Jump to content

Photo
- - - - -

Mixvibes U-Mix 44 A Windows 10

mixvibes

9 replies to this topic

#1 suchutkii

suchutkii
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 28 May 2017 - 18:27

Dzień dobry wszystkim,

mam pytanie odnośnie sprzętu Mixvibes, a mianowicie czy da radę go zainstalować na Windows-ie 10? Dopóki miałem lapka z Windows-em 7, to wszystko fajnie działało, a teraz nie mogę zainstalować. Wyskakuje mi komunikat " In order to install MixVibes DVS, you need plug your U-Mix44". Są dostępne w sieci jakieś specjalne sterowniki do 10? Na płycie rzeczywiście napisane jest, że do XP, Visty i Win 7  :( Proszę o pomoc i z góry dziękuję. 

Mr Add
  • Mr Ad

#2 metrowy

metrowy
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 29 May 2017 - 13:18

Tryb zgodności?

#3 suchutkii

suchutkii
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 30 May 2017 - 13:00

Cześć,

a co to znaczy tryb zgodności? :) 

#4 metrowy

metrowy
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 02 June 2017 - 23:07

tryb zgodności windows

#5 suchutkii

suchutkii
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 06 June 2017 - 21:42

Dalej nie wiem o co Ci chodzi  :) I wcale mi nie pomagasz  :) Pytasz o coś czy tłumaczysz?  :D

#6 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 09 June 2017 - 22:55

prawy -> właściwości -> zgodność i tam starszy system wybierasz. ewentualnie programem 7zip rozpakować plik exe i podać te lokalizacje przy instalacji zeby sam sobie instalator widnowsowy znalazł sterownik

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#7 suchutkii

suchutkii
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 12 June 2017 - 23:15

Cześć,

dziękuję za pomoc. Masz jeszcze jakiś inny pomysł? 

Po ustawieniu zgodności na Win 7 problem dalej taki sam.

7 zip też sobie z tym nie poradził. 

Można jakoś nakazać Windowsowi aby ściągnął sterowniki do pliku exe, który jest na płycie i nie jest jeszcze zainstalowany? 

#8 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 14 June 2017 - 10:55

można, ale plik .exe to też rodzaj archiwum i da się o wypakować żeby wydobyć plik .inf (prawdopodobnie o takim rozszerzeniu), ktory jest sterownikiem

innego pomysłu nie mam

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#9 metrowy

metrowy
  • Forumowicz
  • 7 Postów:

Posted 15 June 2017 - 11:18

Dalej nie wiem o co Ci chodzi  :) I wcale mi nie pomagasz  :) Pytasz o coś czy tłumaczysz?  :D

Do głowy mi nie przyszło że taki banał jak sprawdzenie w google co to jest tryb zgodności windows jest nie do przejścia dla Ciebie ...

#10 suchutkii

suchutkii
  • Forumowicz
  • 5 Postów:

Posted 15 June 2017 - 15:24

A jednak :) Albo gdybyś napisał pełnym zdaniem jak kolega STV, to pewnie bym zrozumiał :) To tak jakbym ja Ci rzucił hasło z mojej wiodącej dziedziny, którą zajmuję się w życiu i później się zdziwił, że nie wiesz co oznacza podstawowe, wydawać się było pojęcie. Ale dziękuję za dobre chęci :) 

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: mixvibes

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow