Jump to content

Photo
* * * * * 1 Głosów

Astronuts

39 replies to this topic

#31 Eric Trax

Eric Trax
  • Forumowicz
  • 3,307 Postów:

Posted 18 April 2008 - 13:11

pewnie masz pyde z tych wielkich głośników ??? ;) :P :lol:

następny... jeśli mu się tym dobrze odsłu[beeep]e to o co biega?

...gdy wszyscy mówią ze coś jest niemożliwe, to wtedy przychodzi Polak, który nie wie ze to jest niemożliwe i to robi...

Mr Add
  • Mr Ad

#32 T.H.N

T.H.N
  • Forumowicz
  • 85 Postów:

Posted 19 April 2008 - 16:27

pewnie masz pyde z tych wielkich głośników ??? ;) :P :lol:

wystarczającą "pyde" zeby pograć/poćwiczyć sobie w domu... a i tak nie mam ich skręconych na maxa... po małym tuningu subwofera (wygłuszenie gąbką) nie zamieniłbym ich na żadne inne w tej cenie:-)

... bys sie zdziwil jak taki glosniczki potrafia zagrac...

:-) racja... można się zdziwić. Wiadomo, że są lepsze głośniki na rynku od tych tutaj, ale do pokoju taki zestawik wystarczy!
Trust your dj...!!!

#33 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 19 April 2008 - 17:11

sam mam takie glosniczki, gdybym je lepiej rozmiescil to suuper ^^
ale kiedys je powiesilem po rogach pokoju i tak zostały, przez co nie slychac srednich i wysokich tonow. Ale na podłodze mam jeszcze podłaczone 3 kolumienki i jakos jest ok :P no i sub stoi mi przed nosem.

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#34 T.H.N

T.H.N
  • Forumowicz
  • 85 Postów:

Posted 21 April 2008 - 06:13

...no i sub stoi mi przed nosem.

motherfu**ing bass in your face;-)
Trust your dj...!!!

#35 lEsIU

lEsIU
  • Forumowicz
  • 230 Postów:

Posted 06 May 2008 - 07:24

Jak sie sprawdzają te systemy przy grze z vinyli z kodem czasowym? Bo czytałem, że do timecodów niektóre wkładki sa lepsze, a niektóre gorsze.
Mój set up: HP 700 ;-)

#36 T.H.N

T.H.N
  • Forumowicz
  • 85 Postów:

Posted 12 May 2008 - 08:32

Jak sie sprawdzają te systemy przy grze z vinyli z kodem czasowym? Bo czytałem, że do timecodów niektóre wkładki sa lepsze, a niektóre gorsze.

im wyzsze napięcie wyjsciowe generowane przez wkładkę tym lepiej, te systemy sa bardzo dobre, ale równiez testowałem sobie na kodach czasowych polską unitre (mf 101 bodajze) i tez wszystko chodziło jak trzeba!! bardzo dobrze spisuje sie równiez system night club...
Trust your dj...!!!

#37 djdani

djdani
  • Forumowicz
  • 150 Postów:

Posted 16 June 2008 - 21:01

mam w komputerze też takie malutkie creative i super grają

#38 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:
  • Interests:...music...

Posted 16 June 2008 - 22:22

creativy do kompa ogolnie super daja jak za cene swoja...Dziewczyna kupila za 150 zl i powiem ze warto kupowac creativy,
http://www.maschinenraum.pl

https://www.facebook...umMusicKolektiv

Posted Image
Reloop 6000 MK6b, Technics SL 1210 MK5, Xone 42, 2x Xone 1D,Sennheiser HD-25, Ortofon OM Night Club MK2, Native Instruments TRAKTOR SCRATCH PRO 2, Sony Vaio

#39 g00fy

g00fy
  • Zaufany
  • 1,023 Postów:

Posted 14 July 2008 - 22:07

creativy do kompa ogolnie super daja jak za cene swoja...Dziewczyna kupila za 150 zl i powiem ze warto kupowac creativy,

A ja powiem, ze warto za tyle kupowac Tonsile + Unitre. Ale to takie male zboczenie na punkcie starszego sprzetu ;]
Sam mam przy jednym komputerze takie creativy, dobra opcja, jesli ktos ma malo miejsca. Ale faktycznie - slyszalem, jak taki zestaw gra po wygluszeniu suba, bas nie jest wtedy taki... pusty. Polecam.

I co do Air FXa. Jak sie sprawdza? Jaka ma czulosc na ruch reka? Niektorzy na to narzekaja.

#40 T.H.N

T.H.N
  • Forumowicz
  • 85 Postów:

Posted 26 December 2008 - 23:06

I co do Air FXa. Jak sie sprawdza? Jaka ma czulosc na ruch reka? Niektorzy na to narzekaja.

... kwestia przyzwyczajenia się
Trust your dj...!!!

Reply to this topic

1 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkownikow