Jump to content

Photo
- - - - -

Wzmacniacz/amplituner Jaki Sprzęt Dla Mnie?

wzmacniacz co kupić

3 replies to this topic

#1 GABRYCH

GABRYCH
  • Forumowicz
  • 19 Postów:

Posted 07 November 2016 - 16:26

Witam, potrzebuję porady co kupić.

Może zacznę od tego jak zamierzam wykorzystać sprzęt. Od 2 lat gram imprezy i lubię w ramach tego hobby w zaciszu domowym nagrywać sety i prowadzić shoutcasty dla znajomych. Wcześniej miałem taką możliwość odpowiednio podpinając stary dobry Powermixer, który niestety nie przesyłał zbyt czystego dźwięku do laptopa (wejście mikrofonowe). Zmodernizowałem nagłośnienie na aktywne paczki (więc Powermixer sprzedany) i teraz potrzebuję sprzętu, który będzie miał wejście 2xCHINCH (konsoleta), mikrofonowe. Wyjścia 2xCHINCH (albo inne sygnałowe do komputera) i najważniejsze, chcę podpiąć głośniki 2x 30W co by mieć jakiś odsłuch. 

Jakieś propozycje "wzmacniacza", czy innego sprzętu, który spełni moje wymagania? Ewentualnie propozycje innych rozwiązań, które docelowo pozwolą na prowadzenie SHUTCASTu? 

Oczywiście wiem, że sporo osób załamie ręce pod moim postem ze względu na mój brak wiedzy :P

Mr Add
  • Mr Ad

#2 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 10 November 2016 - 17:11

No w sumie to potrzebujesz power mixer w tym wypadku ;)

#3 GABRYCH

GABRYCH
  • Forumowicz
  • 19 Postów:

Posted 14 November 2016 - 17:59

Tak szperałem w internecie i wejścia/wyjścia jakie mnie interesują mają amplitunery karaoke. Tylko pytanie, czy w granicy 300zł dostałbym używkę (nic chińskiego) z w miarę świeżym wyglądem?

#4 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 15 November 2016 - 08:29

Musisz grzebać po aukcjach, bo raczej nic nowego w tym budżecie nie dostaniesz

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: wzmacniacz, co kupić

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow