Jump to content

Photo
- - - - -

Wybór Kontrolera I Słuchawek Do 1000Zł

kontroler dj

6 replies to this topic

#1 NicRer

NicRer
  • Validating
  • 2 Postów:

Posted 03 August 2015 - 10:24

Witam wszystkich forumowiczów. Na początek chciałbym powiedzieć, że w tym wszystkim mam małą wiedzę przy sprzętach audio, więc proszę o zrozumiałość.

Chciałbym zakupić kontroler dj oraz słuchawki do 1000zł. Znam kolegę dj co posiada taki kontroler i głównie od niego się tym zainspirowałem. Od niego się trochę nauczyłem podstaw i rytmu muzyk. 

Zastanawiałem się nad Numark mixtrack pro II (czyli jego sprzęt) i słuchawek do słuchania muzyk rzecz jasna. Słucham muzyki coś w stylu od trapnation lub trapcity. Sprzęt byłby podłączony do komputera (bez dźwiękówki), a w nie długim czasie do laptopa.

Kontroler będzie używany do mojego klubu młodzieżowego i dla zabawy w domu oraz małych imprez.

Jeżeli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany przez NicRer: 03 August 2015 - 10:27

Mr Add
  • Mr Ad

#2 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:
  • Interests:DJ/Music Producer/Radio Presenter

Posted 03 August 2015 - 11:39

podłączony do komputera (bez dźwiękówki), a w nie długim czasie do laptopa.

hmmm...

no nic, bierz Mixtracka lub ddj-sb.. praktycznie to samo. W tym przedziale cenowym nie ma szału, oprócz jeszcze Herculesa..., ale za to nie gwarantuje..

oczywiscie jak chcesz na prawde isc w DJke to CDJ100s x2 i jakis mixer - duzo tego na [nie_reklamuj]. I wtedy zaden komp nie jest potrzebny. Podlaczasz bezposrednio do glosnikow i tyle.

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

Music created with real passion ;)
www.facebook.com/soullesstrance
www.soundcloud.com/soullesstrance
www.youtube.com/user/soullessTV

My DJ Booth:Obecnie: CDJ 2000 NEXUS - DJM 900 NEXUS - CDJ 2000 NEXUS + HDJ 2000
For sale: Numark CDN 88 + Numark M2 - fajny zestaw dla początkujących;)
Plany: Xone DB2 jako efektor zewnętrzny

#3 NicRer

NicRer
  • Validating
  • 2 Postów:

Posted 03 August 2015 - 12:36

A taki mikser behringer xenyx 1832 coś się na da do podłączenia tego mixtracka? Jeżeli chodzi Ci o ten zestaw "CDJ100s x2 i jakis mixer" to co masz na myśli? Mam taki w klubie młodzieżowym behringera, zapomniałem dopisać choć nie wiem czy do czegoś się nada.

#4 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:

Posted 03 August 2015 - 14:26

nie..chodzilo mi o 2 kanalowy mixer djski..wpisz na alle.. cdj100s i popatrz tam sa np takie zestawy.

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

#5 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,196 Postów:

Posted 04 August 2015 - 16:48

przecież  po guście od razu widać czy chłop się chce przyłożyć do roboty czy nie :D

Dawaj najprostszy kontroler, zaznacz w programie 'automix', guziki których znaczenia nie znasz zmień na sync i zdziwisz się jak łatwo być DJem

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#6 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:

Posted 04 August 2015 - 20:01

Ja nie kojarze w ogóle tej muzyki. Coś ze mną nie tak?

#7 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 19 August 2015 - 18:14

Mam na handel reloop digital jockey 2 interface Edition. Jak coś to odezwij sie.
Możemy to załatwić przez [nie_reklamuj] żeby było pewnie.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: kontroler dj

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow