Jump to content

Photo
- - - - -

Mixer Vestax Pmc-06 Pro Vca

vestax pmc

5 replies to this topic

#1 Guuuma

Guuuma
  • Forumowicz
  • 10 Postów:

Posted 06 July 2017 - 21:55

Witam. Mam możliwość zakupienia wyżej wymienionego miksera i chce zapytać czy warto? Chce się na poważnie zająć sztuką skreczowania a ż mikserem który mam w tej chwili (numark 06 jeśli się nie mylę, niebiesko-srebrny) wydaje mi się to niemożliwe. Facet chce za niego 900 zł. Wygląda ładnie, delikatnie zjechana farbę ma przy cf. Nigdy nie opuszczał domu. Pomóżcie proszę :)

Mr Add
  • Mr Ad

#2 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 07 July 2017 - 09:47

900? Oldskulowe modele widzę w cenie! 5 lat temu za połowę tego się go kupowało. Jeśli stan dobry i faktycznie z domu nie wychodził to można brać, ale to stary model i różnie mogło być, najlepiej byłoby mieć jakieś dowody na jego jakość. Generalnie jeśli brałbym coś do skreczu to prędzej PMC 05 albo w ogóle coś co ma trójpasmowe EQ dla uniwersalności. 06 jest dobry też jak miejsca mało :)

edit:

na alle jest od chooya dobrych mikserów do skreczu jak numark sm-1, reloop scratch 2 (kiedy te firmy robiły pro sprzęt), pmc 05 i pmc 07, allen 02, eclery haki... 900 to za dużo za tamtego w takim razie, bo te co podaje to do ok 700

mackie d2 za 499! :D szkoda że teraz szukam 4kanałowego

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#3 Guuuma

Guuuma
  • Forumowicz
  • 10 Postów:

Posted 07 July 2017 - 17:36

No właśnie z miejscem u mnie kiepsko dlatego podoba mi się że względu na mały gabaryt. Z tego co wiem to zakupiony był w czerwcu 2010. Ja tak swoją drogą też trochę źle sformulowalem pytanie xd Przede Wszystkim chciałem się dowiedzieć czy jest to dobra maszyna do skreczu? Przejrzałem te modele które wymieniłeś i mimo to cały czas rozgladalem się za vestaxem i raczej na niego jestem zdecydowany ( oczywiście jeśli to rzeczywiście dobra maszyna:))

A tak już zupełnie konkretnie to ta końcówka chcą nie wiem co oznacza stąd te wątpliwości:)

Vca *

#4 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 07 July 2017 - 19:28

To rodzaj crossfadera. Dobra maszynka, ale nawet na alle wisi taniej. Twoje pieniądze - Twój wybór, to dobry mikser, ale tylko do tego w sumie jak widzisz po tym co ma na pokładzie.

Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

#5 Guuuma

Guuuma
  • Forumowicz
  • 10 Postów:

Posted 14 July 2017 - 16:53

Dzięki Stv za pomoc. Zdecyduje się na nią. Pozdrawiam :)

Mam to. Cross ładnie tnie. Jedynie co to jeden z faderow ciężko chodzi. Powinienem to pewnie przyczyscic. Pytanie brzmi czy to zrobić i w jaki sposób? Wiem że były tematy odnośnie czyszczenia i konserwacji miksera Ale ale nigdzie nie widziałem nic odnośnie mojego modelu vestax.

Czym *

#6 Stv

Stv
  • Forumowicz
  • 3,173 Postów:

Posted 17 July 2017 - 10:23

zasady są analogiczne.

jeśli jest brud w środku to trzeba go wydmuchać i kapnąć kroplę oleju po czyszczeniu, nie wiecej i nie przed czyszczeniem, żeby się błoto nie zrobiło

poszukaj tu np: https://www.google.p...er vca cleaning

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow