Jump to content

Photo
- - - - -

Konsola I Kontroler W Jednym

kontroler midi konsola cdj pionner xdj numark mixdeck

4 replies to this topic

#1 tweety96

tweety96
  • Validating
  • 2 Postów:

Posted 12 December 2016 - 22:39

Witam,
ostatnim czasem przymierzam się do zakupu konsoli/kontrolera dj. Cały czas myślałem sobie, że najlepszym rozwiązaniem będą numarki ndx400 + reloop rmx 40. Jednak dziś trochę poszperałem po internecie i moją uwagę przykuł taki sprzęt jak pionner xdj lub numark mixdeck, krótko mówiąc konsola i kontroler w jednym. Moje pytanie brzmi, czy są jeszcze jakieś sensowne modele tego typu sprzętu i czy warto w ogóle w coś takiego się bawić? Jest to mój pierwszy sprzęt tego typu, ma służyć na imprezach okolicznościowych oraz do nauki w domu i ćwiczeniu skila. icon_biggrin.gif Budżet 1500 zł. Co proponujecie?
Pozdrawiam

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 13 December 2016 - 00:55

Nie jest to głupi pomysł. Fajny też XDJ-Aero

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 tweety96

tweety96
  • Validating
  • 2 Postów:

Posted 13 December 2016 - 09:57

Tylko niestety pionki to nie ta półka cenowa. Trzymał ktoś w rękach tego numarka i sie może wypowiedzieć?

#4 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 13 December 2016 - 14:25

hehe, w sumie było o tym na forum, ale jak teraz chciałem poszukać to wszędzie teksty 'było już' :D także ten

Playery na pokładzie NDX800, fajne, ale wyświetlacze byle jakie. Do przyzwyczajenia, ale trzeba patrzeć z góry, nie pod kątem. Mikser to typowy średniak. Ale za to masz cd, midi, usb (wydaje mi się, że 2 pendrive potrzeba, bo nie ma wewnętrznego routingu z 1 usb na 2 playery) i daje to fajne możliwości. Za 1500 nie da się kupić 2 playerów i miksera a takiego mixdecka już tak. Będzie mniej poręczny, ale ma wyjścia zbalansowane i jak kiedyś do dużego soundsystemu byś to podlączał to chociaż jest taka opcja, której w budżetowych sprzętach często nie ma.

No i ja bym generalnie szukał mixdecka quad, bo 4 kanały się przydają jak sie gra z kimś albo chce się szybko miksować utwory.

Dawaj konkretne pytania, bo nie wiadomo o czym tu opowiadać. Jest całkiem ciężki, waży dużo więcej niż sam kontroler.

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#5 dxx95

dxx95
  • Forumowicz
  • 14 Postów:

Posted 11 January 2017 - 20:56

Poszukaj na olx bo są konsole w tym przedziale cenowym.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: kontroler midi, konsola, cdj, pionner xdj, numark mixdeck

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow