Jump to content

Photo
- - - - -

Wybór Kontrolera Pioneer.

pioneer ddj kontroler

6 replies to this topic

#1 dxx95

dxx95
  • Forumowicz
  • 14 Postów:

Posted 04 January 2017 - 19:39

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem kontrolera firmy Pioneer. Mam upatrzone dwa modele ddj-sb i ddj-rb. Który z nich możecie mi polecić na początek i dlaczego. Chciałbym znać wasze opinie na ten temat, szczególnie tych osób które grały na tych kontrolerach. Chodzi mi o funkcjonalność, współpracę z softem itp. Z góry dziękuje. Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam :)

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 04 January 2017 - 20:31

te z S w nazwie są do serato, te z R do rekordboxa, nie wyłapałeś tego? chyba nie wiesz sam o co chcesz zapytać. ale pioneer musi być, nawet jak to najniższe modele :D

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 dxx95

dxx95
  • Forumowicz
  • 14 Postów:

Posted 04 January 2017 - 23:57

I to jest Twoja pomoc co do tego sprzętu? Tyle to sam wiem na jakich softach działają...no i co z tego że to niższe modele pioneera? Ma to być funkcjonalne a nie jakieś gówno co rozsypie się po miesiącu...

#4 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,474 Postów:

Posted 05 January 2017 - 10:33

Wszystko o tych kontrolerkach zostalo juz napisane na tym forum

#5 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:
  • Interests:DJ/Music Producer/Radio Presenter

Posted 11 January 2017 - 20:42

zalezy czego oczekujesz od sprzetu. ja bym bral rb bo po 1 robisz sobie juz baze muzyki pod wszystkie nowsze sprzety piona, ktora do klubu mozesz wyeksportowac ze wszystkimi cue itd na usb lub sd a po 2 jest wiecej efektow pionkowych itd wiec jak sie nauczysz ich uzywac na kontrolerze, moze kiedys jak zagrasz na normalnej konsoli nie bedziesz ich zle uzywal.

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

Music created with real passion ;)
www.facebook.com/soullesstrance
www.soundcloud.com/soullesstrance
www.youtube.com/user/soullessTV

My DJ Booth:Obecnie: CDJ 2000 NEXUS - DJM 900 NEXUS - CDJ 2000 NEXUS + HDJ 2000
For sale: Numark CDN 88 + Numark M2 - fajny zestaw dla początkujących;)
Plany: Xone DB2 jako efektor zewnętrzny

#6 dxx95

dxx95
  • Forumowicz
  • 14 Postów:

Posted 11 January 2017 - 20:51

Wiem że jest różnica między grą na konsoli a grą na kontrolerze ale czy grając z niego (bez opcji sync) dobrze nauczę się grać bez jakiś złych nawyków?

#7 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 11 January 2017 - 21:39

to zależy jak sie bedziesz uczył. Czyli w programie wyłączyć BPM, mało patrzeć na ekran i sumiennie próbować a nie efekty loopy sample z dupy

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: pioneer, ddj, kontroler

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow