Jump to content

Photo

Warsztat 1: Glosowanie

• Temat zamknięty Temat jest zamknięty
23 replies to this topic

Poll: Najlepszy scratch? (18 member(s) have cast votes)

Najlepszy scratch?

1. bastor_87 (16 votes [88.89%])

Percentage of vote: 88.89%

2. Dj Seo (1 votes [5.56%])

Percentage of vote: 5.56%

3. Shimekk (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

4. Cypek (1 votes [5.56%])

Percentage of vote: 5.56%

Vote

#1 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 02 August 2005 - 18:16

Posted Image

Ktory scratch oceniacie jako najlepszy? Ankieta potrwa do 15 wrzesnia.

Prosze rowniez o komentarze odnosnie scratchy, wytykanie bledow, konstruktywna opinie, tak aby nastepnym razem bylo lepiej.

Nazwy uzytkownikow w ankiecie sa odnosnikami do mixow ;p

Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialem, a jesli tak to prosze niech sie odezwie.

Mr Add
  • Mr Ad

#2 krass

krass
  • Forumowicz
  • 21 Postów:
  • Interests:.:TrancE:.

Posted 04 August 2005 - 17:49

nie znam sie na skreczu za bardzo ale bardziej podobal mi sie skrecz cypka moze troche gorszy technicznie ale wiecej kombinacji a nie tylko sam skrecz przez caly mix jak u bastora.pozdro for both

#3 Chris_Asper

Chris_Asper
  • Forumowicz
  • 1,323 Postów:

Posted 05 August 2005 - 09:17

ja glosuje na bastora, chociaż wszystkie jego skrecze sa do siebie podobne no, ale nikt nie umial lepiej :P

#4 pietrek

pietrek
  • Forumowicz
  • 173 Postów:

Posted 05 August 2005 - 16:07

link do cypka niechodzi mi :(
ps: bastor na jakim sprzecie pracujesz??
zaglosowalem na bastora

http://www.myspace.com/mc_sparco
http://soundcloud.com/sparco0
2x RP5000 M3Ds + 2x case American Audio
2x Ortofon Concorde Pro+ 2x DJ-s
2x DNS 1000
1x Nuo 4.0
1x Technics Rp-Dj 1200

#5 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 05 August 2005 - 19:26

cypek, wrzuc skrecz jeszcze raz na serwer i podaj adres

#6 krass

krass
  • Forumowicz
  • 21 Postów:
  • Interests:.:TrancE:.

Posted 06 August 2005 - 11:40

dj skizzo masz racje bastor to zrobil lepiej ale oddalem glos na cypka bo ma wieksza wyobraznie chlopak a podszkoli sie jeszce technicznie i bedzie lux wtedy.cypek pzdr

#7 bastor_87

bastor_87
  • Forumowicz
  • 41 Postów:

Posted 09 August 2005 - 11:11

Siema all! Na wstepie to pisze ze jak glupi zagladalem na konkurs skreczu przez ten link na obrazku shura i myslalem ze tam bedzie ankieta :lol: i juz myslalem ze jej nie bedzie hehe a to w warsztacie wszystko :D mniejsza z tym. To tak co do opini na temat mojego skreczu :P Dj Skizzo napisal ze wszystkie moje skrecze sa do siebie podobne. Otoz nie powiem ze sie nie powtarzam bo nie jestem jeszcze tak dobry zeby skreczowac caly czas bez powtarzania sie ale tez nie jest to samo ciagle. Jak juz pisalem byl to calkowity freestyle i ogolnie chcialem zaprezentowac w nim swoje skille. Oprocz wlasnego tworczego klikania w crossa :P pokazalem jak umie transformery, craby(jeszcze slabe ale z czasem bedzie lepiej) chirpy, orbity,tearsy, tweedle itp. Cypek jezeli bedzie pracowal nad skreczem to tez bedzie dobrze. On w swoim skreczu (oczywiscie to jest moja opinia i sie moge mylic) nie prezentowal zednych trikow pojedynczo tylko staral sie na swoj sposob jakas kombinacje stowrzyc. Wyszlo mu to w miare ale jeszcze duzo pracy przed nim. I dlatego niektorym moglo sie to lepiej podobac nawet z tego wzgledu ze zmienial dzwieki na ktorych skreczowal. Moim zamierzeniem bylo pokazac moje skille i nie mialem zamiaru zmieniac dzwieku hehe. Ogolnie kazdy oceni to na swoj sposob to byla tylko moja opinia :) A i szkoda ze Redi poprosil o usuniecie jego skreczu bo naprawde bit jego autorstwa(dla mnie po prostu [beeep]) jak i skrecze (chociaz wiekszosc to transformery) spoko razem brzmiala i dla niejednej osoby mogl byc najlepszy. No ale coz mniejsza konkurencja hehe :lol: Ale sie rozpisalem. to bylo by na tyle. Pozdro!
P.S Link do skreczy Cypka nie dziala ten z ankiety ale dziala ten ktory zamiescil do konkursu.
KEEP SCRATCHING ;)

#8 bastor_87

bastor_87
  • Forumowicz
  • 41 Postów:

Posted 09 August 2005 - 11:12

Siema all! Na wstepie to pisze ze jak glupi zagladalem na konkurs skreczu przez ten link na obrazku shura i myslalem ze tam bedzie ankieta  :lol: i juz myslalem ze jej nie bedzie hehe a to w warsztacie wszystko  :D   mniejsza z tym. To tak co do opini na temat mojego skreczu  :P Dj Skizzo napisal ze wszystkie moje skrecze sa do siebie podobne. Otoz nie powiem ze sie nie powtarzam bo nie jestem jeszcze tak dobry zeby skreczowac caly czas bez powtarzania sie ale tez nie jest  to samo ciagle. Jak juz pisalem byl to calkowity freestyle i ogolnie chcialem zaprezentowac w nim swoje skille. Oprocz wlasnego tworczego klikania w crossa  :P pokazalem jak umie transformery, craby(jeszcze slabe ale z czasem bedzie lepiej) chirpy, orbity,tearsy,  tweedle itp. Cypek jezeli bedzie pracowal nad skreczem to tez bedzie dobrze. On w swoim skreczu (oczywiscie to jest moja opinia i sie moge mylic) nie prezentowal zednych trikow pojedynczo tylko staral sie na swoj sposob jakas kombinacje stowrzyc. Wyszlo mu to w miare ale jeszcze duzo pracy przed nim. I dlatego niektorym moglo sie to lepiej podobac nawet z tego wzgledu ze zmienial dzwieki na ktorych skreczowal. Moim zamierzeniem bylo pokazac moje skille i nie mialem zamiaru zmieniac dzwieku hehe. Ogolnie kazdy oceni to na swoj sposob to byla tylko moja opinia :) A i szkoda ze Redi poprosil o usuniecie jego skreczu bo naprawde bit jego autorstwa(dla mnie po prostu [beeep]) jak i skrecze (chociaz wiekszosc to transformery) spoko razem brzmiala i dla niejednej osoby mogl byc najlepszy. No ale coz mniejsza konkurencja hehe  :lol: Ale sie rozpisalem. to bylo by na tyle. Pozdro!
P.S Link do skreczy Cypka nie dziala ten z ankiety ale dziala ten ktory zamiescil do konkursu.

View Post

Pietrek to jest moj pierwszy sprzet jak narazie. Reloop RTX5.5 i Behringer dx052. Pis!
KEEP SCRATCHING ;)

#9 phat

phat
  • Forumowicz
  • 4 Postów:

Posted 14 August 2005 - 22:07

Straszna lipa, zagladnalem tu dzisiaj, przesluchalem (niestety) i musze stwierdzic ze poziom bardzo niski. Na nic nie zaglosuje bo zaden kawalek z wyzej podanych nie podoba mi sie, sa poprostu cienkie, ale pracujcie i cwiczcie technike nadal.

A tak wogole to pytanie: czy bedzie jakas druga edycja tego konkursu ?? (moze tez jakies nagrody !! :D )

#10 bastor_87

bastor_87
  • Forumowicz
  • 41 Postów:

Posted 15 August 2005 - 12:09

ej wez pod uwage ze ja skreczuje dwa miesiace. moze to slabe jest ale wiesz pierwsze pokaz na co ciebie stac a sie nie wymadrzaj. bo ty mozesz juz pare lat skreczowac a ja dopiero 2 miechy takze wiesz
KEEP SCRATCHING ;)

#11 jetset

jetset
  • Forumowicz
  • 168 Postów:

Posted 16 August 2005 - 17:24

Straszna lipa, zagladnalem tu dzisiaj, przesluchalem (niestety) i musze stwierdzic ze poziom bardzo niski. Na nic nie zaglosuje bo zaden kawalek z wyzej podanych nie podoba mi sie, sa poprostu cienkie, ale pracujcie i cwiczcie technike nadal.

A tak wogole to pytanie: czy bedzie jakas druga edycja tego konkursu ?? (moze tez jakies nagrody !! :D )

View Post

phat a ty co na takim forum szukasz pro skrecz...jak chcesz to mozemy sie zmierzyc jak tak bardzo czujesz nie dosyt :D

#12 mattcardan

mattcardan
  • Forumowicz
  • 3,487 Postów:
  • Interests:Dj-ka, vizualizacje, muzyka, zeglarstwo, narciarstwo, ssanie palki

Posted 16 August 2005 - 18:52

jetset - powialo groza :D :D w sumie to forum pod bardziej techniczne podchodzi niz pod skreczujace
Gramofony: Technics SL-1210 mk2, Technics SL-1210 m5G CD playery: 2x Denon dns1000, Denon dns3500 Mixery: BST 10.02FX, Ecler Nuo 2, Słuchawki Technics RP-DJ 1200 czarne, Sennheiser HD 205 Systemy 2x Ortofon Concorde + Qbert S
Posted Image

#13 инoгда

инoгда

Colorscream M.D.

• Admin
  • 9,173 Postów:

Posted 16 August 2005 - 20:40

A tak wogole to pytanie: czy bedzie jakas druga edycja tego konkursu ?? (moze tez jakies nagrody !!  )

Bedzie/moze

w sumie to forum pod bardziej techniczne podchodzi niz pod skreczujace

dj'skie ogolnie

#14 shtefi

shtefi
  • Forumowicz
  • 22 Postów:

Posted 17 August 2005 - 23:10

ja sie pofatygowalem i poszukalem linku...

:)

#15 Pacyn

Pacyn
  • Forumowicz
  • 42 Postów:

Posted 18 August 2005 - 14:21

tylko ze ten serw jest jakis buracki bo ma ograniczenia... mi sie nie usmiecha sciagac 15kb/s 50mb ;)

#16 jetset

jetset
  • Forumowicz
  • 168 Postów:

Posted 19 August 2005 - 08:01

ale nawet przyjemny secik :D

#17 mescarajah

mescarajah
  • Forumowicz
  • 111 Postów:
  • Interests:.composing music.<br />.crating sounds .<br />.drawing gfx.<br />.music.

Posted 20 August 2005 - 18:29

Ja mysle ze wygra vader:

http://homepage.ntlw...TRIKES_BACK.wmv

:D mozecie pomazyc o takim skillu ;- ) hehehe

#18 jetset

jetset
  • Forumowicz
  • 168 Postów:

Posted 20 August 2005 - 18:58

chcesz zobaczyc prawdziwe skill'e>
http://www.renaissan...f/MadStuff.html

ps. klient bardziej technicznie miksuje ale co wyprawia z palcami... :D

#19 mescarajah

mescarajah
  • Forumowicz
  • 111 Postów:
  • Interests:.composing music.<br />.crating sounds .<br />.drawing gfx.<br />.music.

Posted 20 August 2005 - 19:04

chcesz zobaczyc prawdziwe skill'e>
http://www.renaissan...f/MadStuff.html

ps. klient bardziej technicznie miksuje ale co wyprawia z palcami... :D

View Post

hehehen nie chce :D bo skatcz mnie nie jara ;- ) - pozatym ogladalem film SCRATCH i chyba widzialem tam prawie wszystko ;- )

Ja dalem linka z poczucia humoru :D Filmik jest smieszny po prostu...

#20 dyga

dyga
  • Forumowicz
  • 98 Postów:

Posted 20 August 2005 - 20:13

keltech dobry typ, na jego stronie sa jeszcze inne jego filmy np. jak skreczuje przebrany w sw.Mikolaja (taki joke na swieta:) )
a Scratch The Movie naprawde swietny film

#21 jetset

jetset
  • Forumowicz
  • 168 Postów:

Posted 21 August 2005 - 08:09

hehehen nie chce :D bo skatcz mnie nie jara ;- ) - pozatym ogladalem film SCRATCH i chyba widzialem tam prawie wszystko ;- )

Ja dalem linka z poczucia humoru :D Filmik jest smieszny po prostu...

View Post

ja nie podalem ci linka do filmu z skreczem ...!!! tylko co James Zabiela wyprawia ze swoimi palcami nie skreczujac...

#22 mescarajah

mescarajah
  • Forumowicz
  • 111 Postów:

Posted 21 August 2005 - 09:22

bueheheh :- ) aha...

no to sprawdze co to za cudak :P

#23 Dj Adek

Dj Adek
  • Forumowicz
  • 78 Postów:
  • Interests:Ogolnie djing

Posted 30 August 2005 - 13:02

Zaglosowalem na bastora_87 poniewaz jego skrecze sa najfajniejsze B)

#24 stashek

stashek
  • Forumowicz
  • 108 Postów:

Posted 23 September 2005 - 09:57

Bastor rulezz. Ja mam sprzęt 3 miesiące i widze że mi daleko jeszcze do Bastor`a. Respect for Bastor
[Vestax PDX-2000]-[Rane TTM 56]-[Vestax PDX-2000]-[Reloop RCD-800s]
[Shure m447] [Numark HF 125] [Shure m447]

0 Użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikow