Jump to content

Photo
- - - - -

Mobile Dj-czyli Mobilne Granie

289 replies to this topic

#31 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 01 September 2008 - 07:36

Czy na tym forum są ludzie z Tychów lub okolicy?

Mr Add
  • Mr Ad

#32 Popioł

Popioł
  • Forumowicz
  • 301 Postów:

Posted 01 September 2008 - 13:36

chyba z Tych :D ale to Ty tam mieszkasz juz sie nie czepiam...

Posted Image
JUNGLIST MOVEMENT

#33 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 01 September 2008 - 14:41

Ano mieszkam, jakbym napisał z Tych to by było pytanie z jakich tych :P , nieważne.
Tak pytam bo jeżeli jest ktoś w pobliżu to można jakoś sobie zawsze pomóc, razem zagrać czy coś, sprzęt pożyczyć (wynająć) piwo wypić (Tyskie), itp.

#34 Popioł

Popioł
  • Forumowicz
  • 301 Postów:

Posted 06 September 2008 - 13:03

lubie tyskie... moze pasuje Ci zachodniopomorskie? :rolleyes:

Posted Image
JUNGLIST MOVEMENT

#35 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 09 September 2008 - 20:09

Ano mieszkam, jakbym napisał z Tych to by było pytanie z jakich tych :P , nieważne.
Tak pytam bo jeżeli jest ktoś w pobliżu to można jakoś sobie zawsze pomóc, razem zagrać czy coś, sprzęt pożyczyć (wynająć) piwo wypić (Tyskie), itp.

o -i takiech chęci do bratniej pomocy właśnie więcej tutaj potrzeba!

ostatnio gadałem sobie z różnymi dejotami i wyszedł nam bardzo ciekawy kontekst pdsumowywujący naszą gadkę ..

w klubach graja,, niekomercyjne "gatunki- graja je rzekomo niekomercyjni dj's
-gra sie tak ostatnio praktycznie wszędzie więc odziwo ta niekomercyjność stała się zwykłą komercją :P
i mamy tysiące hausowych niekomercyjnych dj's :P

wiec teraz mobilni moga być niekomercyjni bo robią coś zupełnie inaczej i gdzieindziej niz wszyscy :P
Posted Image

#36 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 09 September 2008 - 20:44

Potrzebuje pomocy w wyjaśnieniu jak działa sterowanie DMX, mianowicie jak się programuje itp.
Kupiłem sobie taki efekt "niby skaner" American Dj Elektra Led
i ma on możliwość sterowania oprócz głosem też DMX. Czekam na paczkę jutro ma dotrzeć. Na razie sterownika nie kupowałem bo nie wiem jaki. Będzie to moje pierwsze urządzenie sterowane DMX.
Czy mieszka ktoś w pobliżu kto ma sterownik żeby mi pokazać o co chodzi? Oczywiście ja podjadę z urządzeniem.

Ten post był edytowany przez michabu: 11 September 2008 - 13:28

#37 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 10 September 2008 - 18:05

Potrzebuje pomocy w wyjaśnieniu jak działa sterowanie DMX, mianowicie jak się programuje itp.
Kupiłem sobie taki efekt "niby skaner" [url=http://www.http://.php?p...d74c6ab1e156b47[/url]
i ma on możliwość sterowania oprócz głosem też DMX. Czekam na paczkę jutro ma dotrzeć. Na razie sterownika nie kupowałem bo nie wiem jaki. Będzie to moje pierwsze urządzenie sterowane DMX.
Czy mieszka ktoś w pobliżu kto ma sterownik żeby mi pokazać o co chodzi? Oczywiście ja podjadę z urządzeniem.

sterownik dmx kupuj jaki zechcesz byle był w stanie zapisywać i odtwarzać programy koszt od 360zł---do ....
jak juz będziesz miał komplet w ciągu godziny nauczę cię jak się programuje (nauczę cię protokołu dmx )

a i prożba -wywal link do innego net sklepu!!!! to forum przysklepowe i linki takie są nie na miejscu!!!

No kochani ciekawe kto mnie przebije lepszą miejscówką do zrobienia imprezy?
w najbliższy piątek gram w ZOO :lol: :lol: zapowiada się naprawdę ciekawy balet -jak ktoś się nudzi i jest z Lublina zapraszam do MIni ZOO w Leonowie start godz 20 muzycznie mocno pompująco
(wiksa stop)

Ten post był edytowany przez stylo: 09 September 2008 - 21:21

Posted Image

#38 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 11 September 2008 - 13:30

Dzięki za pomoc, jak kupię sterownik to się odezwę.

P.s. Bez sterownika też fajnie chodzi, polecam efekt.

#39 Zwierzak

Zwierzak
  • Forumowicz
  • 236 Postów:
  • Interests:winyle

Posted 11 September 2008 - 14:10

No kochani ciekawe kto mnie przebije lepszą miejscówką do zrobienia imprezy?

Ja, dawne więzienie na cytadeli, obecnie w rękach prywatnych, nazywa się Forteca:)

Pod ziemią 2 piętra cel:)

TTX - Mackie d.2 - TTX - Macbook + Scratch Live + Akai MPD 16 + Denon DNSC - 2000 + 2 x Ortofon Nightclub S/2 x SHURE M44-7 + Technics RP-DJ 1200

#40 EXILE

EXILE
  • Forumowicz
  • 679 Postów:

Posted 11 September 2008 - 14:35

Ja, dawne więzienie na cytadeli, obecnie w rękach prywatnych, nazywa się Forteca:)

Ruiny zamku krzyzackiego na festiwalu 4 Sceny... Scena w Baszcie ;] (podloga drewniana cala pulsowala myslalem ze sie zawali...)

#41 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:23

a masz w tych celach prawdziwe zwierzaki?

Dzięki za pomoc, jak kupię sterownik to się odezwę.

tylko nie kup jakiegoś badziebia!
192 kanały
12 urzadzeń
6 show
to minimum jakie w chwili obecnej sterownik ma posiadać!

PROPOZYCJA

uwaga jak ktoś ma ochotę posmakować dzisiaj mobilnej dj i jest z Lublina niech się kontaktuje zemną!
wczorajsza bibka w ZOO wyszła tak fajnie że ludziska chcą na dzisiaj dokładkę-pozwolę jednej lub nawet kilku osobom pograć
dzwońcie jak chcecie zagrać (muze szykujecie sobie na pendrive USB)
668195726 czekam do godz 17

DAWAĆ ludziska jeszcze macie 30min na zgłoszenie się !!!

Ten post był edytowany przez stylo: 13 September 2008 - 15:23

Posted Image

#42 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:41

anonymous jakbym mial prywatnego jumbo to zaraz bym byl ;)

ogłoszenie wisi od rana dojechał byś z palcem w du...
Posted Image

#43 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,477 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:45

daj znac od kiedy do kiedy bedziesz w kraku na targach, to moze sie zlapiemy i pobajerujemy :)

ogłoszenie wisi od rana dojechał byś z palcem w du...

no nie tak z palcem w du.. bo wrocilem z pracy o 13, a do Ciebie mam jakies hmm 450km, czyli na Polskie realia bite 6h jazdy

#44 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:48

daj znac od kiedy do kiedy bedziesz w kraku na targach, to moze sie zlapiemy i pobajerujemy :)
no nie tak z palcem w du.. bo wrocilem z pracy o 13, a do Ciebie mam jakies hmm 450km, czyli na Polskie realia bite 6h jazdy

tak sie składa że chyba nie będzie mnie w Krakowie -mam pokaz mody do zrobienia (25 i 26)i kumpel sie kajta jeszcze w tym czasie (27) czyli kazda data targów mi nie teges :( ale na 100% będe we Frankfurcie na MusicMesse 2009 :rolleyes:
Posted Image

#45 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,477 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:56

pisales ostatnio, ze grales na JBL PRX, i kurna teraz mam dylemat, JBL PRX 525?, czy MACKIE SA-1532?

#46 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 13 September 2008 - 15:59

pisales ostatnio, ze grales na JBL PRX, i kurna teraz mam dylemat, JBL PRX 525?, czy MACKIE SA-1532?

PRX!!!!! są naprawde mniam
mackie graja krystalicznie czysto prx zas z takim fajnym mięskiem

no ale w cenie prx przegrywają totalnie

Ten post był edytowany przez stylo: 13 September 2008 - 16:00

Posted Image

#47 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,477 Postów:

Posted 13 September 2008 - 16:17

cenowo wychodza tak samo, prx i mackie kosztuja po 1500 ojro, polskie ceny powalaja na glebe, bo zadna nie schodzi z 6tys za sztuke :/

#48 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 14 September 2008 - 14:15

cenowo wychodza tak samo, prx i mackie kosztuja po 1500

a ja i tak kupuje wsio w Polsce

info dla tych co po czasie wyczytali o możliwości zagrania w zoo -impra była w deche-publika wspaniała -przy następnej okazji jak będziemy zbierać na innego zwierzaczka -dam znać wcześniej o możliwości dołączenia się do imprezy

juz dostałem potwierdzenie że bedzie kolejna edycja weekendowego party w zoo -jeszcze tylko termin i jaj -chętnie zaproszę do grania jakiegoś młodego talenta z Lublina (bąź bliskich okolic )

Ten post był edytowany przez stylo: 14 September 2008 - 21:47

Posted Image

#49 lunsive

lunsive
  • Forumowicz
  • 1,147 Postów:
  • Interests:gg: 1069686

Posted 15 September 2008 - 18:13

przegladam te mobile dj i nie moge znajsc nic o sponsoringu.

moze by ktos mi pomogl napisac jakas reklame, no plan, nawet nie wiem jak to nazwac, które pozniej moznaby wysłac dla sponsorow.
wiecej info: gg.
prosze o pomoc jak ktos ma wiedze o tym :)

Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Pioneer DJM 800 <---> Pioneer CDJ 1000MK2 <---> Sennheiser HD25
Macbook Pro

http://www.myspace.com/patrick_wild

#50 マリウッシュ

マリウッシュ

Trance DJ

• Forumowicz
  • 4,794 Postów:

Posted 15 September 2008 - 18:17

Z tym zoo to tak bezposrednio przy klatkach?

#51 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 15 September 2008 - 20:05

Z tym zoo to tak bezposrednio przy klatkach?

e-nie
jest na terenie ogrodu restauracja a przyniej dosyć spora wiata(prelekcyjna) zas wokół tych dwóch budynków fajnie zaplanowany komplex mini wiatek ze stołami, grilami lub rusztami-naprawdę fajne i sporo możliwości na aranż imprezy
w piątek wyszło tak średnio na jeża tzn ludzi było dosyć niewiele (w stosunku do tego na jaką fekfęcje liczyli organizatorzy )cóż niewiedzieli czego sie spodziewać ale ci co przybyli wje... się w taki szok i tak świetnie sie bawili że głosno zaczeli w pewnym momecie skandowac ,,jutro znowu ....
więc zrobiliśmy w sobotę powtórkę i szok ludzi dowaliło tyle że nikt się niespodziewał i pomimo hłodu bibka trwała do 2-30 ogółem full sukces imo nie osiągniety zgodnie z planem (czyli w piątek) ale sobota była totalnie odjechana

przegladam te mobile dj i nie moge znajsc nic o sponsoringu.

Kamil nie przesadzaj -prosisz o zdradzenie najgłebiej ukrywanych tajemnic -tym jak się wyciąga kase od sponsorów nikt sie nie podzieli!
Posted Image

#52 Kapsel

Kapsel
  • Forumowicz
  • 401 Postów:

Posted 15 September 2008 - 20:11

[Offtopic mode on:]
Lunsive mój ty imienniku :*
[Offtopic mode off:]

#53 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 16 September 2008 - 18:56

[quote name='anonymous' date='10.Sep.08, 19:05' post='169245']
sterownik dmx kupuj jaki zechcesz byle był w stanie zapisywać i odtwarzać programy koszt od 360zł---do ....
jak juz będziesz miał komplet w ciągu godziny nauczę cię jak się programuje (nauczę cię protokołu dmx )

anonymous, znalazłem na necie coś takiego jak konwerter USB-DMX512 piszą że to współpracuje z takimi programami jak:
* Abuelites
* FreeStyler
* LightFactory
* LightJockey ver. 2.5
* MusicVisualization
* Ppolites
Czy mogę to zastosować zamiast normalnego sterownika? Bo jest to o wiele tańsze.

#54 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 16 September 2008 - 19:17

dodaj jeszcze cene programu i laptopa -taniej wychodzi?
chyba nie -dodatkowo jak to obsługiwać programować to zabardzo ci nie powiem bo nie korzystam z takich wynalazków wole sterowniki -prostsze i bardziej niezawodne rozwiązanie !
Posted Image

#55 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 16 September 2008 - 20:05

Program dostajesz z tym urządzeniem a laptopa mam, dlatego pytałem. Ale chyba zostanę przy normalnym sterowniku, lepiej czymś pokręcić niż myszą się bawić.

#56 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 16 September 2008 - 20:07

szybciej prościej i stabilniej !

a programy które sie do czegos nadają darmowe nie sa to wydatek grubo powyżej 1000zł podobnie dobry konwenter

Ten post był edytowany przez stylo: 16 September 2008 - 20:09

Posted Image

#57 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 16 September 2008 - 23:31

Kamil nie przesadzaj -prosisz o zdradzenie najgłebiej ukrywanych tajemnic -tym jak się wyciąga kase od sponsorów nikt sie nie podzieli!

Lol? dlaczemu?

dodaj jeszcze cene programu i laptopa -taniej wychodzi?
chyba nie -dodatkowo jak to obsługiwać programować to zabardzo ci nie powiem bo nie korzystam z takich wynalazków wole sterowniki -prostsze i bardziej niezawodne rozwiązanie !

prostsze? ziew, chyba nie uzywales, niezawodne, ziew, chyba nie uzywales softy

Ale chyba zostanę przy normalnym sterowniku, lepiej czymś pokręcić niż myszą się bawić.

Wybacz ale penisem sie pobaw. Albo chcesz robic cos wygodnie albo sie bawic. Sterowniki to w obecnych czasach katorgra. Moze ekspert od oswietlenie nie jestem, ale bawilem sie freestylerem i dawal rade. Bawilem sie MA i oswietleniowiec stal na srodku hali i nie wierzyl ze z jego presetow mozna takie rzeczy wyczesac. Powiedzmy szczerze, swiatlo jest dla wzrokowcow a nie dla dj's

#58 zbanowany

zbanowany
  • Forumowicz
  • 5,162 Postów:

Posted 17 September 2008 - 06:49

pisalem wyraźnie chyba-ja nie używam! wole sterowniki bo je mam

co do tej wzrokowości absolutnie sie zgadzam -by coś poświecić wystarczy umiarkowana znajomość tematu-by zrobić show trzeba pośąść umiejętność ,,malowania obrazów " światłem

Ten post był edytowany przez stylo: 17 September 2008 - 07:05

Posted Image

#59 michabu

michabu
  • Forumowicz
  • 38 Postów:

Posted 17 September 2008 - 07:17

Wybacz ale penisem sie pobaw. Albo chcesz robic cos wygodnie albo sie bawic. Sterowniki to w obecnych czasach katorgra. Moze ekspert od oswietlenie nie jestem, ale bawilem sie freestylerem i dawal rade. Bawilem sie MA i oswietleniowiec stal na srodku hali i nie wierzyl ze z jego presetow mozna takie rzeczy wyczesac. Powiedzmy szczerze, swiatlo jest dla wzrokowcow a nie dla dj's
[/quote]

Człowieku z takimi chasłami nie musisz wyskakiwać, pytałem czy ktoś się bawił takimi programami na kompie.
anonymous powiedział że lepiej mu na sterowniku bo programów nie używał, ty mówisz że freestyler był dobry więc zdania są podzielone i mam się nad czym zastanawiać. Muszę dowiedzieś się więcej, poczytać o tego typu zagadnieniach i podjąć decyzję.
Dzięki za podpowiedzi.

#60 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 17 September 2008 - 07:55

poczytaj o MA, a nie o darmowkach
http://www.actlighti...randmaindex.htm

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow