Jump to content

Photo
- - - - -

Kontroler Do Skreczowania

midi

4 replies to this topic

#1 GraMEk

GraMEk
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 10 September 2017 - 11:22

Najważniejsze żeby miał jak największe tarcze JOG (6-ścio calowe są największe?) oraz crossfader cyfrowy bądź magnetyczny (żadne węgle) ! Wynaleźli już taki ; d?

Co proponujecie? Oczywiście najlepiej żeby był jak najtańszy, nie musi mieć jakiś zmyślnych bajerów..

I nie wyskakujcie mi z gramofonami i mikserem.. Chcę zaoszczędzić na miejscu i keszu!

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Absurdare

Absurdare
  • Forumowicz
  • 510 Postów:
  • Interests:Spawacz głębinowy konstrukcji drewnianych

Posted 10 September 2017 - 15:33

https://www.euro.com...jogvision.bhtml

#3 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 10 September 2017 - 19:16

Najważniejsze, najwieksze, żadnych węgli, najlepiej, najtańsze i nie wyskakujcie mi, jeszcze jakieś wymagania szefie?

Zupełnie zapomniałęm "chce zaoszczedzić na miejscu i keszu" w takim razie proponuje apke na telefon, następnie podłączyć go pod telewizor, bardzo tanio, będą duże jogi i miejsca w chuy a i żeby nie było z niczym nie wyskakuje, moj pomysł jest przemyślany oraz w pełni dostosowany do ww kryteriów i żądań :D

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#4 Absurdare

Absurdare
  • Forumowicz
  • 510 Postów:
  • Interests:Spawacz głębinowy konstrukcji drewnianych

Posted 11 September 2017 - 10:53

Hmmm, duże jogi, cross do skreczu, jak najtańszy. W sumie to nie przychodzi mi nic na myśl. Może numark ns7 ale nie wiem czy to jest najtańsze i czy ma crossa do skreczu no i wydaje mi się dość duży. Ten hercules ma duże jogi i jest jak najtańszy ale nie wiem też czy ma crossa do skreczu ale za to jest mały. Trudna sprawa....

Jest jeszcze numark v7 ale będziesz musiał dokupić mikser i nie wiem czy wyjdzie najtaniej. Tak w ogóle to może się okazać, że odpowiedni kontroler razem z laptopem zajmą więcej miejsca niż gramofon (szczególnie w pozycji battle) z mikserem oraz będzie o wiele więcej kosztował.

Mam!!

1. Gemini FirstMix

2. MIDI PDC-10 marki Power Dynamics

Duże jogi, jak najtańsze, bez wymyślnych bajerów, cross jest czyli oszczędność miejsca i keszu zapewniona. :D

Ten post był edytowany przez Absurdare: 11 September 2017 - 10:54

#5 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 13 September 2017 - 21:06

numark ns7 lub ns7 II lub ns7 III

bądź V7, ale mało popularny był

Odtwarzacze denon sc3700 i sc3900

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: midi

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow