Jump to content

Photo
- - - - -

Traktor Vs Serato A P造ta Czasowa

traktor serato

2 replies to this topic

#1 Beshkee

Beshkee
  • Validating
  • 1 Post闚:

Posted 11 March 2017 - 11:07

siema! Mam pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Jestem użytkownikiem Traktora i zauważyłem grając na sprzęcie kumpla który ma Serato, że płyty te zachowują się inaczej. Chodzi mi o backspin muszę dość mocno pociągnąć moją płytę do tyłu by się obróciła tyle ile chcę natomiast jego, chodzi lekko jak masło. Z początku myślałem że to wina slipmat ale spróbowałem tego na jego i na swoich slipmatach efekt jednak był ten sam. Pytanie moje brzm czy płyty te są lżejsze że się tak zachowują czy też może ze mną jest coś nie tak ;)

pozdrawiam

Mr Add
  • Mr Ad

#2 RafU

RafU
  • Forumowicz
  • 2,474 Post闚:

Posted 11 March 2017 - 12:06

Mam kilka takich plackow, ze dokrecenie ich graniczy z cudem, opor igly prawie ja zatrzymuje, a na backspinie kreci sie jak reloop rmp1, czyli tydzien :P Pewnie kwestra uzytego materialu, wiekszosc turtablistow uzywa wlasnie serato, i pewnie pod skrecze plyta jest bardziej "sliska"

#3 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Post闚:

Posted 13 March 2017 - 13:22

cieńsza (lżejsza) płyta się lepiej ślizga. polecam sobie dociąg fotkę rtg pod slipmatę lub papier do pieczenia :)

Ironia - spos鏏 wypowiadania si, oparty na zamierzonej niezgodno軼i, najcz窷ciej przeciwie雟twie, dw鏂h poziom闚 wypowiedzi: dos這wnego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironi uto窺amia si z zawoalowan kpin, z這郵iwo軼i, wy鄉iewaniem, dystansem.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: traktor serato

0 U篡tkownik(闚) czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownikow