Jump to content

Photo
- - - - -

Mobile Dj-czyli Mobilne Granie

289 replies to this topic

#271 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 02 September 2010 - 12:17

Stive Vonder????

sory moj blad, uzywam safari, nie trzeba odrazu sie podniecac

dobra przegladarka jak linkow nie widac :D

Mr Add
  • Mr Ad

#272 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 02 September 2010 - 14:31

Górnik :P

Posted Image

#273 staryznajomy

staryznajomy
  • Zbanowany
  • 406 Postów:
  • Interests:znudziło mnie czytanie

Posted 23 December 2010 - 09:59

Mam do ,,ODDANIA" imprezy sylwestrowe - na terenie woj LUBELSKIEGO
(załatwiam wszelkie sprawy formalne )

1- Impreza w miejscowości ZAKZRÓWEK - granie w miejscowym barze .
Uczestnicy do 60 osób . w wieku 18-30 lat
Muzyka -lekka zwiewna i przyjemna .
Oczekiwania inwestorów - Wyraźnie brzmiące nagłośnienie oraz ładne światła
(w zeszłym roku używano tam dwóch eonów 15 G2 a z oświetlenia był strobek 1500 w 4 ledowe skanery ADJ i projektor z wizualkami )
Więc stwierdzenie wyraźne i ładne -oznacza że nie gorzej jak rok temu --sprzedana

budżet imprezy 1500zł --SPRZEDANA

2- Impreza w miejscowości WILKOŁAZ
budżet imprezy 1200 zł SPRZEDANE !

3- Impreza w miejscowości DĘBÓWKA -granie w zajeździe (dom weselny)
uczestnicy- ok 150 osó Prawnicy z LUBLINA w wieku 26-40
IMPREZA tematyczna -CRIME STORY .wymagane jest skonsultowanie muzyki oraz oprawy wizualnej z organizatorami
Wymagane jest Bardzo dobre nagłośnienie ,dopasowane do charakteru imprezy światła i wizualizacje .
Impreza posiada również uzupełniający program artystyczny (siakieś występy)
budżet imprezy 4500 zł -sprzedana

4- Impreza w miejscowości PONIATOWA -skromny balecik w miejscowej restauracji .
Uczestnicy ok 50 osób w wieku 30-40 Lat .
Muzyka -RADIOWE HITY lat 70-80-90-00
Wymagane CZYTELNE NAGŁOŚNIENIE i jakieś ,,nienerwowe" światła
Budżet imprezy 1800zł sprzedana

Osoby zainteresowane podjęciem się realizacji zapraszam do kontaktu na PM .
Przedstawione imprezy wykraczają po za moje możliwości realizacyjne ,w przypadku napływu kolejnych imprez pozwolę sobie również szukać chętnych do ich zrealizowania w tym wątku .

Wszelkie głupie komentarze pozostawiam bez echa z mojej strony-więc darujcie sobie .

:up:

WSZYSTKO ROZDYSPONOWANE

Ten post był edytowany przez staryznajomy: 23 December 2010 - 10:00

i tak mnie tu nikt nie kocha...........ehhhhhhhhhhhhhhh

#274 Kapsel

Kapsel
  • Forumowicz
  • 401 Postów:

Posted 28 December 2010 - 15:04

Z czystej ciekawości. Jezeli impreze na Zakrzówku wyrwał ktos z tego forum to prosze o kontakt na PW. :) Mieszkam kawałek z tamtąd więc na piwko mozna się ustawić.

#275 staryznajomy

staryznajomy
  • Zbanowany
  • 406 Postów:

Posted 01 January 2011 - 18:03

Obawiam się że nie mieli byście zbyt wielu wspólnych tematów na tym piwku bo koleś jest grubo po czterdziestce .
(jest z Kraśnika jak by co )

#276 Kapsel

Kapsel
  • Forumowicz
  • 401 Postów:

Posted 02 January 2011 - 14:56

Czyli widze, ze impreze prowadził jakiś stary wyjadacz :) Mam nadzieje, ze sie udala, w koncu to najwazniejsza impreza w roku :P

#277 staryznajomy

staryznajomy
  • Zbanowany
  • 406 Postów:

Posted 02 January 2011 - 15:26

A jak że mogło by być inaczej ?
Logicznym jest że nie oddaje imprez osobom co do których nie jestem pewien ,że zrealizują je w sposób i na poziomie którego się nie powstydzę.

Niebawem przetarg Studniówek :lol3:

#278 dejw

dejw
  • Forumowicz
  • 263 Postów:

Posted 18 March 2011 - 22:02

Zakupilem ostatnio swietny statyw pod sprzet firmy ATHLETIC, model JJ.

Właśnie myślę nad zakupem czegoś pod deki i mixer + laptop. JJ-T wydaje się być fajny ale deki (technics) nie zmieszczą się na blacie chyba za bardzo? Mimo wszystko dość mały się wydaje... hm a z tym miał ktoś do czynienia - http://www.djshop.pl...letic-dj-4.html ?? deki i mixer w kejsy (które również zamierzam kupić przy okazji) i na statyw, utrzyma stabilnie mi to? Jeśli ktoś ma doświadczenia jeszcze z podobnymi statywami to proszę o opinie :) budżet do ok. 500zł /na statyw/

Ten post był edytowany przez dejw: 18 March 2011 - 22:13

#279 KrisBe.

KrisBe.
  • Forumowicz
  • 1,207 Postów:

Posted 18 March 2011 - 23:20

Sam kiedyś kombinowałem, żeby mobil grać z gramofonów.. wniosek - gra nie warta świeczki.. Te Athletic Ci nie pomieści 2 Techów i mixera.. no może w pozycji battle i 2 kanałówkę.. ogólnie to jednak nie praktyczne - mało stabilne żeby grać z decków.. Prędzej już trumna za reloopa.. ale proponuje od razu poszukać tragarza :P

#280 dejw

dejw
  • Forumowicz
  • 263 Postów:

Posted 19 March 2011 - 00:51

Tak, w case'ach w pozycji battle, dlatego 'trumna' od reloopa odpada, JJ-T raczej też odpada, a najciekawszym rozwiązaniem mógłby być ten DJ-4 (ewentualnie DJ-6) tylko pytanie na ile to jest solidne i stabilne... :/ jeśli nie warto to zaopatrzę się tylko w kejsy a jakiś stół zawsze pewnie się znajdzie, tylko nie ukrywam, że solidny statyw byłby dużym ułatwieniem + pomimo, że mam wielkie biurko w pokoju, jak rozłożę sprzęt nie mam miejsca na książki i też pod tym kierunkiem rozkminiam :]

#281 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,474 Postów:

Posted 19 March 2011 - 07:52

jak nie zmiesci? stawiasz dostawki i spokojnie wejda decki, ja mieszcze 2x cdj i DJM 2000, ktory jest przeciez jak 1,5 djm 800, i do tego jeszcze miesci mi sie walizka z plytami, z tym ze dostawki musisz dokupic osobno
Posted Image

Ten post był edytowany przez RafU: 19 March 2011 - 07:54

#282 KrisBe.

KrisBe.
  • Forumowicz
  • 1,207 Postów:

Posted 19 March 2011 - 10:04

DJ-4 i DJ-6 sobie daruj.. cdki jeszcze na tym można postawić, ale decków osobiście bym nie stawiał.. JJ tak jak Rafu piszę, można rozbudować o dodatkowe elementy (wielki plus tego statywu) i wtedy spokojnie decki Ci wejdą.. a w pozycji battle bez problemu nawet bez dostawki (jeśli masz 2 kanałowy mikser)

#283 dejw

dejw
  • Forumowicz
  • 263 Postów:

Posted 19 March 2011 - 11:19

Jak sobie wymierzyłem to deki z moim mixerem wejdą w pozycji battle na styk (bez kejsów) na JJ-T (ten blat zapewne jest demontowalny), w kejsach pewnie jeszcze bezpieczniej to będzie siedzieć.
Oka, więc jak się zdecyduję to na JJ(-T) + dostawki. RafU - co do wytrzymałości mogę być pewien że mi to nie rypnie 'ot tak', czy nie rozchwieje się, whatever?

Ten post był edytowany przez dejw: 19 March 2011 - 11:20

#284 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,474 Postów:

Posted 19 March 2011 - 19:38

Jak sobie wymierzyłem to deki z moim mixerem wejdą w pozycji battle na styk (bez kejsów) na JJ-T (ten blat zapewne jest demontowalny), w kejsach pewnie jeszcze bezpieczniej to będzie siedzieć.
Oka, więc jak się zdecyduję to na JJ(-T) + dostawki. RafU - co do wytrzymałości mogę być pewien że mi to nie rypnie 'ot tak', czy nie rozchwieje się, whatever?

ja trzymam na tym ponad 20tys i sie nie boje, ze to rypnie :) jest bardzo stabolny, teraz widzialem, ze pojawil sie jakis JJ T z blatem, tylko nie wiem czy on ma mozliwosc rozbudowania, do tego mojego dajesz dostawki po jednej stronie, i zmiescisz sie na 100%
http://www.djshop.pl...thletic-jj.html
niby w tym JJ T mozna dolozyc dostawki, ale jakie bedzie pole manerwu na boki? aa i pamietaj, ze uchwyt na laptopa i dostawki sa osobnym elementem
e: obczailem tego JJ T, tutaj jestes ograniczony z ustawieniem laptopa na srodku, bo tylko tam jest wyciecie w blacie do przykrecenia, w JJ mozesz sobie przykrecic go gdzie chcesz, zreszta na mojej focie to widac :)

Ten post był edytowany przez RafU: 19 March 2011 - 19:44

#285 dejw

dejw
  • Forumowicz
  • 263 Postów:

Posted 20 March 2011 - 16:05

e: obczailem tego JJ T, tutaj jestes ograniczony z ustawieniem laptopa na srodku, bo tylko tam jest wyciecie w blacie do przykrecenia, w JJ mozesz sobie przykrecic go gdzie chcesz

Blacik fajny jeśli jest demontowalny, raczej powinien być, wtedy mogę sobie w pokoju nawet bez kejsów trzymać deki na statywie, z resztą bez różnicy, a laptop może być przymocowany na środku, oczywiście jeśli będę to ze sobą zabierać na jakieś granie, to już opcja laptopa na środku odpada no ale wtedy też nie będę ze sobą targać blatu. No wniosek taki, że dołożenie tych 50zł nie zaszkodzi :)

edit: zmieści się do przeciętnego bagażnika czy trzeba coś większego jak u Ciebie na zdjęciu :D ?

Ten post był edytowany przez dejw: 20 March 2011 - 16:22

#286 Dj Hubolex

Dj Hubolex
  • Forumowicz
  • 13 Postów:

Posted 09 July 2012 - 21:15

A co trzeba zrobić, żeby zagrać impreze w plenerze? Mieć licencje? Zawiadomić policję, że takie coś będzie? O tego typu sprawy pytam...
Jak jakiś temat przeoczyłem to przepraszam i możecie mi podać do niego link. Z góry dzięki...
:D

Ten post był edytowany przez Dj Hubolex: 09 July 2012 - 21:16

#287 Peter Madd

Peter Madd

Beznogi Szwajcar na kucyku

• Forumowicz
  • 1,045 Postów:

Posted 09 July 2012 - 21:18

o kur**** myślałem że mi na wzrok padło od browara

Posted Image

#288 Dj Hubolex

Dj Hubolex
  • Forumowicz
  • 13 Postów:

Posted 09 July 2012 - 21:22

o kur**** myślałem że mi na wzrok padło od browara

:D

#289 kilan

kilan
  • Zaufany
  • 928 Postów:

Posted 09 July 2012 - 21:54

A co trzeba zrobić, żeby zagrać impreze w plenerze? Mieć licencje? Zawiadomić policję, że takie coś będzie? O tego typu sprawy pytam...
Jak jakiś temat przeoczyłem to przepraszam i możecie mi podać do niego link. Z góry dzięki...

Zależy gdzie impreza ( czyj teren?) i jak daleo od zabudowań ( tj. osób którym mogłoby przeszkadzać).