Jump to content

Photo
- - - - -

Kontroler Dla Dj I Bpm.

dj controlers

2 replies to this topic

#1 szi_szej

szi_szej
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 02 August 2017 - 11:40

Witam! Od dość dawna jestem zaciekawiony  dj'estwem lecz dopiero teraz zamierzam kupić swój pierwszy kontroler do tego czasu miałem styczność tylko z apkami na tel i programami na pc między innymi Virtual Dj i Serato Dj. Moje pytanie brzmi jaki kontroler jest najlepszy na początek w cenie do ok.1000zł

Rozmyślałem nad pionner'em ddj-rb oglądałem sporo poradników chociażby od pionnera w których pokazywali różne funkcje tego kontrolera. Moim zdaniem jest to świetny kontroler co do ceny. Jeżeli macie jakieś inne propozycję to piszcie. Drugie pytanie brzmi co to jest BPM i do czego służy? Czytałem dużo o tym w internecie lecz nadal nie rozumiem tego.

Pozdrawiam i czekam na odp. :)

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,159 Postów:

Posted 03 August 2017 - 15:12

kontroler pioneer moze byc, ale wszystkie w tej cenie to zabawki

bpm to beats per minute, czyli bity na minute, ilosc uderzen na minute, im wiecej tym muza szybsza

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 ReverseBass

ReverseBass
  • Forumowicz
  • 868 Postów:
  • Interests:DJ/Music Producer/Radio Presenter

Posted 08 August 2017 - 09:23

bierz RB - krotko i na temat.

"Ludzie się ch***a znają, nie rozróżnią gemini od pioneera ani kontrolera od playera. Nie słyszałem aby którykolwiek z moich znajomych kiedykolwiek, na jakiejkolwiek imprezie interesował się na czym gra dj. Mnie samego też to chu obchodzi bo gdyby było inaczej to nie słuchałbym setów w necie w obawie, że gość gra myszą z traktora." - Absurdare

Wniosek z tego dla wszystkich początkujących chcących zapytać o wybór sprzętu - kup co chcesz, co lubisz, i/lub podoba się  bardziej i/lub - stać Cię na to. Jeżeli się uprzesz to i tak nie zmienimy Twojego zdania , jeżeli szukasz potwierdzenia swojego wyboru - idź do koła samouwielbienia wzajemnego (lub na forum Emo) Jeżeli nie wyjdzie, trudno - człowiek uczy się na błędach i wtedy jeszcze bardziej wie, czego chce.

Music created with real passion ;)
www.facebook.com/soullesstrance
www.soundcloud.com/soullesstrance
www.youtube.com/user/soullessTV

My DJ Booth:Obecnie: CDJ 2000 NEXUS - DJM 900 NEXUS - CDJ 2000 NEXUS + HDJ 2000
For sale: Numark CDN 88 + Numark M2 - fajny zestaw dla początkujących;)
Plany: Xone DB2 jako efektor zewnętrzny

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow