Jump to content

Photo
* * * * * 1 Głosów

Słuchawki Do 100zł

231 replies to this topic

#151 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 January 2008 - 19:01

Nie, nie gram techno. I tu nie chodzi o jakosc dzwieku - bo to w klubie naprawde malo istotne jest. Chodzi o izolacje i wyrazistosc dzwieku... A do HH tez to przeciez jest potrzebne. Sluchawki sa chyba po to, zeby cos w nich slyszec, a nie jakies g*wno, ktore jest zagluszane przez klubowe naglosnienie.

Mr Add
  • Mr Ad

#152 jegomosc

jegomosc
  • Forumowicz
  • 61 Postów:

Posted 07 January 2008 - 19:34

Nie, nie gram techno. I tu nie chodzi o jakosc dzwieku - bo to w klubie naprawde malo istotne jest. Chodzi o izolacje i wyrazistosc dzwieku... A do HH tez to przeciez jest potrzebne. Sluchawki sa chyba po to, zeby cos w nich slyszec, a nie jakies g*wno, ktore jest zagluszane przez klubowe naglosnienie.

To dla "izolacji i wyrazistosci" potrzebne sa az tak kosztowne sluchawki? Tak - sluchawki sa po to zeby cos w nich uslyszec - mam wspominane tu JB systems - odpowiednio izoluja, a jako ze nie gram techno to sluchawki potrzebne sa mi do lapania odpowiedniego momentu na plycie... i w zupelnosci wystarczaja.

Ja sie nei czepiam - ja chce zeby mi ktos wyjasnil na czym polega to, ze wszystkie tansze sluchawki nazywa sie [beeep]. Ja rozumiem, ze fajnie jest miec rzeczy najwyzszej jakosci, ale sluchawki to IMO to na czym mozna oszczedzic, szczegolnie na poczatku.

#153 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 January 2008 - 19:44

Nie sa potrzebne az tak kosztowne - ale w sluchawkach za 50 zl tego nie ma. Za to np w Sennkach 205 gra mi sie w klubie swietnie. Kosztuja niecale 200 zl a sa IMO wystarczajace...

Moze do domu wystarcza w zupelnosci te JB. W zyciu ich nie widzialem. Ale jesli kosztuja te 100 zl (nie wiem jaki model masz, ale wnioskuje po temacie), to w klubie moze juz nie za fajnie byc.

#154 jegomosc

jegomosc
  • Forumowicz
  • 61 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:04

Nie sa potrzebne az tak kosztowne - ale w sluchawkach za 50 zl tego nie ma. Za to np w Sennkach 205 gra mi sie w klubie swietnie. Kosztuja niecale 200 zl a sa IMO wystarczajace...

Moze do domu wystarcza w zupelnosci te JB. W zyciu ich nie widzialem. Ale jesli kosztuja te 100 zl (nie wiem jaki model masz, ale wnioskuje po temacie), to w klubie moze juz nie za fajnie byc.

http://sluchawki.djs...P-2000-Pro.html

Wygluszaja, slysze w nich to co mam pod igla.. dlaczego jest "nie za fajnie"? Rozumiem takie stwierdzeie u melomana ktory chce sluchac muzyki siedzac spokojnie rozparty w fotelu. I chce, zeby dzwiek byl krysztalowy i idealy w jego sluchawkach. Ja na imprezie nie mam czasu na delektowanie sie i sluchawki sa li tylko odsluchem. Dlatego twierdze, ze jest to na dobra sprawe jedyny sprzet, na ktorym mozna oszczedzac.

#155 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:12

Ech, nie zrozumiales moich postow, w kolko piszesz to samo... Nie wazne.

#156 jegomosc

jegomosc
  • Forumowicz
  • 61 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:22

Ech, nie zrozumiales moich postow, w kolko piszesz to samo... Nie wazne.

Ty tez. Czyli co, nie posiadasz argumentow ktore moglyby mnie przekonac? IMO uzywajac tanszych sluchawek poswiecach jedynie swoj komfort grania. jezeli jest on dla ciebie wart kilkaset zl (ktore moglbys przeznaczyc np. na lepszy mikser) to prosze bardzo.

#157 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:26

Chlopie, pisalem wyzej, ze jakosc dzwieku jest malo istotna. Pisalem tez, ze sluchawki za 200 zl sa wystarczajace... Naucz sie czytac moze. I nie potrzebuje zadnych argumentow, bo po chu*a mialbym Cie przekonywac?

#158 jegomosc

jegomosc
  • Forumowicz
  • 61 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:35

Chlopie, pisalem wyzej, ze jakosc dzwieku jest malo istotna. Pisalem tez, ze sluchawki za 200 zl sa wystarczajace... Naucz sie czytac moze. I nie potrzebuje zadnych argumentow, bo po chu*a mialbym Cie przekonywac?

To jest forum dyskusyjne, sluzy do dyskusji, czyli wymiany argumentow... rajt?

#159 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 January 2008 - 20:37

Rajt, podalem swoje, nie zauwazyles ich.

#160 Niedziu

Niedziu
  • Forumowicz
  • 395 Postów:
  • Interests:Muzyka

Posted 07 January 2008 - 20:37

Chodzi też o to,by słuchawki nie tyle zagłuszały,co wygłuszały i to na tyle dobrze,byś praktycznie nie słyszał otoczenia. No i jeszcze o jakosć wykonania...

A&H Xone 4D and Laptop and Behringer BCR2000.

#161 jaczylibodzio

jaczylibodzio

Addicted to house...

• Forumowicz
  • 6,116 Postów:

Posted 07 January 2008 - 21:44

(...) ale sluchawki to IMO to na czym mozna oszczedzic (...)

..i spieprzyc sobie sluch tak szybko jak to mozliwe.
Wóda, dziwki, koks i zapiekanki...
Posted Image

#162 DjNeptyk

DjNeptyk
  • Forumowicz
  • 181 Postów:

Posted 07 February 2008 - 03:34

Dołaczajac sie do tematu ja mam takie pytanie które z tych słuchawek najlepsze i che o wypowiedzi uzytkowników a nie o przytaczanie mysli kogos tam.
A moje typy to: SENNHEISER HD 205, SONY MDR V700, AKG k518. W sumie to jest przedział do 200zł

Dns-3500 + Dm2050 + Dns-3500 + Hd205

#163 Chris Axe

Chris Axe
  • Forumowicz
  • 1,149 Postów:

Posted 07 February 2008 - 11:47

SONY MDR V700 W sumie to jest przedział do 200zł

To Soniacze tak tanio teraz stoją? [ironia]

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

House/House/House

#164 Eric Trax

Eric Trax
  • Forumowicz
  • 3,307 Postów:

Posted 07 February 2008 - 12:26

A moje typy to: SENNHEISER HD 205, SONY MDR V700, AKG k518. W sumie to jest przedział do 200zł

ja bym tych soniaczy nie polecał natomiast senki i akg jak najbardziej

...gdy wszyscy mówią ze coś jest niemożliwe, to wtedy przychodzi Polak, który nie wie ze to jest niemożliwe i to robi...

#165 DjNeptyk

DjNeptyk
  • Forumowicz
  • 181 Postów:

Posted 07 February 2008 - 15:31

Tak teraz te Sony sa na Alle..pl po niecałe 200zł. Najbardziej mi sie podobaja AKG ale jak jest z wytrzymałoscia bo nie wygladaja na mocne ??

Dns-3500 + Dm2050 + Dns-3500 + Hd205

#166 Eric Trax

Eric Trax
  • Forumowicz
  • 3,307 Postów:

Posted 07 February 2008 - 15:49

AKG ale jak jest z wytrzymałoscia bo nie wygladaja na mocne ??

pozory mylą... metalowy pałąk robi swoje

...gdy wszyscy mówią ze coś jest niemożliwe, to wtedy przychodzi Polak, który nie wie ze to jest niemożliwe i to robi...

#167 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 07 February 2008 - 15:52

IMO najlepsze do 200 do Creative Aurvana DJ, Sennheiser HD 205. No i te AKG sa ponoc swietne, ale ich na glowie nie mialem.

#168 corleone

corleone
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 15 April 2008 - 21:21

co myslicie o panasonic dj-100 ( http://www.panasonic...a.php?prod=1332 )? moge je miec za 65zl nowe, oplaca sie? czy lepiej juz kupic numarki hf-125?

Ten post był edytowany przez corleone: 15 April 2008 - 21:24

#169 Pici

Pici
  • Zbanowany
  • 79 Postów:
  • Interests:oczywiscie muzyka :p .<br />oraz rower. (street, dirt)

Posted 15 April 2008 - 21:26

a jak ktos chce sluchawki "dj" za 39zl to polecam reloop rh-2350 pro :lol:
po dluzszym czasie bolą uszy jak w kazdych tanszych.. co do "wygluszania" to jeszcze nie mialem okazji sie przekonac :P

#170 nanosystem

nanosystem
  • Forumowicz
  • 593 Postów:

Posted 15 April 2008 - 21:58

te sony to podroby raczej ;/

myspace.com/nanosys

#171 Deathman

Deathman
  • Forumowicz
  • 371 Postów:
  • Interests:IT, Webmastering, Muzyka.

Posted 15 April 2008 - 22:32

Co do soniaczow to sie wypowiem, bo posiadalem, oryginalne jak i nieoryginalne macalem i wiem co i jak. A pytanie często powtarza sie na forum co do ich oryginalnosci :)
Jest kilka typow tych sluchawek Sony. Oczywiscie pierwsze z nich to oryginalne.

Druga wersja to dobrze wszystkim znane Z'tki. Beznadziejny dzwiek, charczy to, kabel krotszy niz w oryginale, na wtyczce czarne paski, czesty brak napisu sony na palaku, kabel jest wykonany z takiego swiecącego sie materialu.Elementy "skórzane", rowniez wygladaja inaczej. Jest ona hm taka naciagnieta..Zapomnialbym dodac, ze przejsciowka na jacka jest na wcisk, a nie wkrecana.

Kolejna odmiana to te same sluchawki co Z'tki, tylko z napisem V700 - cala reszta elementow bez zmian.

No i te V'ki z [nie_reklamuj] w przedziale 150-200zł. Sprawa w ich przypadku wyglada następująco. Kabel takiej samej długości jak w oryginalnych sluchawkach, wykonany z matowego tworzywa. Zielone paski na wtyczce, przejsciowka na duzego jacka jest wkrecana. Oczywiscie napis sony na pałąku, skora jest hm taka ciut pognieciona. Dźwięk bardzo w porządku! Naprawde porównywalny z oryginalnymi...Dużo bassu, dobrze tłumią, jakość dzwięku rewelacja (chociaz nie wiem czy to samo co w przypadku tych sklepowych, bo nie mialem ich w tym samym czasie), więc jest jak najbardziej ok! Jedyną różnicą jest brak wewnątrz słuchawek napisu "Made in china" (który w przypadku oryginalnych występuje, a w przypadku tych V700 z [nie_reklamuj] już nie). Nie jestem pewien, czy to jest napis made in china, ale cos tam bylo, więc w razie czego proszę mnie poprawić. Słuchawki naprawde dają radę, jak za ta kasę rewelacja. Tylko chciałbym zwrócić uwagę na to, ze przez pierwsze 2 tygodnie potrafia lekko skrzypiec przy obracaniu itd, tak jakby mechanizmy już się ciut zastały..oraz że po średnio 3 miesiącach szlag je trafia, bo po prostu pękają. Osobiście, jeżeli ktoś uważa, że jest mega delikatny, nie połamie tych słuchawek itd, to mógłbym polecić..ale ta łamliwość jest straszna.

Ten post był edytowany przez Deathman: 15 April 2008 - 22:40

#172 g00fy

g00fy
  • Zaufany
  • 1,023 Postów:

Posted 13 August 2008 - 11:05

jest to na dobra sprawe jedyny sprzet, na ktorym mozna oszczedzac.

..i spieprzyc sobie sluch tak szybko jak to mozliwe.

Nie widze powiazania miedzy jednym, a drugim...

Ten post był edytowany przez g00fy: 13 August 2008 - 11:06

#173 Hero

Hero

minimaluser

• Moderator
  • 1,655 Postów:
  • Interests:muzyka

Posted 13 August 2008 - 11:06

czym drozsze, tym lepsza izolacja... czym lepsza izolacja, tym lepiej dla uszu ;) juz widac ?

[Reloop RP6000 MK5B +Shure M44-7] - [NUO 2] - [Reloop RP6000 MK6 LTD +Shure M44-7]
[Traktor Scratch DUO + Audio4DJ]
[HD 205]
Lubisz to!

http://www.mixcloud.com/welovedeepmusic/
http://www.mixcloud.com/minimaluser/

#174 ingens

ingens

Vintage System

• Forumowicz
  • 5,014 Postów:

Posted 13 August 2008 - 11:42

Poprostu chodzi o to, zeby sluch sie nie meczyl...

#175 g00fy

g00fy
  • Zaufany
  • 1,023 Postów:

Posted 13 August 2008 - 12:35

Ze to meczy nie przecze. Ale sluchu slabej jakosci dzwiekiem raczej nie zniszczymy, predzej szlag nas trafi :D

#176 マリウッシュ

マリウッシュ

Trance DJ

• Forumowicz
  • 4,794 Postów:

Posted 13 August 2008 - 12:49

Ze to meczy nie przecze. Ale sluchu slabej jakosci dzwiekiem raczej nie zniszczymy, predzej szlag nas trafi :D

Ale przeciez im slabiej sluchawki tlumia tym bardziej musisz odkrecac w klubie volume zeby cos w nich uslyszec. A to juz ma cos do rzeczy.

#177 Pasior

Pasior

aka b3k2b3j6

• Forumowicz
  • 1,358 Postów:

Posted 13 August 2008 - 13:57

pare postow up

rh 2350 dobre?
niemozliwe :lol: osobiscie srednio polecam..ale z drugiej strony chyba najtansze sluchawki :P

#178 Staniu

Staniu
  • Forumowicz
  • 13 Postów:

Posted 12 September 2008 - 08:23

czy palak od senkow 201 nie uwiera w glowe? wiem, ze nie ma on zadnej gabki tam, w przeciwienstwie do hd202.

#179 Saya_jin

Saya_jin
  • Forumowicz
  • 184 Postów:

Posted 22 October 2008 - 15:05

z pół strony wyżej: JB systems HP2000 PRO - ja mam te słuchawki. Co do wykonania - słuchawki wytrzymałe, jedyną wadą są "zawiasy" które strasznie skrzypią. Jednakże jak rzucisz nimi o sciane to nic się nie stanie;] Co do wygłuszenia to raczej średnio - ale to nie ma większego znaczenia gdyż mają dość szerokie pasmo przenoszenia :] a wracając jeszcze do wygłuszenia to sprawdza się tylko jak masz słuchawki szczelnie zaciśniete na uszach do czego grając raczej nie przykładaszs zczególnej uwagi :] AAA i podstawowa ich wada - są ciężkie w chole** :/ ponosisz 3 godziny to ci kark urośnie :] te słuchawki nie są zrobione z jakiś tandetnych polimerów a z jakiś ciężkich materiałów kompozytowych - czyli ktoś się jednak wysilił przy produkcji :>
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#180 MarcoRossi

MarcoRossi
  • Forumowicz
  • 64 Postów:

Posted 22 October 2008 - 16:17

Jednakże jak rzucisz nimi o sciane to nic się nie stanie;]

Moge sprobowac?

Co do wygłuszenia to raczej średnio - ale to nie ma większego znaczenia gdyż mają dość szerokie pasmo przenoszenia :]

Eee... Co ma szerokie pasmo przenoszenia do wygluszenia bo chyba nie nadarzam...

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow