Jump to content

Photo
* * * * * 3 Głosów

Clarence Kenvelo

96 replies to this topic

#1 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 08 March 2008 - 22:18

acaa0a3ec07a73e4.jpg

caf6e14d2e23671a.jpg

1547zgk.jpg

29z1w78.jpg

j7yvet.jpg

Lista sprzętu:

Gramofony: 2 x Technics SL-1210MK2
Systemy: 2 x Shure Whitelabel; 2 x Ortofon Concorde Pro S
Mixer: Allen&Heath&Heath:92
Efektor: Korg Kaoss Pad 3
Słuchawki: Sennheiserheiser HD 25
Słuchawki: Allen&Heath&Heath XD-53
Laptop: Dell Inspiron 6400
Apple MacBook Pro MB991B/A
Kontroler: Allen&Heat Xone DX
Monitory: KRK Rokit 8
Slipmaty: Aero2
Case na gramofony i mixer: Road Ready RRDJMW
Torby na vinyle: UDG CourierBag Deluxe Army; UDG Flipfront / Slanted Bag Silver/ UDG Headphone Bag
UDG Headphone Bag Black
Statyw na laptopa i KP3

Gramofony: 2 x Technics SL-1210MK2

Zdecydowałem się na te gramofony, gdyż są to niezawodne decki, które sprawdzają się w każdych warunkach (wszystkie kluby, w których byłem je posiadały). Jak na sprzęt zaprojektowany ponad 20lat temu, mimo dużego postępu technicznego i tak nie znalazł sobie konkurenta w swojej klasie.

Plusy:

- Bezpośredni napęd o legendarnej jakości pracy
- Lampka stroboskopowa i talerza
- Nóżki absorbujące drgania
- Precyzyjny pitch
- Trzymanie obrotów
- Obudowa
- Waga
- Zniekształcenia: 0,01% WRMS
- Dołączona pokrywa
- Czas start/stop: 0.7 sek
- Tryby pracy: 33 1/3 oraz 45 RPM
- Masywny i solidny talerz

Minusy:

- Brak gniazd chinch
- Brak gniazda do kabla zasilającego (po pewnym czasie może się załamać i trzeba lutować, to samo tyczy się chinch)
- Mały zakres pitch (jak na razie mi wystarcza)

Systemy: 2 x Shure Whitelabel; 2 x Ortofon Concorde Pro S

Shure Whitelabel ? bardzo dobre systemy charakteryzujące się głębokim basem, pełnym środkiem i czystym sopranem. Systemy dobrze trzymają się ścieżki (kupiłem bo trafiłem na promocję i nie żałuję wyboru).

Ortofon Concorde Pro S ? systemy do wszechstronnego użytku, chciałem mieć zapasowe systemy i wybór padł na te. Nie są tak rewelacyjne jak Shure ale czasami nagrywam na nich w celu porównania jakości.

Mixer: Allen&Heath&Heath:92

Nie bardzo jest chyba co opisywać, bo każdy wie co jest warty ten sprzęt, na razie mam go za krótko, żeby napisać coś więcej poza tym że dźwięk w porównaniu z mixerami co miałem poprzednio jest dużo lepszy.
Po nagraniu dwóch setów na mixerze moge już kilka zdań napisać:
1. Sekcja odsłuchu - podoba mi się w tym mixerze to, że mogę podczas odsłuchu zminimalizować na knobach dźwięk do zera a w słuchawkach mogę synchronizować utwory czego nie było u moich porzedników /ogólnie można bez zdejmowania słuchawek grać na imprezie/
2. Jakość dźwieku - po podłączeniu mixera i włączeniu pierwszego kawałka zwaliło mnie po prostu z nóg. Pierwsze co mi się rzuciło w uszy to czysty piaszczysty sopran, po wysłuchaniu kilku utowrów, które słuchałem wczesniej na poprzednim mixerze odkryłem, że słuszę więcej średnich tonów.
W mixerze przydałby mi się licznik bitów, a to dlatego, że przyzwyczaiłem się grać na jednym tempie dla poszczególnych stylów i ostatnio za dużą wartość pitcha ustawiłem dla pierwszego kawałka i dla kolejnego brakło mi skali, musiałem lekko cofnąć pitch na masterze.

Wady w tym mixerze można uznać za zalety.

Efektor: Korg Kaoss Pad 3

Zakupiłem go pod wpływem impulsu, jak na razie mało wykorzystywany.

Słuchawki: Sennheiserheiser HD 25

Na zakup tych słuchawek zdecydowałem się dlatego, że widziałem ich na uszach Moguai?a i Chris?a Liebing?a. Mam już je ponad 3 lata i jak na razie bardzo dobrze mi służą. Gdy je kupowałem nie miałem jak sprawdzić jak się w nich gra w porównaniu z innymi słuchawkami. Parę miesięcy po zakupie Senhheiserów miałem możliwość testować Sony MDR-V700, Stanton DJ Pro 2000S, Pionier HDJ 1000, Technics RP-DJ 1210, Technics RP-DH 1200 i mimo wszystko w tych mi się gra najlepiej. W porównaniu do Allen&Heath&Heath Senki dużo lepiej wygłuszają, mają płaski bass co wg mnie bardziej pomaga w zgrywaniu beatów.

Słuchawki: Allen&Heath&Heath XD-53

Słuchawki za skromną a raczej śmieszną dopłatą były dołączone do mixera. Jestem mile zaskoczony dźwiękiem jakim emanują owe słuchawki, jak widzę nie tylko mixery Allen&Heath&Heath robi dobre. Słuchawki w porównaniu z Sennheiserheiser HD 25 charakteryzują się głębszym basem.Wadami są tylko waga słuchawek i kruchy materiał.

Laptop: Dell Inspiron 6400

Zdecydowałem się na zakup tego laptopa ze względu na cenę i na parametry, jakie firma oferowała, a więc:
Procesor: Intel? Core? 2 CPU T7200 @ 2.00GHz
Płyta główna: Intel ? 82801 GBM/GHM
Grafika: ATI Mobility Radon X1400
Dysk: Hitachi HTS541616J9SA00 160GB
Ram: 1.00 GB
Karta dźwiękowa: Sigma Tel Audio
Jak dotychczas nie miałem żadnych problemów z laptopem, mimo iż wiele osób odradzało mi zakup czegokolwiek z tej firmy.

Apple MacBook Pro MB991B/A

Niedawno zakupiony, gdyż stary się już trochę wysłużył. W chwili obecnej zapoznaję się z jego obsługą, trochę ciężko to idzie po tylu latach pracy w Windowsie, ale dzięki Armando /dzięki za rady i poswięcony czas oraz wyrozumiałość/ radze sobie coraz lepiej.

2.53GHz Intel Core 2 Duo Processor
iLife '09 pre-installed
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Up to 7 hours battery life
MAC v10.6 Snow Leopard Operating system
4GB Memory
250GB Hard Drive
SD card slot
2 USB connections
1 FireWire port

Zalety:
-wielkość, mała waga, stabilny system

Wady:
-chyba trochę wysoka cena, ale za wyrobioną markę niestety się płaci

Monitory: KRK Rokit 8

KRK RP8 dwu-drożny aktywny monitor bliskiego pola.
Jedyną charakterystyczną cechą tych monitorów jest bardzo głęboki bass, który przy wysokim natężeniu odczuwalny jest na ciele a także w mieszkaniu mam odzczucie jakby było małe trzęsienie ziemi.

Charakterystyka:

Pasmo: 45Hz - 20kHz +/- 2.0 dB,
Głośniki: 1" Neodymium Soft Dome Tweeter with Ferro Fluid,
8" Glass Aramid Composite Woofer,
Wzmacniacz: Moc 140 W, w syst. bi-amp,
Filtr 24 dB / okt,
Ekranowany magnetycznie,
Wejścia: XLR 1/4" TRS + RCA,
Obudowa: MDF,
Wymiary: (H x W x D) (38.1 x 26.5 x 30.4cm),
(38.1 x 26.5 x 30.4cm),
Waga: (13,6 Kg)

Slipmaty: Aero2

Bardzo dobre slipmaty wykonane z plecionki i pokryte zamszem, które jak gwarantuje producent czyszczą płyty.

Case na gramofony i mixer: Road Ready RRDJMW

Case kupiony ze względu na to, że nie lubię jak mój sprzęt się kurzy podczas gdy leży bezczynnie nieużywany. Jak na swoje gabaryty jest lekki. Dobrym rozwiązaniem są też kółka bo do przemieszczania nie potrzeba 2 osób.

Torby na vinyle: UDG CourierBag Deluxe Army; UDG Flipfront / Slanted Bag Silver/ Case KAM 50/50

Torby i case kupione na wyprzedaży za okazyjne ceny:
Slanted Bag Silver - używam go tylko do przechowywania płyt, dobre rozwiązanie w tej torbie to rozsuwany przedni panel, który pozwala z łatwością wyciągać płyty
UDG CourierBag Deluxe Army; UDG Flipfront - torba która pomieści około 50 vinyli, dołączono do niej także torbę na laptopa. Gdy idę czasmi grać do pewnego djshopu zabieram własnie tą torbę, gdyż jest mała i podręczna oraz mogę do niej doczepić UDGHeadphone Bag.

Statyw na laptopa i KP3
Statyw zrobiłem ze starego biurka na komputer, które znalazłem w garażu. Idealnie pasuje wymiarem pod mojego laptopa i KP3.

Ocena:

10/10

Słowo końcowe:

IMO setup warty swojej ceny, jest to sprzęt z najwyższej półki, który sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w domu jak i w klubie.

I to czego pragniesz,
By Twoim było
I to o czym marzysz,
By się spełNIło!!!

Ten post był edytowany przez Clarence_Kenvelo: 12 February 2013 - 16:01

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Barteck B

Barteck B
  • Forumowicz
  • 2,975 Postów:
  • Interests:Bacardi 151 (75,5%) + Cola :)

Posted 09 March 2008 - 16:11

łaaaaaał :D

jak Ci sie mixuje na 4xeq ?? ^_^

..:: Studio: Macbook + Wtyki + 2x Fostex 0.4::..
..:: DJ: Ultrasone DJ1 + UDG Map 24 + Zomo 260cd::..

#3 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 09 March 2008 - 17:43

łaaaaaał :D

jak Ci sie mixuje na 4xeq ?? ^_^

Bardzo dobrze, przyzwyczaiłem się już.

#4 Addy-Z

Addy-Z
  • Forumowicz
  • 800 Postów:

Posted 09 March 2008 - 19:44

nie napisałeś nic o torbach UDG, poza wymienieniem ich w liście sprzętu. Jak się sprawują?
[ myspace.com/addyzpl ]
[ WeLoveHouseMusic.pl ]
Myślałeś, że kaseta to już historia? To się bardzo myliłeś!

#5 Falcon

Falcon
  • Forumowicz
  • 1,862 Postów:

Posted 10 March 2008 - 06:45

powiem tak. setup marzenie :)
PS> maciek wpadam na 100% do ciebie tylko jeszcze nie wiem kiedy :D. musze sprawdzic te sluchawki :D
Posted Image
Zajawkowicz to: KLIK

#6 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 10 March 2008 - 14:07

mimo dużego postępu technicznego i tak nie znalazł sobie konkurenta w swojej klasie.

Bzdury gadasz. Jest kilka gramofonów co są podobne a nawet takie same. Nie będę mówił że lepsze bo to sprawa względna. Każdy bierze co mu się podoba.
Przykład: moje stantony ST150:)

Największy muzyczny serwis informacyjny w Polsce: INFOMUSIC.PL

DJ ZONE - INFOMUSIC - ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK - NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DLA DJa I PRODUCENTA

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy
Gram z winyli na gramofonach. Gram z DVS na gramofonach. Nie mam nic do analogowych źródeł jak i do tych cyfrowych. Byle by set miał ręce i nogi, a utwory nie były piracone.

#7 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 10 March 2008 - 14:27

zaden inny gramofon nie ma takie "feelingu" jak techy. A to czy sa lepsze gramofony,czy nie to kwestia osobistych potrzeb i oczekiwan co do sprzetu.

btw. setup bardzo fajny. :)

Posted Image

#8 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 10 March 2008 - 14:37

zaden inny gramofon nie ma takie "feelingu" jak techy.

Rozumiem, że testowałeś wszystkie gramofony, i że jesteś przekonany co do tłumaczenia słowa "feeling". Bo "odczucia" jednak każdy może mieć inne.

Ten post był edytowany przez skarpy: 10 March 2008 - 14:38

DJ ZONE - INFOMUSIC - ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK - NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DLA DJa I PRODUCENTA

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy
Gram z winyli na gramofonach. Gram z DVS na gramofonach. Nie mam nic do analogowych źródeł jak i do tych cyfrowych. Byle by set miał ręce i nogi, a utwory nie były piracone.

#9 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 10 March 2008 - 14:55

Rozumiem, że testowałeś wszystkie gramofony, i że jesteś przekonany co do tłumaczenia słowa "feeling". Bo "odczucia" jednak każdy może mieć inne.

nie, nie testowalem kazdego gramofonu, ale wiekszosc gramofonow stantona, reloopa, numarka, czy vestaxa przewienelo mi sie przez rece i wiem co mowie, a nie tak jak ty bronie swojego. Pozatym specjalnie uzylem "" zeby nikt sie nie dowalil, ale widze, ze ty masz parcie zeby sie z kims poklocic...

Posted Image

#10 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 10 March 2008 - 22:15

nie, nie testowalem kazdego gramofonu, ale wiekszosc gramofonow stantona, reloopa, numarka, czy vestaxa przewienelo mi sie przez rece i wiem co mowie, a nie tak jak ty bronie swojego. Pozatym specjalnie uzylem "" zeby nikt sie nie dowalil, ale widze, ze ty masz parcie zeby sie z kims poklocic...

Ale ty jesteś dziwny. Właśnie wmawiasz mi swoje racje a zabraniasz mi mówić swoich. To po pierwsze.
Każdy ma prawo mówić swoje racje jeżeli w nie wierzy i wie co mówi. To po drugie. (ja tobie nie bronię się wypowiadać)
Piszesz, że nie bronisz swego w przeciwieństwie do mnie... a co właśnie zrobiłeś? To po trzecie. (nawet podałeś przykłady, żeby potwierdzić swoje zdanie)
Widzę że tak bardzo przeszkadza tobie mój kolejny post pod twoim, że aż o kłótni coś powiedziałeś... chyba ty tego chcesz? To po czwarte.
A po piąte to już od kilku tematów przewija się słowo feeling, które jeszcze raz powtórze jest pojęciem względym bo są ludzie którzy nawet numarka nie zamieniliby na nic innego. Przykład No Name: stwierdził że jemu lepiej się gra na reloopie 6000 niż na techniksie a ma to i to. Więc wydaję mi się że jeśli piszesz już coś o tak indywidualnej kwestii jaką jest "feeling" to dodaj ze to twoje własne odczucia, "tylko dla ciebie"... myślę że lepiej brzmi i nie doprowadza do choćby takiej rozmowy.
No i po szóste. Naucz się dyskutować bo po twoim ostatnim poscie wydaje mi się że łzy tobie aż poleciały. POzdrawiam.

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#11 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 10 March 2008 - 22:46

nie chce mi sie czytac calego tego tekstu. sorry. nic Ci nie wmaiwam, napisalem swoje zdanie ze najlepszy filing ma tech i tyle, to ty sie przywaliles. koniec z mojej strony, mod niech wywali calego offa i po sprawie.

Posted Image

#12 2b3

2b3
  • Forumowicz
  • 242 Postów:

Posted 13 March 2008 - 14:13

podobny setup (mixer i marka gramcow[jesli dobrze pamietam]) byl na wrkshpday 2k7-gralo sie zajedwabiscie... :rolleyes:

Ten post był edytowany przez 2b3: 13 March 2008 - 14:14

...:::Antoine Clamaran fan:::...

...:::reloop user:::...

[reloop RTX 4.5]-[RMX 20]

#13 Clarence_Kenvelo

Clarence_Kenvelo
  • Forumowicz
  • 276 Postów:

Posted 13 March 2008 - 21:29

Bzdury gadasz. Jest kilka gramofonów co są podobne a nawet takie same. Nie będę mówił że lepsze bo to sprawa względna. Każdy bierze co mu się podoba.
Przykład: moje stantony ST150:)

Skoro nie sa takie dobre, to dlaczego w wiekszosci klubow sa Technicsy??

Ten post był edytowany przez Clarence_Kenvelo: 13 March 2008 - 21:31

#14 Barteck B

Barteck B
  • Forumowicz
  • 2,975 Postów:
  • Interests:Bacardi 151 (75,5%) + Cola :)

Posted 13 March 2008 - 22:22

wytrzymalosc silnika ;)

..:: Studio: Macbook + Wtyki + 2x Fostex 0.4::..
..:: DJ: Ultrasone DJ1 + UDG Map 24 + Zomo 260cd::..

#15 neq

neq
  • Forumowicz
  • 2,646 Postów:

Posted 13 March 2008 - 23:18

wytrzymalosc silnika ;)

zal.

stoja dlatego, bo kazdy umie na nich grac, bo to kultowy gramofon i w sumie kazdy DJ mial z nimi stycznosc. (DJ mam na mysli kogos kto grywa w klubach, tak jakby ktos pytal)

Posted Image

#16 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 13 March 2008 - 23:29

stoja dlatego, bo kazdy umie na nich grac

nie wyobrazam sobie, ze ktos nie umie grac na innych gramcach :P

mysle ze stoi tez dlatego, ze jest solidnie zrobiony, tzn jest ciezki, co wpływa na to ze igła ci nie przeskakuje przy wstrząsach; starcza na dlugie lata; hmmm nie wiem co tu jeszcze mozna napisac :P
jesli ja mialbym kupywac gramce, to mimo wszystko wybral bym technicsa, a nie vestaxa czy stantona z wiekszym ciagiem silnika. jedyne czego mi w nim brakuje to master tempo :P

@Clarence Kenvelo: piekny setup. wyglądał wspaniale z djm400, a teraz to juz wogole miodzio :P 2 pary sluchawek? mozesz je jakos poruwnac, jestem ciekaw, które ci bd odpowiadają i dlaczego.

PzdR

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#17 Falcon

Falcon
  • Forumowicz
  • 1,862 Postów:

Posted 13 March 2008 - 23:36

mysle ze stoi tez dlatego, ze jest solidnie zrobiony, tzn jest ciezki, co wpływa na to ze igła ci nie przeskakuje przy wstrząsach;

taaa tylko ze jak gralem w jednym klubie w PL to pod kazda noga bylo ok 20 podstawek do piwa. technics zawdziecza swoja renome wlasnie dzieki temu feeling'owi pociagniesz palcem po talezu i wiesz jak na nim grac od 1 minuty tak samo z pitchem. jest user friendly pod kazdym wzgledem
Posted Image

#18 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:
  • Interests:...music...

Posted 13 March 2008 - 23:57

zal.

stoja dlatego, bo kazdy umie na nich grac, bo to kultowy gramofon i w sumie kazdy DJ mial z nimi stycznosc. (DJ mam na mysli kogos kto grywa w klubach, tak jakby ktos pytal)

odwrotnie na techniku trzeba umiec grac
http://www.maschinenraum.pl

https://www.facebook...umMusicKolektiv

Posted Image
Reloop 6000 MK6b, Technics SL 1210 MK5, Xone 42, 2x Xone 1D,Sennheiser HD-25, Ortofon OM Night Club MK2, Native Instruments TRAKTOR SCRATCH PRO 2, Sony Vaio

#19 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 13 March 2008 - 23:58

taaa tylko ze jak gralem w jednym klubie w PL to pod kazda noga bylo ok 20 podstawek do piwa.

eno, napewno jest bardziej stabilny niz rp6k (w sumie nie gralem tak zebym mial jedno po jednej,drugiego po drugiej str) ale bazuje tu na wypowiedziach kolegów, którzy tak mowili (np. luka bodajze tak mowil).
A te podstawki to moze byly po to zeby byl wyzej :P

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

#20 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:00

feeling'owi pociagniesz palcem po talezu i wiesz jak na nim grac od 1 minuty tak samo z pitchem. jest user friendly pod kazdym wzgledem

Nieprawda.jak ktos niegral nigdy na techu to zdziwi go lekko charakterystyka silnika

eno, napewno jest bardziej stabilny niz rp6k (w sumie nie gralem tak zebym mial jedno po jednej,drugiego po drugiej str) ale bazuje tu na wypowiedziach kolegów, którzy tak mowili (np. luka bodajze tak mowil).

grales?? glupoty gadasz rp nie plywa tak jak tech przez ta tabilizacje...a rp6000mk6 chodzi modzio

Posted Image
Reloop 6000 MK6b, Technics SL 1210 MK5, Xone 42, 2x Xone 1D,Sennheiser HD-25, Ortofon OM Night Club MK2, Native Instruments TRAKTOR SCRATCH PRO 2, Sony Vaio

#21 Falcon

Falcon
  • Forumowicz
  • 1,862 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:04

dlatego napisalem juzer frendli. bo wystarczy minuta i juz wiesz jak masz na nim grac. myslisz ze na czym ja zaczynalem. oczywiscie ze nie na techu ale przesiadka z rp4000 lub rp6000 na techa zajela mi wlasnie minute zeby wyczoc pitch i talerz. ja do tej pory nie moge sie przyzwyczaic do numarkow i nawet nie dotykam tego talerza wole pitchem jezdzic.

A te podstawki to moze byly po to zeby byl wyzej

watpie. gdzies na jakims evencie widzialem freefloaty wiec to nie ma zasady

odwrotnie na techniku trzeba umiec grac

odwrotnie to na paskowcach trzeba umiec grac
Posted Image

#22 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:05

odwrotnie to na paskowcach trzeba umiec grac

na psaskowcach sie nie gra:)

Posted Image

#23 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:06

grales?? glupoty gadasz rp nie plywa tak jak tech przez ta tabilizacje...a rp6000mk6 chodzi modzio

Macbook Pro

#24 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:07

no to po co piszesz glupoty jak nie grales

Posted Image

#25 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:10

na paskowcach sie odslu[beeep]e placki :P

ja sie uczylem grac na paskach, unitry :D za miast suwaka pith, bylo jakies pieprz*ne pokrętło, jak poszedlem do kumpla pograc na rp2k czulem sie jak w niebie :)

no to po co piszesz glupoty jak nie grales

tak slyszalem, no ale ok, nie gralem wiec nie bd sie kłucił ;)

Macbook Pro

#26 NoName

NoName
  • Forumowicz
  • 1,984 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:12

mowcie co chcecie ale mi gra sie lepiej na rp 6000mk6 jest plynniejszy i talerz jest bardziej precyzyjny...a co do wytrzymalosci i zywotnosci narazie sie wypowiadac nie mozna co do rp( tego danego modelu)

Ten post był edytowany przez NoName: 14 March 2008 - 00:13

Posted Image

#27 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:

Posted 14 March 2008 - 00:15

mowcie co chcecie ale mi gra sie lepiej na rp 6000mk6 jest plynniejszy i talerz jest bardziej precyzyjny...a co do wytrzymalosci i zywotnosci narazie sie wypowiadac nie mozna co do rp( tego danego modelu)

mnie rp6k pociąga pod wzgledem funkcji no i wyglądu moze tez :P
kwestia gustu, ty wolisz reloopa, inny woli stantona a ktos jeszcze vestaxa ;)

Macbook Pro

#28 Falcon

Falcon
  • Forumowicz
  • 1,862 Postów:

Posted 14 March 2008 - 01:18

oj jak ze sie mylisz :)
imo najbardziej podobny do techa jest stanton. nie wiem czemu ale talerz jest praktycznie identyczny w dotyku. smiesznie to zabrzmi ale te kropki sa wrecz identyczne w dotyku
Posted Image

#29 pb skarpy

pb skarpy
  • Forumowicz
  • 1,473 Postów:

Posted 14 March 2008 - 09:47

zal.

No i tu się z tobą zgodzę. I własnie temu zawdzięcza swoją renomę. Inni po prostu nie wybieraja innego bo po co zmieniac coś co jest dobre. Ale!!! Właśnie dlatego nie znają innych a przerzucić sie jest byc może ciężko.

oj jak ze sie mylisz :)

Na paskowcach da rade grać ale najlepiej jest to robić bez dotykania talerza.. Sam picz.

logouk.gif

myspace.com/pbskarpy
soundcloud.com/pb-skarpy

#30 Puszupek

Puszupek
  • Forumowicz
  • 512 Postów:

Posted 19 March 2008 - 08:42

Skoro nie sa takie dobre, to dlaczego w wiekszosci klubow sa Technicsy??

bo przyjedzie ci na klub jakas pieprzona gwiazdeczka z zagranicy i powie, ze nie zagra jak na konsoli nie bedzie 2x techow 1210, 2x pionka cdj 1000 i conajmniej djm 600 to nie zagra (chociaz techow i tak niawet nie odpali)... i nie przekonasz, ze rp6000 tez da rade, ze nawet silnik jest mocniejszy, ze nowszy, ze sratatata....

druga kwestia:
bo tech to tech i juz nic tego nie zmieni. mimo, ze technologicznie jest w tyle w stosunku do innych producentow, to jednak renoma, jakosc i wytrzymalosc utrzymuje ga na pozycji lidera.

powiem szczeze - mi gra sie przyjemniej z reloopa

2x Pioner CDJ 1000 mk3 == 1x Pioneer DJM 800 == Sennheiser HD 25 == Roland SP-555 + DJM 900 NEXUS

[/font][/size]

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow