie ;)

Posted Image

#22 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 10 June 2012 - 00:31

Xone 42 to analogowy mikser dzięki za dobre słowa miło że się podoba setupik:)dziękować

Ten post był edytowany przez coach: 10 June 2012 - 00:35

#23 peter5on

peter5on
  • Forumowicz
  • 599 Postów:

Posted 13 June 2012 - 19:42

I tak najlepsza słuchawka z latarką ;) i co najważniejsze nikt takiej niema.
Posted Image

#24 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 13 June 2012 - 23:19

Sluchawa fajna ,ale imo tracisz troche na funkcjonalnosci bo mikser masz z regulacja cue/mix i lepiej i wygodniej leciec standardowo(przynajmniej dla mnie)
Takie rozwiazanie idealne jest do starych rotary's gdzie masz tylko regulacje glosnosci i dogrywasz do tego co leci z odsluchu.
Ale to twoj sprzet i tobie ma byc wygodnie.
btw gratuluje kolekcji plyt.

#25 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 14 June 2012 - 00:44

Dziekuję kolekcja stale się rozrasta obecnie poluje już raczej na całe lp niż na pojedyncze tracki ale i takie się zdarzają jeszcze jak czegoś brakuje,bardziej chodzi mi teraz o polowanie na traki fajne ale mało znane a nie na masówkę,co do miksera to miałem dylemat co wybrać miałbyć urei gałkowiec ale to projekt zamknięty już w tym momencie tzn.kupisz coś jeszcze na zagranicznych stronach ale za wielkie pieniążki,potem carla coxa mikser ale cena była porażająca więc odpadało no może kiedyś;),potem nuo 3 ale fadery odstraszyły w końcu zainteresowałem się tematem i zakupiłem 42-kę gra się na nim inaczej niż na innych ale przez to fajniej bo uczysz się na nowo chodziło mi o dobrej jakości mikser i dobre komponenty użyte do jego budowy a przy tym do bardzo dobrej jakości dźwięku żeby wszystko przez siebie przepływało i powodowało tą właśnie czystość jaką ma winyl czego brakuje mi od zawsze na cd itp. itd...

#26 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 14 June 2012 - 01:35

Jak interesuje cie rotary w przystepnej cenie to zerknij na rane'a -empath rotary ,dojechany mikser za dobra kase;)

#27 peter5on

peter5on
  • Forumowicz
  • 599 Postów:

Posted 14 June 2012 - 09:17

Niby git ale niema wskaźników wysterowania na kanał, czasami mnie zastanawia czy tak ciężko było wsadzić kilka diód.
Posted Image

#28 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:

Posted 14 June 2012 - 11:21

gdyby nie było xona 42 pewnie skusiłbym się na ten rane empath też był brany pod uwagę świetny mikser doceniony przez skreczerów ale i widziałem mikszą na nim ludziska ale właśnie czy tak trudno było im włożyć kilka diód po te 1,27zł;P Przesiadka z reloopa na taki mikser to i tak szok i aż chce się miksić.

Ten post był edytowany przez coach: 14 June 2012 - 11:23

#29 JAH

JAH
  • Forumowicz
  • 259 Postów:

Posted 14 June 2012 - 12:39

Imo moge tylko sie domyslac ,ale mysle ze problemem nie byla cena ale brak miejsca. Jestem wlasnie w trakcie zamawiania djr 400od E&S (firma robiaca customy rotary), istnieje tam mozliwosc skonfigurowania sprzetu pod siebie , pytalem czy da sie dolozyc dodatkowe wysterowanie + potencjometr cue/mix to odpisali ze najwiekszym problemem z dolozeniem jest wlasnie brak miejsca.

#30 Zakrza

Zakrza
  • Forumowicz
  • 2,392 Postów:

Posted 14 June 2012 - 14:34

Grzesiek polki na winyle i pod sprzęt to te z IKEA ? Musze coś kupić bo płyty stoją na podłodze

Ten post był edytowany przez Zakrza: 14 June 2012 - 14:35

Soundcloud

mixcloud.com

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow