Jump to content

Photo
- - - - -

Rmx 40 Dsp I Połączenie Z Software!

traktor scratch pro 2

1 reply to this topic

#1 demoniclooz

demoniclooz
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 26 November 2017 - 19:40

Witam. Od nie dawna jestem posiadaczem mixera Reloop RMX 40 i dwóch odtwarzaczy RMP3 Alpha. Problem w tym ze nie mam pojęcia jak połączyć ten sprzęt z komputerem, a dokładniej z Traktorem Scratch pro 2. Chodzi o pełna kontrole programu mixerem i playerami. Proszę o wytłumaczenie krok po kroku ewentualnie co jeszcze muszę dokupić do zestawu, bądź ustawić w komputerze lub programie, gdyż jestem totalnym laikiem, dopiero zaczynam. Będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam!

refresh!!!!!!!!!!!

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Absurdare

Absurdare
  • Forumowicz
  • 510 Postów:
  • Interests:Spawacz głębinowy konstrukcji drewnianych

Posted 27 November 2017 - 09:16

Od konfiguracji krok po kroku jest instrukcja dołączona do sprzętu. Przeczytaj dokładnie a jak będziesz miał jakieś wątpliwości to wtedy zapytaj. Inna sprawa, że faktycznie będziesz musiał co najmniej jeszcze jedną rzecz dokupić. Po pierwsze rmx-40 to tylko zwykły mikser, nie obsługuje midi więc nie ma możliwości sterowania za jego pomocą oprogramowaniem. Możesz go użyć jako zewnętrzny mikser ale do tego będziesz musiał zakupić interfejs audio, który tak czy siak i tak Ci będzie potrzebny. Tych jest dużo do wyboru, zależy ile kanałów chcesz obsługiwać, przyjrzyj się interfejsom od NI jak audio2,audio6, audio8, audio10. Poczytaj na stronie producenta na temat szczegółów.

Nie wiem czy to Twój pierwszy zestaw i dopiero się będziesz uczył grać ale jeśli tak to olej komputer i graj na tym co już masz. Na tym etapie komputer wprowadza tylko niepotrzebne komplikacje.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: traktor scratch pro 2

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow