Jump to content

Photo
- - - - -

Taki Nowy

gramofony mikser nowy sprzęt

7 replies to this topic

#1 swiez4kama

swiez4kama
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 26 March 2016 - 01:10

Siema chciał bym zająć się zabawą z turnbalizmem , jestem nowy w temacie i chciał bym kupić sprzęt do 2k. Jeśli to za mało to ile mi brakuje? a jeśli za dużo to nie ma problemu bo i tak jestem zapalonym słuchaczem :) fajnie byłoby gdyby sprzęt był nowy ponieważ łatwiej jest o zakup, bezawaryjność lub ew.serwis

Wrzucajcie swoje propozycje na sprzęt , piszcie co jest niezbędne oprócz samego gramofonu i miksera , fajnie gdyby sprzęt miał możliwość podłączenia do komputera ponieważ posiadam różne instrumenty w domu więc - czemu nie ? :)

Ostatnia rzecz to co wliczyć w straty , czy będąc nowym w zabawie w scratche mogę coś uszkodzić?

p.s nie zgrywajcie dobrych wujków że dla nowego to i tamto złe kup używane

mam 2 koła a nie chce wybierać na ślepaka

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 26 March 2016 - 02:15

z nowymi i bezawaryjnością to wiadomo jak jest ;) Ale są sprawdzone modele i często szanujący sprzedają. Nowy możesz jeden gramofon z wysokiej półki, dobry system do skreczowania, mikser z innofaderem i ze 2-3 płyty z samplami do skreczu. bit z komputera albo telefonu przez kabel na drugi kanał i lecisz. Może da się zamknąć w 2k, ale używane można by 2 dobre decki i mikser w tej cenie raczej

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 swiez4kama

swiez4kama
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 27 March 2016 - 00:45

no to podaj kolego przykładowe modele jakieś nowych lub używanych sprzętów  , na co uważać przy zakupie ? jakie firmy polecacie?

Ten post był edytowany przez swiez4kama: 27 March 2016 - 00:48

#4 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 27 March 2016 - 06:50

Technics SL 1200 lub SL 1210, Numark TT 500, TTX, Vestax PDX 2000

#5 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 27 March 2016 - 14:47

Z nowych: Stanton STR8-150, Pioneer PLX-1000. Natomiast podobno na początek warto brać coś ze słabszym silnikiem żeby się od razu nie przyzwyczaić do ciągu czołgu. Sam rozważam Stanton ST.92, ale z założeniem, że to sprzęt tymczasowy.

#6 lukasbiggie

lukasbiggie

Jedyny Imperator Władca Porcji Lodów

• Forumowicz
  • 693 Postów:
  • Interests:modelarstwo:D

Posted 27 March 2016 - 15:45

Stanton T92 nie bierz, dostaniesz szału od plastiku z jakiego jest wykonany, miałem T80 i jak sprzedawałem w 2008 roku to gość poskreczował na nich jeszcze z rok i przesiadł sie na technicsy, mówił mi, że głównie denerwował go ten plastik i słaby ciag. Prawda jest taka, że takim tokiem rozumowania można koledze polecic nawet gramofony paskowe, bo takich agentów widziałem na y2b

tu gość pojechał ostro z koksem:

6077205962

zlukaj aukcje tego gościa:

6078089342

6073242321

#7 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 27 March 2016 - 17:14

To może przy okazji i mnie naprostujesz :D Bo dałeś mi do myślenia teraz.

#8 Absurdare

Absurdare
  • Forumowicz
  • 510 Postów:
  • Interests:Spawacz głębinowy konstrukcji drewnianych

Posted 27 March 2016 - 17:30

A ja uparcie polecam post stevcia:

http://forum.djshop....+x9#entry372957

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: gramofony, mikser, nowy, sprzęt

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow