Jump to content

Photo

Redsound Soundbite Pro

1 reply to this topic

#1 Recenzent

Recenzent
  • Forumowicz
  • 96 Postów:

Posted 27 July 2009 - 21:48

Posted Image

Witam

Na wstępie powiem tyle, że dziękuję wszystkim tym, którzy nie kwapili sie do tego żeby pomóc mi zrozumieć zasadę działania tego sprzętu. Feenks!

Za jaki¶ czas (może szybciej) kupuję sobie ten sprzęcik. I wtedy mam nadzieję opisać go szerzej niż to co będziecie mogli usłyszeć na filmiku instruktarzowym.

Więc to jest taka recka, która od dawna powinna sie tu znaleĽć natomiast nikt nigdy nie wiem czemu tego nie zrobił. A pare osób tu na forum macało b±dĽ nawet ma ten sprzęt. Sprzęt jest naprawdę rewelacyjny. Warty swojej ceny i godny polecenia. Soundbitem miałem okazję pobawić sie ostatnio na targach Music Media i jestem po prostu oczarowany.

Ale na pocz±tek to o czy mówiłem wcze¶niej. Filmik w linku:

http://www.promusic....l/test-wideo-1/

Posted Image

Recenzje napisal: pb skarpy

Mr Add
  • Mr Ad

#2 mccat

mccat
  • Forumowicz
  • 54 Postów:

Posted 02 August 2009 - 05:21

Trochę czytałem o tym sprzęcie, faaaajny :) Mam pytanie, mam mikser dwu-kanałowy bez tzw. pętli, jak podłączyć sampler żeby coś z tego było? Wiem że input do słuchawkowego , ale wyjście loopów gdzie? Zresztą analogiczne pytanie mam a propos efektora.

.:mod:. przypominam ze ten dzial jest moderowany i odpowiedz nie pojawia sie od razu, nastepnym razem poleci warn - Armando .:mod:.

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych użytkownikow