Jump to content

Photo

Philips Sbc Hp200

No replies to this topic

#1 lukasbiggie

lukasbiggie

Jedyny Imperator Władca Porcji Lodów

• Forumowicz
  • 693 Postów:
  • Interests:modelarstwo:D

Posted 21 May 2008 - 16:01

PHILIPS SŁUCHAWKI SBCHP 200

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Pasmo przenoszenia 15-22 000Hz
Impedencja 32 omów
Maksymalna moc wejściowa 500mW
Czułość 106dB
Długość przewodu 2m

Słuchawki kupiłem 3 lata temu przeszły naprawde dużo, co widac na załaczonych fotkach jednak nawet po tym co im sie stało chodzą jak nówki, nic nie przerywa, nie charczą, dobrze dociskają do głowy, ale z tłumieniem mają problem zresztą to nie słuchawki do studia tylko do domowego zacisza i tak własnie mi służą do mp3, kompa bądź telefonu i daja sobie bez problemu rade, posiadają dosć długo kabel bo aż 2 metry, jest to dobre rozwiązanie bo można sie wygodnie położyc na wyrku i słuchać muzyki. Co do dzwięku płynacego z nich powiem tyle: nie można ich porównywać z Kossami czy Technicsami ale dają rade, dobry bass i sopran jednak tego drugiego mogłoby być więcej, a może to dlatego, że przyzwyczaiłem sie do dzwięku z moich Panasoników (RP Dj 100)

Plusy
+ cena (dałem za nie 3 lata temu 50zł)
+ długi kabel
+ dobra jakość dzwięku (jednak lepszy sopran jest w Panasonikach)
+ wytrzymałość (co widać na fotkach, spadły mi już milion razy ale po sklejeniu nie straciły na jakości)

Minusy
- nie zanotowałem jak narazie żadnych, słuchawki są przeznaczone do słuchania w domu a nie do grania na imprezie tak, że nie będe tu pisał o obrotowych czaszach czy wytłumieniu bo one tej funkcji nie muszą mieć, bo nie są to słuchawki dla Dj czy do studia.

Ocena:
8/10

z tego względu że mogły by mieć troche lepszy sopran ale tak to są dobrym rozwiazaniem do domu ;)

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow