Jump to content

Photo

Stanton Str8 - 100

No replies to this topic

#1 Recenzent

Recenzent
  • Forumowicz
  • 96 Postów:

Posted 21 July 2009 - 16:32

Stanton Str8 - 100

Jest to mój drugi gramofon, wcześniej miałem T80tkę, którą opisał Lunsive. Na sam początek opisze sam gramofon, bo jest co opisywać ;)
  • włącza się go od tyłu, tak jak resztę gramofonów Stantona
  • mamy Revers
  • Key Correction (Master Tempo)
  • pitch: 8%, 16% i 25%
  • pitch bend - jak w cd playerach ;)
  • przycisk wyłączający "pitch"
  • line In (mały jack)
Siła ciągu to 2,2kg/cm także spokojnie można na nim już skreczować, w komplecie otrzymałem wkładkę 520Sk Craze, na tylnym panelu mamy wyjście S/PDIF, przełącznik Phono-Line, także możemy go podpiąć jak player. Nie testowałem jeszcze wyjścia "Line In" także nie powiem nic na jego temat, jak działa i czy w ogóle działa ;) [moją mp3 dałem bratu, bo u mnie na kompie nie mogłem jej naładować). Gramofon bardzo ładnie się prezentuje, myślę, że spokojnie mógłby stać w klubie. Mój ma już trochę i z tego co widzę ładnie trzyma tempo. Szczerze mówiąc nawet nie wiem ile on ma, bo nigdzie nie ma żadnej plomby.

Zalety:
  • mocny silnik
  • szybki start
  • trzy zakresy pitcha
  • pitch bend
  • prosty a zarazem ładny wygląd
  • proste ramię (dobre do skreczu)
Minusy:
  • nie znalazłem żadnych, może tylko umiejscowienie lampki oświetlającej ścieżkę, powinna być trochę w innym miejscu, ale za to mamy ten bajer jak w technicsach (lampka na przycisk)
Ocena: 9+/10

Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, dobry i porządny gramofon za niewygórowaną cenę. (na nieszczęście już nie produkowany) :(

Recenzję napisał: lukasbiggie

Mr Add
  • Mr Ad

Reply to this topic

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow