Jump to content

Photo
- - - - -

Reloop Spin2+

timecode nie reaguje

No replies to this topic

#1 PEREZIAK

PEREZIAK
  • Forumowicz
  • 3 Postów:

Posted 18 November 2016 - 23:30

Witam, kupiłem kartę reloop spin 2+ wraz z oprogramowaniem oraz kodami czasowymi reloopa. Mój problem polega na tym, że podczas konfiguracji, mam polecenie żeby włączyć gramofon z kodem czasowym, gdy wciskam start na gramofonie, w konfiguracji wyskakuje komunikat ,,spin! has NOT been calibrated properly!", gdy przechodzę do ustawień timecode fala sinusoidy jest pokazana, gdy ruszam płytą fala zmienia się, lecz timecode quality jest nadal na 0%, po wciśnięciu przycisku calibrate, wyskakuje komunikat że timecode quality jest za niski. Dodam jeszcze, że w programie gdy zaznacze ,,vinyl'' pitch skacze do samej góry.

Karta  zachowuje się normalnie gdy nie używam kodu czasowego, muzyka normalnie gra mogę za pomocą wbudowanego kontrolera w karcie uzywać loop, cue itd.

Co do sprzętu, posiadam gramofon Stanton str 150, mikser stanton sk2f.

wszystko mam połączone w następujący sposób: gramofon przestawiony na line, podlączony pod karte reloopa wejsciem in1 (line), mikser wejscie line podlączam pod karte out1, na mikserze ustawione na line.

Jeżeli jesteście w stanie pomóc byłbym wdzięczny ponieważ kończą mi się pomysły, mam nadzieje, że opisałem mój problem w miarę jasno. Pozdrawiam

Problem rozwiązany, miałem przewody od systemu w gramofonie źle podłączone, na prawdziwych vinylach działało normalnie, a na timecode nie odczytywało prawidłowo sygnału:) 

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow