Jump to content

Photo

Panasonic Rp Dj 100

3 replies to this topic

#1 lukasbiggie

lukasbiggie

Jedyny Imperator Władca Porcji Lodów

• Forumowicz
  • 693 Postów:
  • Interests:modelarstwo:D

Posted 15 May 2008 - 23:08

Posted Image

info ze strony:

Średnica przetwornika ø 28 mm
Impedancja 24 Ω
Czułość 102 dB/mA
Maksymalna moc wejściowa 1000 mW
Zakres przenoszonych częstotliwości 14 Hz-24 kHz
Adapter 6,3 ø
Długość kabla 2 m

kupiłem je około 14 miesięcy temu w sieci sklepów "Media Expert" dałem wtedy za nie 85zł miały to być słuchawki do słuchania muzyki podczas chodzenia po miescie... nie wiedziałem, że z braku funduszy trafią ze mną na dwie imprezy... powiem, że uratowały mi życie...

Powiem tak, bassu w nich nie jest za dużo ale za to mają tyle sopranu, że słuchanie mp3 jest prawdziwą przyjemnoscią dla uszu... chociaz lubie słuchać naprawde dobrego bassu to gdy je zakładam zapominam o wszystkim, nigdy nie trzeszczały nawet jak dawałem gain na maxa... chyba tylko dlatego nie trzeszczały, że nie miały tego bassu.

Słuchawki są lekkie i dobrze leżą na głowie... nie ściskają, nosze okulary i w niektórych słuchawkach miałem tak że mnie za bardzo sciskały tutaj takiego czegoś nie ma moge nawet cały dzien w nich chodzić i nic mnie nie bedzie bolało.

Jedyny mankament to to, że kilka razy mi spadły i pękły... ale użyłem poxipola i sie trzymają... ale jedna słuchawka już sie nie rusza i jest przytwierdzona prawie na stałe (za duzo kleju nawaliłem)

tak po za tym słuchawki są dobre ale bardziej polecam je osobą które chcą kupic słuchawki do mp3...

z tłumieniem w nich jest tak ze... troche tam tłumią, ale tylko troche, dobrze przylegają do uszu i tyle ;) aha i jeszcze jedno niezle zbierają wszystkie szumy... jak je podpinam do kompa to słysze jak pracuje naped;) a jak mam wpiete inne słuchawki albo powiedzmy podpiętą wierze to nie słysze tego napedu czyli maja naprawde dobre pasmo przenoszenia... nie polecam ich ludziom potrzebującym słuchawki do kompa bo mogą usłyszec nieprzyjemne szumy ;) ale polecam je wszystkim tym którzy cenią sobie czysty sopran i wiedzą ze bass to nie wszystko ;)

Podsumowanie:

Zalety:
+ niewielka cena
+ wypasiony sopran
+ wytrzymałe do czasu jak nie zaczniemy nimi rzucać
+ dość długi kabel (mi wystarcza w zupełnosci)
+ ruchome czasze (ale zaledzie o jakies 30*)
+ dobrze przylegają do uszu

Wady:
- plastikowa cienka konstrukcja podatna na złamania
- słaby bass (ale dla mnie to nie wada, dla mojego brata to jest wada)
- kabel po 1,5 roku zaczął przerwać... a że jest on tak skonstruowany, że można go tylko lutować... zwykłe skręcenie do jacka nic nam nie da... kabel naprawiałem dwa razy... teraz myślę nad całkowitą wymianą na jakiś inny albo nad kupnem słuchawek i odłożeniem kupna drugiego playera...

Szczerze mówiąć nie sądziłem, że wytrzymają 1,5 roku nim będe musiał je wymienić ;)

Ocena:
8/10

Ten post był edytowany przez lukasbiggie: 23 July 2008 - 19:02

Mr Add
  • Mr Ad

#2 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:
  • Interests:mixing,graffiting,drifting

Posted 15 January 2009 - 13:49

Zgodze się z Toba w 100% panasonic to dobra firma a z tym pasmem przenoszenia to masz rację jak w nocy samemu się siedzi to słychać napę dvd jak pracuje.
Posiadam panasonic rp-ht222 7 lat już i nadal działaja nie mają jedynie gąbki wewnątrz wytarła sie i skurek na nausznikach,recki nie zrobie bo kicha pewnie wszyscy by mnie zbrechtali.
Pozdrawiam i polecam panasonic firmę do mp3 -ki to chyba najlepsze słuchawki ;)

#3 sss

sss
  • Zaufany
  • 974 Postów:

Posted 15 January 2009 - 13:55

a co ma pasmo przenoszenia do tego, czy usłyszymy szum z kompa?

#4 coach

coach
  • Forumowicz
  • 447 Postów:
  • Interests:mixing,graffiting,drifting

Posted 15 January 2009 - 16:09

podłączyłem żeby sprawdzić o co biega z tym swoje denony i nie słychac jak jest rozruch płyty w napędzie kompletnie nic nie słychać dobrze tłumią natomiast,założyłem swoje panasonic i słychac nawet jak myszką po pulpicie się jezdzi jak napęd czyta płytę ale czy naprawdę chodzi tutaj o pasmo przenoszenia czy o róznego rodzaju przebicia i wygłuszenie.Obstawiam to drugie swoje panasonic-i kupiłem dawno temu i od poczatku tak miały jakby co,stawiam że to wygłuszenie w słuchawkach ;)

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow