Jump to content

Photo
- - - - -

Serato Scratch Live

serato

3 replies to this topic

#1 larrusiek23

larrusiek23
  • Forumowicz
  • 24 Postów:

Posted 01 April 2017 - 10:50

Witam! MAm poważny problem gdyż kupiłem nowego maca z systemem Sierra i niestety nie mogę zejść do wersji niżej No yousemitsu. Używam sl1 scratch Live. Niestety nie zainstaluje tego na Sierra :( wiec nie mam co mam robić proszę o pomoc . Dzięki

Jedynie mogę zainstalować El Capitan ;/

Mr Add
  • Mr Ad

#2 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 02 April 2017 - 06:24

Uroki maków. Ja już dawno się skutecznie wyleczylem z tego badziewia. Ani to wydajne ani trwałe. Jedynie wygląd ma. No ale do rzeczy. Nie zainstalujesz starszego systemu bo nie ma on sterowników. Co możesz zrobić? Sprzedać SL1 i kupić SL2 albo szukać nieoficjalnych sterowników do SL1, które działają na ściercie ;)

#3 Ronny

Ronny
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 20 April 2017 - 10:09

Jestem pewien, że masz rację!

#4 Michalko

Michalko
  • Forumowicz
  • 552 Postów:

Posted 09 September 2017 - 06:55

Uroki maków. Ja już dawno się skutecznie wyleczylem z tego badziewia. Ani to wydajne ani trwałe. Jedynie wygląd ma. No ale do rzeczy. Nie zainstalujesz starszego systemu bo nie ma on sterowników.

Tak samo można powiedzieć o laptopie z Windowsem kupionym dzisiaj i zarzucać mu, że Windows XP na nim nie działa. Sterowniki są pisane do aktualnych wersji systemu. Nie sądzę, żeby producent sprzętu myślał dzisiaj o sterownikach do Windows Vista, kiedy ma podpisaną umowę z Microsoftem na wersje Windowsa 10.

Można z kolei poużalać się Rane'owi, że zaprzestał wypuszczać aktualizacje dla SL1.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: serato

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow