Jump to content

Photo
- - - - -

Jak Nagrać Seta Serato Sl1

serato sl 1 set rec

5 replies to this topic

#1 wi_ma

wi_ma
  • Forumowicz
  • 24 Postów:

Posted 13 December 2016 - 23:44

a wiec tak podłączyłem mixer do kompa wejście mikrofonowe , przełączyłem w dźwiękach na mikser stereo wszystko tak jak zalecali w internecie i  miks stereo nie wytwarza dźwięku. próbowałem tez podłaczyc mikser do puszki serato na wejscie mikrofonowe coś nagrało ale w bardzo słabej jakości. wiecie moze co zrobić zeby to działało ? moze sa jakieś inne opcje nagrywania?

mój sprzęt to  serato sl 1, mixer numark x6 , laptop Toshiba Satellite C660-1M4

jakie slipmaty polecacie?

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,196 Postów:

Posted 14 December 2016 - 00:31

na drugiego kompa albo na drugą dźwiękówkę. chyba że w toshibie da się ustawić, żeby wejście mic in działało jak line in i wtedy powinno się nagrać w normalnej jakości

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 wi_ma

wi_ma
  • Forumowicz
  • 24 Postów:

Posted 14 December 2016 - 00:37

zobacze jeszcze , mowisz zeby karte kupić polecił byś jakaś?

#4 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,196 Postów:

Posted 14 December 2016 - 02:33

kurde to troche bez sensu dokupować kolejna jak już masz SL1. najlepiej byłoby się podłączyć do drugiego kompa jeśli toshiba nie pozwoli nagrać. dopłacać chyba nie ma sensu, chyba że do rejestratora ;) a jeśli coś chcesz koniecznie to jakiś soundblaster na usb, zeby była najlepsza jakość a jeśli cena sie liczy to jakakolwiek na usb z niebieskim wejściem (line in, może mieć inny kolor)

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#5 wi_ma

wi_ma
  • Forumowicz
  • 24 Postów:

Posted 14 December 2016 - 23:29

udałlo sie :D dzieki za pomoc temat zamkniety

#6 Qty

Qty
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 27 April 2018 - 06:36

Witam Może mi ktoś napisać krok po kroku jak mam Ustawić/ podłączyć serato sl1 żebym mógł nagrywać??

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: serato sl 1, set, rec

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow