Jump to content

Photo
- - - - -

Nie Wiem Czy Kupić Cd Z Pioneera, Posiadam Z Numarka

piooner help buy numark ndx400 cdj400 cdj800 cdj800 mk2 cdj850 cdj850 mk2

5 replies to this topic

#1 DjWiktozi

DjWiktozi
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 15 June 2016 - 12:25

Witam posiadam taki sprzęt

NDX- 400  

DJX 750

rmx 40 usb

I teraz pytanie, czy nie wymienić tych playerków na cdj 400 ?, jeżeli chodzi o konkretny model pioneerków to nie mam pojęcia jaki kupić, w grę wchodzą także 800 mk2 lub 850 mk2, prosta zasada 4000 zł za same playerki używane jestem w stanie dać, mikser djx 750 razem z numarkami na sprzedaż.

Temat ma na celu wyboru lepszych playerów od tych co posiadam, zauważyłem, że numarki są dość awaryjne niestety :(, dlatego też rozglądam się za innym sprzętem, będę grał na dużej sali u kolegi, która jest w trakcie remontu, mam czas około roku na zebranie zestawu, jeżeli chodzi o samą dj'ke to jestem ogarnięty.

Mr Add
  • Mr Ad

#2 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:
  • Interests:DJ/Music Producer/Radio Presenter

Posted 15 June 2016 - 19:43

dobrze kombinujesz. Sprzedaz djx i numarkow to dobry krok. CDJ 850 raczej dwa za 4000 mozesz wyrwac, ale musisz sie spieszyc Predzej tak 4200-5000 to normalna cena. CDJ-350 to tez dosc fajny playerek - przemysl to. 

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

Music created with real passion ;)
www.facebook.com/soullesstrance
www.soundcloud.com/soullesstrance
www.youtube.com/user/soullessTV

My DJ Booth:Obecnie: CDJ 2000 NEXUS - DJM 900 NEXUS - CDJ 2000 NEXUS + HDJ 2000
For sale: Numark CDN 88 + Numark M2 - fajny zestaw dla początkujących;)
Plany: Xone DB2 jako efektor zewnętrzny

#3 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 15 June 2016 - 22:22

Jaka tam bedzie muzyka? jak typowa wodzirejka to po co pchac sie w playery, posiadasz lapa ? jak tak to sprzedaj to wszystko w cholere kup dobry kontroler z sekcja mikrofonowa i idziesz jak po masle, wyszukiwanie kawalków, lecenie po listach to w sofcie bajka po co sie męczyc, obsługiwanie tego typu imprez z kontrolera to chyba najwygodniejsza opcja :D

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#4 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:

Posted 16 June 2016 - 07:38

a jak wpadnie ktos inny to powiesz mu ze musi brac lapka z softem zeby pograc?

"bede gral na duzej sali u kolegi". Czyli jakis klub lub disco.

Do domu ok bez problemu

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

#5 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 16 June 2016 - 11:55

Autor posta nie napisal precyzyjnie, duza sala u kolegi to nie musi byc klub, stad moje pytanie co tam sie bedzie wyprawiac, jezeli bedzie gral tylko on to kontroler zrobi robote jezeli ma to byc setup klubowy rowniez dla gosci to jak najbardziej playery ;)

Jak klubówka to 850 będa idealne tylko trzeba zamotac dobra oferte i w tych 4 no moze 5 kolach sie zmiescisz

Znalazlem pare 850-tek za 4 kola  na o-el-iks, tylko lekko podjedzone :D

Ten post był edytowany przez Rosert: 16 June 2016 - 11:57

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#6 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 883 Postów:

Posted 16 June 2016 - 22:31

Tu się w 100% zgadzamy;)

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: piooner, help, buy, numark, ndx400, cdj400, cdj800, cdj800 mk2, cdj850, cdj850 mk2

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow