Jump to content

Photo
- - - - -

Kontroler Z Pełną Wersją Softu Do 1600 Pln

traktor kontrol s2 pioneer ddj-rb reloop beatmix 4 mk2 numark mixtrak platinum numark n4 reloop terminal mix 8

2 replies to this topic

#1 NST

NST
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 13 February 2018 - 16:50

Cześć,

mam zamiar kupić sobie nie za drogi kontroler do użytku domowego, który będzie posiadał pełną wersję software,

lub będzie tańszy o 400 pln, żeby można było zupgrade'ować Serato intro do pełnej wersji.

Sprzęt ma mi służyć w celach rekreacyjnych, ale chciałbym żeby:

- jakość mixu i nagrania była ok, czysto, bez żadnych zakłóceń,

- było troche efektów i sampli,

- był osobny knob do filterka

- nówka, nie używany

Wystarczą mi dwa kanały, ale nie pogardze czterema.

Bede działał na lapku: i7-7200U, 8GB RAM, 256 SSD , Win10, karta dźwiękowa to jakaś zintegrowana lipa zgodna z Intel.

Mam na oku na razie takie:

Traktor Kontrol S2 - ma pełną wersje traktor dj, ale nigdy na tym nie siedziałem i nie wiem jak hula

Pioneer DDJ-RB - ma pełną wersję rekordboxa, ale gdzieś tam pisali, że karta dźwiękowa to słabizna i że software zamula.

Reloop Beatmix 4 MK2 -  ma fajne jogi, ale trzeba dokupić Serato DJ, nie wiem jaka jest jakość karty dźwiękowej

Numark Mixtrak Platinum - jest ok, ale rozwala mnie to, że zamiast kręcić efektami trzeba suwać palcem, no i też trzeba dokupić Serato.

Numark N4 - mimo, że przekroczyłbym budżet -  w sumie ten najbardziej mi pasuje,ale nigdzie nie dostanę nówki funkiel sztuki  (CHYBA, ŻE KTOŚ MA NAMIARY, TO POPROSZĘ)

Reloop Terminal Mix 8 - podobnie, jak wyżej, (plus ma kill'e na EQ)

Jeżeli ktoś miał styczność z takimi urządzeniami, proszę, aby sie podzielił wrażeniami.

Jak macie jakies inne propozycje to chętnie obczaje.

Z góry dziękówa za wszystkie odpowiedzi.

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,196 Postów:

Posted 14 February 2018 - 21:50

N4 ma ogromną funkcjonalność, ale wykonanie dość średnie i nie kupiłbym nowego raczej (ja kupiłem za 900 i sprzedałem potem za 1000), nie ma dedykowanych filtrów. Niemniej grało się na nim bdb, choć ma też dziwne EQ. Z wymienionych brałbym pod uwagę 2 pierwsze, ale najlepiej to używki S4 lub pionka SR lub SX. Może to nie spełnia wymagań budżetowych, ale lepszy używany pionek niż nowy reloop, na 100% :)

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 NST

NST
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 18 February 2018 - 12:05

Dzienx.

Kupiłem jednak coś jeszcze innego.

Zaważył na tym wbudowany sekwencer.

Przedwczoraj przyszedł.

Roland Dj-202

Koniec tematu.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: traktor kontrol s2, pioneer ddj-rb, reloop beatmix 4 mk2, numark mixtrak platinum, numark n4, reloop terminal mix 8

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow