Jump to content

Photo

Stanton T.120

No replies to this topic

#1 Recenzent

Recenzent
  • Forumowicz
  • 96 Postów:

Posted 21 July 2009 - 16:36

Stanton t.120

Dane:
  • Bezpośredni napęd o momencie obrotowym 4,5 kgf/cm
  • Nowatorska aluminiowa konstrukcja
  • Bardzo stabilne ramię i talerz
  • Kontrola startu i stopu oraz funkcja motor off
  • Zdublowane przyciski Start / Stop
  • Kontrola wysokości ramienia
  • Proste ramię
  • Tryby pracy: 33, 45 oraz 78 RPM
  • Zakres pitch +/- 8,25,50 %
  • Przyciski Pitch Band
  • Blokada kwarcowa
  • Demontowana lampka
  • Wyjście Phono jak i Line
  • Dołączona slipmata i pokrywa
Teraz jak to wszystko się ma w praniu
Gdy wyjmiemy gramofon z pudelka od razu zauwa?amy ze jest bardzo solidnie wykonany, mile jest także to, ze kable dorzucane do tego decka sa bardzo dobrej jakości. Slipmata dokladana do gramofonu tez jest niczego sobie. Po podlaczeniu t.120-tki mam do czynienia z bardzo mocnym silnikiem, który błyskawicznie startuje i zatrzymuje się ( oczywiście jest możliwość regulacji czasu start/stop ). Bardzo wygodne sa także dwa przyciski start/stop. Do ustawiania prędkości mamy do dyspozycji bardzo fajny i przyjemnie działający pitch ( bez zapadki ) i pitch bend. Do dyspozycji mamy trzy prędkości i tryb pracy revers.

Po 3 miesiacach uzytkowania
Gramofon wyglada i zachowuje się jak nowy. Bardzo przyjemnie dogrywa się na nim walki. Ramie tego gramofonu jest po prostu swietne, igla nie ma prawa przeskakiwac :P naprawde jest to jedna z najmocniejszych stron tego gramofonu. Jedyna wada do której mogą się przyczepic to włącznik zasilania jest umieszczony tak ze jak gramki stoja w pozycji do skreczu niewygodnie się tam wciska rekę€?
Aha zapomniałem o wadze tego gramofonu wazy ok.12kg, wiec jest naprawde ciezki co jest duzym plusem, ponieważ gramofon zawsze stoi stabilnie i nie ma problemow gdy parkiet się trzesie, czy gdy np. pod gramofonami jest duzy basowy głośnik.

Moja ocena
10/10 jest to naprawde gramofon z najwyższej polki.

Recenzję napisał: neq

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow