Jump to content

Photo
- - - - -

Wybór Konsoli Względem Możliwości Opragromowania Virtual Dj Vs Rekordbox Ktoś Pomoże Skompletować Sprzęt?

konsola

1 reply to this topic

#1 slavica000

slavica000
  • Forumowicz
  • 1 Postów:

Posted 14 May 2017 - 14:02

Witam Chciałbym się dowiedzieć którą konsole wybrać względem możliwości opragromowania Chciałbym iść w kierunku muzyki elektronicznej hardstyle, hardcore ,electro Do wyboru mam pionner ddj sx vs pionner ddj sz2 która będzie lepsza względem opragromowania ? . Konsola ma posłużyć do domowego użytku ale nie wykluczone ze również że użyje jej kiedyś w klubie wiec żalezy mi na tym żebym mógł też grać na żywo. Nie mam doświadczenia i nie znam się zbytnio Mógłby ktoś podpowiedzieć? Coś jeszcze będzie potrzebne prócz konsoli programu do tworzenia muzyki i laptopa żeby wystartować? Na pytanie dlaczego konsola odpowiedz brzmi bo jest najbardziej przystępna cenowo i taniej mnie wyjdzie kupno konsoli niż mixera i cd odtwarzaczy Koszt w jakim się musze zmieścić to ok 6tys nie uwzględniając nagłośnienia które mam A i kupując konsole po podłączeniu do laptopa sama instaluje opragromowanie czy opragromowania trzeba kupić na oddzielnej płycie bo tego nigdzie nie mogę znaleźć? .Chodzi o rekordbox lub virtual

Mr Add
  • Mr Ad

#2 moondancer

moondancer
  • Forumowicz
  • 973 Postów:

Posted 17 May 2017 - 04:32

Za 6k zł to na miękko kupisz minimum cdj 350 plus jakiś fajny mikser - gesty używane co najmniej z roczną gwarancją serwisu.

Za 6k zł to na miękko kupisz minimum cdj 350 plus jakiś fajny mikser - gesty używane co najmniej z roczną gwarancją serwisu.

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: konsola

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow