Jump to content

Photo
- - - - -

Jak Nagrać Dobrego Seta?

nagrywanie seta pomoc jak dobrze nagrać podłączenie konsoli do komputera

6 replies to this topic

#1 piskor

piskor
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 02 January 2016 - 22:44

Witam,
Mój problem wygląda następująco: Mam konsole Dj na którą składają się 2x cd-playery Reloop RMP3alpa i mixer Behringer DJX750(nad którym ubolewam  :wall: ) no i tak jak w temacie chciałbym móc sobie nagrywać moje sety na komputer, oczywiście wiem, że trzeba mieć kable i z wyjścia master na mixerze do wejście line-in na kompie itd. tylko że ta jakoś tego no nie jest powalająca, którą później słyszę w programie Audacity, w dodatku wydaje mi się że to co ja robię na konsoli to jest przez ten program traktowane z jakimś opóźnieniem i wszystko wychodzi bardzo nieładnie. Posiadam dodatkową kartę dźwiękową usb od Numarka, a dokładnie coś takiego: http://abixolkusz.pl...terface-dj.html
lecz gdy z wyjścia master na mixerze wychodze na wejścia tej karty, a nastepnie z tej karty podpinam się pod komputer, to nic nie słyszę w głośnikach podpiętych do komputera, zauważyłem że jestem w stanie nagrać do Audacity to co włączam na konsoli ale nie mam tego w głośnikach :( Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra rada na to jak to zrobić żeby było naprawdę porządnie. Dzięki wielkie i czekam na pomoc.

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 03 January 2016 - 02:18

wyjscie tape jest do nagrywania, do mastera glosniki

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 piskor

piskor
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 03 January 2016 - 11:27

No okey, to wszystko tak zrobione itd. podpiąłem się pod tape, a z mastera pod głośniki :) Da się coś zrobić jeszcze, żeby dźwięk zapisywany był jeszcze lepszej jakości? Obecnie mogę fader podsunąć gdzieś na połowę spokojnie i jest w miarę okey, ale w wyższych partiach już można usłyszeć niezłe trzaski szumy itd. to normalne? Można coś z tym zrobić?

#4 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 03 January 2016 - 17:55

obniż czułość nagrywania w programie. ale z pustego i salomon nie naleje, jakość behringera djx to kaszanka

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#5 piskor

piskor
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 04 January 2016 - 20:09

No dobra, dzięki wielkie za wszystko. Nooo wiem wiem.. praca na nim to czasami jak walenie głową w mur, ale i małymi krokami dobiega jego koniec u mnie. 
Dzięki za pomoc jeszcze raz. ;)

#6 zwierzu1506

zwierzu1506
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 14 December 2016 - 20:16

Witam,jestem w posiadaniu traktor kontrol S4,traktor pro i nie wiem jak poprawnie zrobic najlepsze ustawienia,Prosze o pomoc:)

#7 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 20 December 2016 - 20:56

A co chcesz ustawiać?

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: nagrywanie, seta, pomoc, jak, dobrze, nagrać, podłączenie, konsoli, do, komputera

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow