Jump to content

Photo
- - - - -

Krk Rp6 G3 + Focusrite Scarlett Solo

krk

5 replies to this topic

#1 Inx

Inx
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 18 September 2017 - 21:27

Witam,
posiadam ESI JULI@ na PCI oraz KRK RP6 G3.

Zmieniam płytę główną na taką, która już nie posiada PCI tylko pci-express.

Wiec planuje pod te monitory kupić FOCUSRITE SCARLETT SOLO.
Czy to będzie dobry wybór? Monitory posiadają jacki 1/4
gqFb4.jpg

Czy to tej karty FOCUSRITE SCARLETT SOLO będą pasowały ?

Ten post był edytowany przez Inx: 18 September 2017 - 21:27

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 01 October 2017 - 14:58

dziwne, ten interfejs nie ma wyjść zbalansowanych (3pin, jak jack na zdjęciu lub xlr), juli@ też zdaje się ich nie ma - nie potrzebujesz?

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 Inx

Inx
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 01 October 2017 - 17:12

nie mam pojęcia.. aż tak bardzo się nie znam.. doradźcie czy wybrać 

#4 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 01 October 2017 - 20:01

Połączenie symetryczne da Ci najlepszą jakość i to powinno być z jedno z podstawowych wymagań dla pro sprzętu. Domowe studio to też nie moja działka, ale nie chciałbym tracić jakości przez taką pierdołę :)

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#5 Inx

Inx
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 01 October 2017 - 20:04

Więc co polecasz?

#6 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 05 October 2017 - 01:32

Ja jestem DJem i jestem bieglejszy w interfejsach tego rodzaju. Wyczytałem jednak, że scarlett solo 2gen ma wyjścia zbalansowane :)

PS. Nie napisałeś co jeszcze masz w studio i jakie są plany rozbudowy, to też ważne. Dalej jednak już nie pomogę, bo być może wiesz więcej ntt. ode mnie : )

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: krk

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow