Jump to content

Photo
- - - - -

Jaki Program Do Md1310 Zamiast Virtual Dj 8

md1310

2 replies to this topic

#1 Koraz

Koraz
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 09 November 2017 - 15:21

Cześć, chciałem się przywitać, to mój pierwszy post u Was, przepraszam, ale nie znalazłem podobnego wątku do mojego, albo nie umiem szukać jeszcze. Mam kontroler Kruger&Matz (pewnie nie znacie) http://sklep.lechpol...tz-dj-003/17948 o symbolu MD1310, tak też się wyświetla jego nazwa w VDJ8. Chodzi o to że ja kupiłem sobie coś takiego żeby pograć sobie w domu, a próbna wersja VDJ8 się skończyła i krzyczą sobie ok 400zł za licencję. 

Moje pytanie czy istnieje jakiś darmowy program który obsłuży takie urządzenie? Może mi ktoś pomóc?

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 09 November 2017 - 16:20

Kurde nawet nie ma tego kontrolera na ich liscie do kupienia...

nie musisz kupowac pro za 49$ jest wersja home plus

Koraz tylko nie pisz że kupiłeś to cudo za 900zl?   https://www.mixxx.org zobacz czy to pójdzie....  

Jestem w pracy, na chwilę obecna więcej nie pomogę

Ten post był edytowany przez Rosert: 09 November 2017 - 16:12

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#3 Koraz

Koraz
  • Forumowicz
  • 2 Postów:

Posted 09 November 2017 - 18:10

Nie, na szczęście nie, współpracuję z producentem i mam u nich rabat, Ale niecałe 800 dałem. To urządzenie widnieje u nich na stronie pod nazwą WELLJOINT MD1310. Mixxx niby działa, ale muszę go "uczyć" wszystkich przycisków a nie wiem po angielsku jak co się nazywa. Druga sprawa, "nauczyłem go pokręteł od wysokich, średnich i niskich tonów na jednym z deck'ów i nie działa w pełnej skali. nie dokręca do minimum i zatrzymuje się na środku. Wiem że nie muszę mieć PRO, ale mi wyskakuje po wyborze kontrolera "1 VirtualDJ Controller License Category 2 (US 99.00$)"... Może ktoś zna w/w kontroler? 

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow