Jump to content

Photo
- - - - -

Kolumny Aktywne Skytec

21 replies to this topic

#1 SpOOx

SpOOx
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 15 February 2011 - 00:49

Witam. Potrzebuję opinii odnośnie kolumn aktywnych skyteca 15". Prosiłbym o opinie ludzi którzy używali tego sprzętu i słyszeli jak gra. Te kolumny obecnie sa na aukcjach po 500-600zł. Czy słyszał ktoś o jakiejś lepszej serii tych kolumn?? Podobno był ten sam model tylko z lepsza końcówką mocy i w wyższej cenie. Orientuje się ktoś??

Ten post był edytowany przez SpOOx: 15 February 2011 - 00:51

Mr Add
  • Mr Ad

#2 djsolar.com

djsolar.com
  • Forumowicz
  • 651 Postów:
  • Interests:dj

Posted 15 February 2011 - 11:43

Kolega posiada podobne VOICEKRAFT takie samo chinskie g....

Nie miałem z nimi do czynienia, ale prawdopodobnie :

- Nie trzymaja parametrow o 40 hz to zapomnij.
- Czyli graja bardziej pudełkowym kickiem + duzo sopranu
- Szybko padnie gwizdek
- Nie maja 400 W - wystarczy spojrzeć na sam radiator i porównać np z JBL EON o mocy ciut niższej niz ten skytec

Jako "zapchaj dziura" do prostych imprezek może i mogą być. Ale jakość dzwięku bedzie mizerna, i mogą byc dość awaryjne.

Ten post był edytowany przez djsolar.com: 15 February 2011 - 11:47

My booth http://forum.djshop....showtopic=19683

Aktualnie skromnie : CDJ1000mk3 - DJM800 - EFX 1000 - CDJ1000mk3 , Stanton DJPRO 2000 , Traktor Scratch Pro , Traktor X1 , Audio 4 dj
=======
Moje sety : http://soundcloud.com/djsolar

Facebook : http://www.facebook.com/solardj

#3 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 15 February 2011 - 12:29

za 500-600 zł to poszukaj jakis uzywek albo coś lepszych marek. ew... moze alphard? nie jest to jakiś kosmos ale zawsze lepsze to niż jakis skytec.

#4 SpOOx

SpOOx
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 15 February 2011 - 12:32

Człowieku, prawdopodobnie to Ty możesz nie mieć o niczym pojęcia. Skoro nie miałeś, nie widziałeś i nie słyszałeś to jak możesz cokolwiek oceniać??
A skytec nie jest chiński tylko Holenderski.
Tak samo jest na każdym forum, najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy najmnie wiedzą.

#5 djsolar.com

djsolar.com
  • Forumowicz
  • 651 Postów:

Posted 15 February 2011 - 14:08

@SpOOx

Skoro są takie bardzo fajne to czemu w googlach cisza , jakas strona producenta czy cokolwiek ?

Pokaż mi dobrą kolumne ... nawet nie kolumne ... Wzmacniacz 400 w w cenie 600 zł .

Byle jaki przetwornik basowy to koszt ok 300 zł /sredniej jakosci producenta/ do tego wzmacniacz, obudowa itd..

Aktualnie skromnie : CDJ1000mk3 - DJM800 - EFX 1000 - CDJ1000mk3 , Stanton DJPRO 2000 , Traktor Scratch Pro , Traktor X1 , Audio 4 dj
=======

#6 SpOOx

SpOOx
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 15 February 2011 - 14:21

djsolar.com

Masz rację, że za takie pieniądze nić konkretnego się nie kupi i ja też dobrze o tym wiem. Dlatego właśnie pytam o ten model z pierwszej serii, bo z tego co mi wiadomo były one po ok 1000zł, miały lepsza końcówkę i były mniej awaryjne. A cisza jest właśnie przez wypowiedzi ludzi którzy nie mają pojęcia i narzekają na coś czego nawet nie widzieli. Każdemu się wydaje, że chińskie to gówniane. A powiedz mi co dzisiaj nie jest chińskie??

#7 djsolar.com

djsolar.com
  • Forumowicz
  • 651 Postów:

Posted 15 February 2011 - 15:35

Każdy najbardziej nawet gówniany producent ma strone internetowa na ktorej mozna zapoznac sie z oferta a w przypadku skyteca cisza... chyba ze nie umiem korzystac z googli

=======

#8 michalo749

michalo749
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 29 March 2016 - 12:36

http://skytec.pl/ prosze cie kolego wiem temat juz bardzo stary ale jednak stronke skytec ma:)

#9 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 30 March 2016 - 11:03

Jeeeeeeeeeeeeeeeb 4 lata :D chyba ludzie zaczęli kończyć jakieś zawodówki górnicze :D

Posted Image

#10 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:
  • Interests:DJ/Music Producer/Radio Presenter

Posted 30 March 2016 - 11:53

najlepsze ze strona tez z 2011 roku tak jak temat ;) ale liczy sie, ze pomogl ;)

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

Music created with real passion ;)
www.facebook.com/soullesstrance
www.soundcloud.com/soullesstrance
www.youtube.com/user/soullessTV

My DJ Booth:Obecnie: CDJ 2000 NEXUS - DJM 900 NEXUS - CDJ 2000 NEXUS + HDJ 2000
For sale: Numark CDN 88 + Numark M2 - fajny zestaw dla początkujących;)
Plany: Xone DB2 jako efektor zewnętrzny

#11 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 30 March 2016 - 19:21

Złoty szpadel!!!!

#12 michalo749

michalo749
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 05 May 2016 - 20:44

ejj no to jak jest wreszcie z tym skytecem?. Zrozumcie to że mam 15 lat i w żadne stare elmuzy ldmy itp... nie chce sie  ładować. Chce po prostu kolumny które nagłośnią małą sale gimmnastyczną.Mikser behringera mam wiec z tym nie bedzie problemu ale czy ten skytec jest na prawde tak strasznie akaryjny? chce tu normalnie opinie a osoby ktore na podstawie swojego widzi mi sie pisza ze skytec jest beznadziejny pozdrawiam środkowym palcem :)

#13 Woncky

Woncky
  • Forumowicz
  • 8 Postów:

Posted 07 May 2016 - 00:36

Z rok temu kupiliśmy dwa basy aktywne skyteca. Do dziś zostało z niego tylko pudło, bo zarówno głośnik jak i wzmak padły, wsadziliśmy inne graty do środka i jest spokój. Także STRASZNE GÓWNO NIE NADAJE SIĘ, to nie jest widzi mi się, tylko potwierdzona opinia, zrozum.

#14 michalo749

michalo749
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 07 May 2016 - 16:51

no to co w tej  kwocie  polecisz  ?  ... nie mam  aż takich zdolności finansowych żeby   kupić kolumny  za  3000  zł. Jeśli  dawałeś tymi subami na maksymalnej głośności i dość  często no to  padły. Ja  chce ich używać na małej sali gimnastycznej raz na jakiś  czas (odstęp 1-2miesiące) a na codzień  słuchać  muzyki  w domu na niskim  poziomie  głośnośi. Nie  oczekuje od nich  jakiegoś  WOW ale myślę że jeśli  będę je użytkował  tak  jak opisałem powyżej nie  padną  po  roku...

#15 lavatekk

lavatekk
  • Zaufany
  • 2,099 Postów:

Posted 07 May 2016 - 16:55

wszyscy ci odradzają, ale jak się uparłeś to kupuj!

być może w praniu przekonasz się na czym polega maksyma: "biednych nie stać na tanie rzeczy"

Pioneer DDJ-SX2, Pioneer DDJ-SP1, Serato SL2, Macbook Pro Retina 13, Sennheiser HD 25 II
www.facebook.com/CtiteDJ/

#16 michalo749

michalo749
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 07 May 2016 - 17:12

taki mam  charakter ale no byłeś  w  moim wieku to wiesz co  to znaczy zbieranie kasy. Jeśli  zdecyduje sie na kupno  to napisze czy  naprawde  są  takie beznadziejne

#17 Woncky

Woncky
  • Forumowicz
  • 8 Postów:

Posted 10 May 2016 - 23:31

Umiem się obchodzić z nagłośnieniem i pilnowałem chociażby tego, żeby się kolumny nie klipowały, nigdy nie były rozkręcane powyżej 3/4 mocy, a i tak uklękły po paru imprezach, najpierw końcówki, potem głośniki. W tej kwocie polecam Ci dozbierać i kupić coś przynajmniej z niskiej półki, a nie z najgorszego syfu. Jakby to niektórzy powiedzieli - weź kredyt, zmień pracę... Chcemy Ci pomóc to "zesraj się, a nie daj się" zdania nie zmienisz, radź sobie sam w takim razie.

#18 michalo749

michalo749
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 25 May 2016 - 16:24

woncky ZEJDZ ZE MNIE!

to nie ja założyłem ten temat i nie stoje murem za skytecem ale co mam zrobić ?!?! nie uzbieram więcej kasy bo niedługo mam dyskoteke i potrzebuje coś na nią kupić 

z resztą nie ważne kupiłem już subwoofer skyteca za 1000 zł zobaczymy czy jest takim syfem jakim go tu opisujecie 

dzieki za "porady" napisze za pol roku czy rok i okaze sie czy ten zakup był naprawde az taki zły

cześć! :)

#19 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 29 December 2016 - 09:32

Ja bym wynajął dobry sound niż kupował jakąś kupę :D

#20 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 29 December 2016 - 11:00

tyle ze tego sie nie bierze pod uwage przy początkach :)

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#21 Mr M

Mr M
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 24 March 2017 - 09:50

woncky ZEJDZ ZE MNIE!

to nie ja założyłem ten temat i nie stoje murem za skytecem ale co mam zrobić ?!?! nie uzbieram więcej kasy bo niedługo mam dyskoteke i potrzebuje coś na nią kupić 

z resztą nie ważne kupiłem już subwoofer skyteca za 1000 zł zobaczymy czy jest takim syfem jakim go tu opisujecie 

dzieki za "porady" napisze za pol roku czy rok i okaze sie czy ten zakup był naprawde az taki zły

cześć! :)

Hey Michalo i jak te Skytec , radzą sobie jakos te Subbasy , czy to Shit i nie warto kupować? Prosze o pilna odpowieć , jestem żywo zainteresowany opinią użytkownika... Proszę o kontakt na mail        martin_23-23@o2.pl

Ten post był edytowany przez Mr M: 24 March 2017 - 09:56

#22 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 24 March 2017 - 20:02

:D

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow