Jump to content

Photo
- - - - -

Denon Ds-1

serato traktor

7 replies to this topic

#1 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 08 November 2016 - 08:11

Siema.
Broniłem się długo przed DVS ale jednak uległem. Deki i mikser są, ale jest też i pytanie.

Czy ktoś miał doczynienia z tym denkiem ds-1? Jako wieloletniego użytkownika traktora to jako DVS bardziej przekonuje mnie cerata niż traktor (wymagania mniejsze itd)

tylko jak wiadomo SL2 (więcej nie trzeba) tani nie jest - używki chodzą po 1,5k zł a tu denek nowy za tą kasę. Warto się w to pchać czy lepiej brać SL2 a może w ogóle olać i zostać na traktorze tylko dokupić A6? Niby lapek mam leciwy (Macbook pro C2D 2,4GHz, 8GB, 240GB SSD) ale dawał sobie radę z logic + wtyki (nie za dużo, ale jednak)

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 08 November 2016 - 11:37

Osobiście nie miałem z nim styczności jednak zbiera pochlebne opinie na zagranicznych forach z drugiej strony posiadając juz traktora i całą bazę nie widze powodów na przesiadkę, chciałem kiedyś zrobic dokładnie to samo co Ty ale cerata do mnie nie trafiła, posiadam dużo gorszego lapa i przy dwóch deckach i lekkiej optymalizacji nie miałem jak do tej pory najmniejszych problemów z płynnym działaniem.

Ten post był edytowany przez Rosert: 08 November 2016 - 11:39

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#3 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 08 November 2016 - 13:48

Ja kupiłem traktora A6 za 600 na OLX i jest wszystko elegancko i nie wiem czy 2x tyle za serato bym wyłuskał, pewnie nie ;) Weź pod uwagę, że nie będziesz tego używał dożywotnio a kiedyś np. sprzedaż i dobrze byłoby nie stracić 60% hajsu. Może akai AMX? ;)

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#4 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 08 November 2016 - 14:46

Ja gram 4/4 i traktor sprawuje się idealnie czy sam z kontrolerem czy z playerami lub jako dvs, wiec nie kombinowałem ;)

Weź pod uwagę, że nie będziesz tego używał dożywotnio a kiedyś np. sprzedaż i dobrze byłoby nie stracić 60% hajsu. Może akai AMX? ;)

Zwłaszcza teraz kiedy prawie każdy mixer z wbudowaną karta dostaje certyfikat ceraty bądź traktora.

Ten post był edytowany przez Rosert: 08 November 2016 - 14:44

XDJ 1000 + Technics 1210 + Xone 4D + Traktor SC + HD25 + Technics 1210 + KRK Rokit Rp6 + KRK Rokit Rp5 i Dużo Vinyli

#5 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 09 November 2016 - 10:30

Może akai AMX? ;)

Proszę Cię... :D to już wole swojego starego djm 600 :D 

No a wracając do tematu to:

posiadam dużo gorszego lapa i przy dwóch deckach i lekkiej optymalizacji nie miałem jak do tej pory najmniejszych problemów z płynnym działaniem.

Ja kupiłem traktora A6 za 600 

Przekonaliście mnie :) 

#6 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 09 November 2016 - 11:09

Myślałem że tanio wychodzi i działałby jako karta/kontroler a mikser normalnie z wyjść AMXa (robiłem tak z numarkiem N4 i miałem obsługę 4 decków, 2 na kontrolerze, 2 po DVS), ale jednak trzeba dokupić DVS expansion pack i nie opłaca się. Serato najlepiej dostać gratis :D

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#7 Rosert

Rosert
  • Forumowicz
  • 513 Postów:

Posted 09 November 2016 - 21:30

Stevo "przecie" sie tak nie da z amx aby "huloł" jako karta do ceraty, nie dyrydy go podpiąć pod mixer, tam sa tylko dwa imputy na decki/playery, chyba ze przez wyjście słuchawkowe ale to już kobinacja alpejska nie warta zachodu ;)

Ten post był edytowany przez Rosert: 09 November 2016 - 21:30

#8 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,179 Postów:

Posted 10 November 2016 - 19:19

podłączałem tak kiedyś kartę numark DJi/o i bez zabawy gainami hulało (tzn RCA + słuchawki na 2 kanał miksera)

SL1 już nie jest wspierane, ale na aukcji pod numerem 6598506413 jest za 580 a jeśli nie trzeba niewiadomo czego to czemu nie

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: serato, traktor

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow