Jump to content

Photo

Stanton M.303

No replies to this topic

#1 Recenzent

Recenzent
  • Forumowicz
  • 96 Postów:

Posted 27 July 2009 - 21:44

STANTON M.303

Posted Image

Dane:
* 3 kanały (6xLine, 3xPhono, 1xMic)
* Pełna 3 stopniowa equalizacja plus kill switche dla 1 i 3 kanału
* Czysty dźwięk dzięki technologii SST
* Wskaźniki LED dla mastera
* Wyjście Master i Booth
* Wygodna sekcja odsłuchu

Katowalem go znowu u kumpla na imprezie. Znam jego historie, wiem co sie z nim dzialo. A wiec tak, zacznijmy od tego ze na poczatku wydawal mi sie zwykla zabawka, jakos nie mialem do niego zaufania. Z biegiem czasu zaczalem sie z nim swietnie bawic.
Mikser jest z nowej linii stantona, tworzonej przez firme apple. Pasuje wygladem do gramofonow i CDplayerow. Nakladki na fadery sa swietne, dlugie, smukle bardzo wygodnie sie na nich gra, mimo ze na poczatku patrzylem na to sceptycznie. Podobna sytuacja ma miejsce z pokretlami od eq i wszelkimi innymi. Smukle dlugie, na poczatku wyslizguja sie z palcow, ale po dluzszym czasie odruchowo lapiemy za galke na alej dlugosci. Dzwiek jest czysty i nie poszarpany przez fadery, ktore imo swietnie (rowno) pracuja. Do tego dochodzi moja ulubiona sekcja odsluchu zrealizowana na malutkim crossfaderze, oraz dodatkowe wyjscie booth. Mikser posiada 9 wejsc (po 3 na kanal) Na panelu przednim mamy dwa wyjscia sluchawkowe (maly i duzy jack). Niestety jak dla mnie to jest okropna wada tego miksera. Caly czas zawadzalem o kabel. Kille dzialaja tez gladko i rowniutko, ale niestety sa przyporzadkowane na pierwszy i trzeci kanal.
Podsumowujac, moge powiedziec ze lepszego w tej cenie nie znajdziemy. Zaskoczyla mnie trwalosc miksera, ogolnie zaniedbany, ale ciagle dzialajacy bez zarzutu.

Recenzje napisal: jaczylibodzio

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow