Jump to content

Photo

Behringer Vmx 300

No replies to this topic

#1 ones

ones
  • Forumowicz
  • 151 Postów:

Posted 08 October 2009 - 23:27

Posted Image
WEJŚCIE I WYJŚCIE

Mikser posiada 3 kanały = 5 wejść audio (6 jest używany jako mikrofon)
wyjście TAPE
wyjście AMP
wyjście BOOTH (odsłuch)

OGÓLNA OPINIA

Na początku powiem, że kupiłem dwulatka w bardzo dobrym stanie za kwotę 300 zł wraz z jakimś mikrofonem. Rok temu mixer używany vmx 300 kosztował tyle (nowy około 550-650, porównując teraz około 750)..
Wspominając na początku licznik BPM odrazu odrzucamy go jako minus tego mixera. Jestem zwolennikiem grania nie zwracając uwagi na jakiekolwiek liczniki, choć testując vmx 300 ciężko powiedzieć aby licznik był dobry. Jeżeli ktoś się opiera na licznikach w mixerach polecam zrezygnować z tego mixera.
Mixer od roku służy mi w klubie (małym), a jego żywotność to 3 lata, co pozwala stwierdzić mi wytrzymałość tej konstrukcji. Mixer już na wstępie piszę, bardzo udany!

ODSŁUCH

Możemy sterować głośnością, siłą kanału z odsłuchu na wejście master aby dostosować sobie głośność danego kanału w pełni pod master. Nie widzę problemów z odsłuchem. Jest on wręcz idealny moim zdaniem w tej wersji.

ZALETY
- przyjazny wygląd a także czytelność oraz łatwość odnalezienia wszystkiego już po pierwszej styczności z mixerem
- świetny odsłuch
- świetny cross
- obsługa mikrofonu
- efekt surround
- wskaźniki mocy poprawione na master oraz poszczególny kanał, moim zdaniem poprawione niż w vmx 200.
- stosunek jakości do ceny. Jeszcze nie dawno mixer kosztował 550-650 zł. Teraz już 750!
- kille w przednim panelu

WADY
- straszny licznik BPM - nie mam pojęcia po co dodają go czasem do mixerów.

OCENA
Behringer hmm. Firma jeszcze odstaje od konkurentów w produkcji mixerów dla DJ, mimo to model vmx 300 jest bardzo udanym modelem! VMX 300 wśród mixerów DJ jest bardzo wytrzymałym mixerem, gdzie jest używany przeze mnie od roku w klubie (mimo, że ma 3 lata nadal jest w stanie bardzo dobrym!). Aktualnie po roku grania w klubie mam tylko problem z nakładkami na fadery. Od zabawy, szybkiego przesuwania ich odpadły dwie. Choć mimo, to reszta trzyma się bardzo dobrze. Mixer po 3 latach ogólnie użytkowania, jeden rok w klubie muszę oddać do czyszczenia. Wiele osób się zdziwi, że dopiero teraz. Lecz naprawdę konstrukcja jest bardzo wytrzymała co pozwala na korzystanie z niego czy to w domu czy w klubie. Jak widać na przedział cenowy, mixer jest jednym z lepszych mixerów "prostych" bez efektora.
Moja ocena to 9.5/10 .

Recenzje napisał: Ones
Model recenzji: Alternativ
Staff..
Jakieś tam duperele.

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow