Jump to content

Photo
- - - - -

Mapowanie Traktor

traktor

4 replies to this topic

#1 michu110

michu110
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 08 February 2017 - 12:42

Witam forumowiczów!!!

Zabrałem się za mapowanie Behringera DDM4000 i wszystko było ok do momentu, gdy uświadomiłem sobie, że nie mam jak odsłuchać kawałka. Wygląda to tak jakgdyby mikser Behringer w trybie midi nie przepuszczał dźwięku na PFL(odsłuch) tzn. mam zmapowane dwa kanały miksera, dwa pozostałe grają z deck'ów. Odtwarzając muzykę z laptopa( z Traktora) na kanale, w który wpięty mam dźwięk z lapka nie mogę odsłuchać normalnie piosenki. Muszę mieć fader na full w mikserze a to idzie na głośniki.

Jak można to obejść?

Może coś źle powyrabiałem?

Proszę o pomoc i z góry dzięki :-)

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 10 February 2017 - 10:38

skoro kanał Ci działa z midi zamiast audio, to odsłuch też powinieneś zmapować ten na mikserze jako traktorowy. opowiedz o tym mappingu bo w sumie teraz nie wiadomo co najlepsze bedzie

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 michu110

michu110
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 13 February 2017 - 21:12

skonfigurowałem 2 kanały w mikserze żeby obsłużyły mi pewne funkcje traktora (dokładnie chodzi mi o użycie traktora jako trzeciego odtwarzacza), sygnał, który wychodzi z karty dźwiękowej lapka trafia na jeden z kanałów (tych skonfigurowanych) w mikserze. Kiedy, chcę odsłuchać utwór, który leci z lapka muszę pogłośnić fader, klawisz pfl na tym kanale się zaświeca, ale niczego nie powoduje, nie mogę za jego pomocą odsłuchać tego utworu 

#4 Absurdare

Absurdare
  • Forumowicz
  • 510 Postów:
  • Interests:Spawacz głębinowy konstrukcji drewnianych

Posted 14 February 2017 - 08:12

Ogólna zasada w tym mikserze jest taka, że każdy sygnał wchodzący na kanał skonfigurowany jako midi jest kierowany bezpośrednio na sumę i dlatego nie możesz go odsłuchać. Musisz sobie to inaczej wykombinować.

Ten post był edytowany przez Absurdare: 14 February 2017 - 08:13

#5 michu110

michu110
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 15 February 2017 - 12:06

Ahaa... Ok dzięki :)

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: traktor

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow