Jump to content

Photo
* * * * * 3 Głosów

Clarence Kenvelo

96 replies to this topic

#91 underfunk

underfunk
  • Forumowicz
  • 98 Postów:

Posted 14 November 2011 - 19:18

wtf?

Mr Add
  • Mr Ad

#92 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 12 February 2013 - 15:56

:D

29z1w78.jpg

j7yvet.jpg

#93 qjav

qjav
  • Forumowicz
  • 233 Postów:

Posted 12 February 2013 - 17:33

Dlaczego DX?

Facebook / Instagram / Mixcloud / SoundCloud / Twitter / YouTube
MacBook Uni Amelinium 13,3" (2x2,4gHz, 8GB RAM) + NI Audio 8 Dj + NI Kontrol X1 + Numark N4 + Technics Rp-Dj 1200

#94 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 13 February 2013 - 21:33

Dlaczego DX?

Przemawiało za nim miłe doświadczenie z Xone 92, kt&oacute;re posiadam.</p>
Miałem kupować Pioneer DDJ SX (który wygląda jak choinka lub jakaś konsola z kasyna jak większość produktów pionka :P) i gdy już w sobotę miałem iść dawać zadatek do dj shopu, żeby mi go sprowadzili, coś mnie tknęło ,żeby wpisać na [nie_reklamuj] Xone DX. Wpisałem i widzę, że jeden jest w Edinburgh-u za 350 funt&oacute;w + 20 przesyłka z case-m Magma, szybko piszę do sprzedawcy, czy można przed zakupem przetestować sprzęt, dostaję odpowiedź, że tak i umawiam się na sobotę.
Zajeżdżam i jak się okazuje, &oacute;w dj (pan około 55 lat) grał nim na weselach i jakiś imprezach okolicznościowych używając crossfadera, pokrętła master, przycisku PLAY oraz mikrofonu. Sprzęt był trochę zakurzony, widać, że długo stał w kącie ale po przeczyszczeniu okazało się, że niema żadnej rysy na przednim panelu, trochę rys jest tylko przy wyjściach na tylnym panelu ( w końcu to używka i mnie to nie dziwi).
Dostaję pen drive z instalką ITCH i szybki test crossfadera, fader&oacute;w i gain-&oacute;w, wszystko działa jak należy, żadnych trzask&oacute;w czy szum&oacute;w. Dogadaliśmy się i sprzedawca usuwa przedmiot z [nie_reklamuj] i za 320 funt&oacute;w stałe się moją własnością (odliczona prowizja dla [nie_reklamuj] i przesyłka). Do tego jeszcze jest gwarancja do końca roku 2013. Szkoda, że nie miałem możliwości przetestować XONE DB2, kt&oacute;re posiadał sprzedawca :/ ale jak m&oacute;wił, grał tylko z jakiegoś darmowego djskiego software.

Nie miałem możliwości testować wielu kontroler&oacute;w, ale z tych co miałem jakąkolwiek styczność, a były to:
- Reloop Mixage (tego to pod uwagę nie powinienem brać :P )
- Pioneer DDJ Ergo
- Pioneer XDJ Aero
- Denon DN-MC6000
- Kontrol S4
Xone DX jest najsolidnieszym ze wszystkich, nie jakiś tam tandetny plastik tylko metalowa ciężka obudowa.

Mankamenty swoje ma, ale który sprzęt go niema. Jedyne czego mi brakuje w mikserze to pokrętła Cue/Master, ale jest opcja w software. Do obrotowego pitcha zdążyłem się przyzwyczaić w parę minut.

Myślę, że dobrze zrobiłem wykorzystując tą okazję:)

CDN....

Ten post był edytowany przez Clarence_Kenvelo: 13 February 2013 - 20:54

#95 lcaise

lcaise
  • Forumowicz
  • 1,287 Postów:

Posted 15 September 2013 - 22:43

jak mogłeś zamienić technicsy i pieknego x92 na takiego trola :D ???

www.facebook.com/lcaise.official
www.facebook.com/tanztonerecords

#96 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 05 December 2015 - 14:34

Gramofony ciągle używam :)

2llggug.jpg

2l8hxsj.jpg

wits7l.jpg

e7xnw5.jpg

#97 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 05 December 2015 - 16:36

miazga ;) a może by przytulić jakiegoś fajnego xona pod strzechę...

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Reply to this topic

2 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkownikow